Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Sociální sítě [ŽP: neomezená] (kategorie Internet) moderují panKaplan, doc.
Archiv
Vítejte...


v klubu zaměřeném na fenomén poslední doby - na sociální sítě na internetu.Pojem sociální sítě bývá často definován jako otevřená komunita lidí, soustředěná kolem jednoho webu. Ten web může být tematický (například last.fm nebo imeem.com) nebo obecný - například Facebook. Největší česká sociální síť je kolem webu Spolužáci.cz - je tam registrováno na pět milionů uživatelů.

Sociální sítě pomáhají vtisknout webu lidštější, osobnější tvář. Umožňují také sdílet společný zájem, případně předávat zkušenosti v daném tématu a rozšiřovat obzory. No a pak tu je pochopitelně - významná - zábavná funkce. Sociální sítě fungují také jako dokonalý požírač času.

Uvítám vaše zkušenosti, názory a otázky ohledně sociálních sítí. Na Facebooku jsem také připravil speciální skupinu Lopuch, kde se mohou lopušáci sdružovat a tak dál :-) A v homepage klubu bych chtěl postupně vybudovat databázi lopušáků v sociálních sítích, obdobně jako tomu je v klubu Blogy.

V záhlaví budeme psát o různých sociálních sítích, takže prosím o zajímavé tipy

Takže směle do toho.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 918 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
trofozoit Trofozoit DNA, DNA - come out and play 3.2.2013 20:11  936
Jinak tadyto odcházení ze sociálních sítí spojené s mazáním účtú má takový jeden laskavý vedlejší efekt. Veškeré komentáře, který "smazaný" člověk někdy někomu napsal k příspěvkům, zmizí. Takže teď máte léta zpátky v komentářích nesmyslné reakce na neexistující posty. Je to jako byste se vrátili do minulosti, do nějakého svého rozhovoru s někým a zkoušeli jste se z něho vygumovat. Nikdy jste neexistovali, nic jste neřekli, nic jste nenapsali.
Tak teda jakože díky.
case Case Greatest comedy of the generation of - blah blah ever to do a thing on a thing. 31.1.2013 06:09  935
Sezení na semaforu nezávidím, to musí být nepohodlné. A v zácpě, to už vůbec.
jimb0 JiMb0 30.1.2013 19:49  934
Tak u me to je spis naopak.. driv jsem to kontroloval doma, ale ted to z vetsiny projizdim na iPhonu.. on stejne clovek porad sedi nekde na semaforu nebo v zacpe, tak se aspon nenudi :)
case Case Greatest comedy of the generation of - blah blah ever to do a thing on a thing. 30.1.2013 00:27  933
Tak ona je to IMO závislost především až v momentě, kdy se skutečně není jeden schopen odtrhnout, i když ví, že by měl, a není schopen se jít věnovat jiným povinnostem nebo plánům (a i v tom se IMO najdou výjimky - stejně dobře se můžu třeba neplánovaně zapovídat se sousedem na chodbě nebo tak něco). Což podle mě zas tak častý případ taky není.
scalex Scalex 30.1.2013 00:00  932
Jo, já to neuvedl, ale tím absťákem myslím výhradně stav, kdy sedím doma u počítače. Když jsem byl někde na cestách, tak mi to nechybělo a ani na smartphonu jsem ty socsítě moc neproháněl, protože jsem počítal s tím, že doma v klidu si počtu a popíšu.
anka Anka Když je někde něco dobrého k sežrání, - tak je rouhání to nesežrat. 29.1.2013 23:29  931
Scalex [930]: Já u sebe pozoruju, že tyto absťáky mám především doma. Třeba když vypnou proud nebo nejde internet.

Ale když jedu třeba někam na víkend, kde není běžné sedět u internetu, tak mě to nedrásá.
scalex Scalex 29.1.2013 23:05  930
To bych celé dny nedělal nic, než zhluboka dýchal. V tuhle chvíli je to fakt ještě šíleně zautomatizované. Čtyři roky jsem byl na socsítích pečenej vařenej denně. Myslím na ně skoro pořád, tedy podvědomě. Prostě mám co chvíli potřebu "zkontrolovat, co se děje."  Je mi z toho až fyzicky nepříjemně - v první fázi je mi nepříjemně proto, že bych "rád zkontroloval, ale nemůžu", ve druhé fázi se sám před sebou zastydím za tu závislost. Trochu jsem se usmíval těm abstinenčním příznakům, jak o nich psal Marco, a teď je sám v určité míře zažívám. 

To žvanění na mém blogu nebo na Lopuchu je nepochybně konverze. Nemůžu plkat na socsítích, tak se vykecávám všude jinde, kde jsem si to nezakázal. A racionalizuju si to. "Lidi to určitě zajímá, jak to zvládám, jak postupuju..."   Leda prd, každému na tom houbeles záleží, to jen ten sviňa mozek mi to nalhává...
case Case Greatest comedy of the generation of - blah blah ever to do a thing on a thing. 29.1.2013 22:29  929
Možná by ses měl naučit rekalibrační rituál, jakmile se přistihneš, že zase myslíš na sociální sitě, tak začít pomalu zhluboka dýchat, uvědomovat si každý nádech a výdech a v duchu sis říkal, že jen na přítomnosti záleží a právě teď můžeš ovlivnit budoucnost.

A co nevidět to půjde samo.

Už teď se nemůžu dočkat čtvrtečního reportu, jaké pokroky jsi za ty dva dny udělal.

:P
scalex Scalex 29.1.2013 16:50  928
Jak to mám po dvou dnech?
marco Marco 27.1.2013 22:12  927
Scalex : držím palce.
Já si na nich nikdy profily nezaložil a nejsem tam, ale vím, jaké to bylo když jsem takhle ze dne na den po osmi letech zrušil svou postavu a účet ve World of Warcaft - v podstatě ze stejných důvodů.
Měl jsem abstinenční příznaky a nemůžu říct, že bych byl úplně "vyléčenej", ale zatím se držím.
scalex Scalex 27.1.2013 17:54  926
zblunce: viz odkaz za nickem...
zblunce zblunce Já jsem geniální - i když jsem normální! 27.1.2013 17:23  925
scalexMel jsi nechat manzelku zmenit heslo a nerict ti ho, jen te tam vzdycky na pozadani prihlasit :-))) doufam, ze lopuch nerusis...
scalex Scalex 27.1.2013 12:38  924
John_McClane: to netvrdím. Taky jsem nepřišel s žádným sérdceryvným rozloučením. Prostě jsem to všechno smáznul a když to někdy v budoucnu bude potřeba, založím to znovu. Bohužel se znám a vím, že nestačí, abych si to jen zakázal používat. 
john_mcclane John_McClane Vůbec nevím, zda je to umělecká - instalace nebo náhodné seskupení rostlin 27.1.2013 12:29  923
Už se nevrátím a nikdy nic nenapíšu...
misa Misa Záviďte mi - máte proč :o) 27.1.2013 12:26  922
Scalex [919]: nj, sis toho nabral moc. :)

[ 918 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt