Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Modrá je dobrá
zelená je lepší

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Sny [ŽP: 4 týdny] (kategorie Život (nejen) Lopušáků) moderuje Athos.
Archiv
Vše o snech - debaty, výklady, rozbory... pochlubte se se svým snem...

Pro zapamatování snu je nutné udělat: Když se ráno probudíte a víte, že se Vám zdál sen, dívejte se do zdi. Pakliže se podíváte z okna ven, sen Vám odletí a už si na něj nevzpomenete.

Doporučené knihy a autoři:
Lexikon snů od Tom Chetwynd
Snář aneb ve spánku nahlížíte do budoucnosti i minulosti od Gerald Drews
Zajímavě o snech píše i paní J. Hefernanová: Tajemství dvou partnerů (Dauphin, Liberec 1995)

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: rdrybzn
[ 397 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
evae 19.3.2009 10:30  4265
Dnes se mi zdálo, že si pro mě přišla smrt v podobě starší paní s kapucí na hlavě, já s ní nechtěla jít, ale řekla mi, že prostě musím, pak jsem jen viděla, jak mi vypadla z ruky kabelka co nosím a já se smrtí odcházela pryč. Pak jsem se probudila...Nějak mám strach si to sama vyložit....
svitluny 6.3.2009 09:41  4264
ShrevMožná má přítel vlastností táty, aniž by sis to uvědomovala a přijdeš na to časem, jak jej budeš postupně odhalovat. I když se někde zapovídáš - ve snu s babičkou - nepřijdeš o něj, jen ho pak budeš muset opět probudit k životu, jako to PC, co máš na stole :-)
shrew 5.3.2009 10:05  4263
já měla hrozně zvláštní sen! přijel mi přítel, a byli jsme u prarodičů, chtěli se mazlit a tak, tak jsme si zalezli, zavřeli za seboou..najednou jsem mu svlékala košili, kterou nosí muj táta a viděla že je to muj otec!! a pak přišla babička nám nabídnout chleba s prejtem, tak jsem i šla zabavit, abychom měli s přítelem klid na milování, ale nějak jsem se s babičkou zapovídala, že jsem si pak vzpoměla že jsem tam dole nechala přítele samotnýho čekat!!uplně jsem na něj zapoměla, běžela jsem tam ale spal tak já ho jakoby probírala, ale nešlo to a tak jsem ho musela restartovat.(normálně jak u počítače).
anonym 27.1.2009 21:41  4262
Asdareelovi od AthoseTen sen je dosti zajímavý. Nenapsal si, co se dělo dál po rozjasnění a jaké to v tobě vyvolalo pocity. Život prostě nějak běží a každého z nás někam směřuje. Dává nám ukoly i zamyšlení. Objevování nového i loučení se starým. Nevím, zda jsi student, ale dle různých indícií by to mohl být i sen spojený s jistými povinnostmi ohledně studia.
asdareel Asdareel 24.1.2009 01:34  4261
Na dnešek (vlastně už na včerejšek) se mi zdál takový zvláštní sen. Bylo krátce před koncem světa a lidé, mezi něž jsem patřil, měli být zachráněni v nějaké arše. Pamatuji se na celkovou tísnivou atmosféru příprav na konec světa, na práce, spojené s přípravou plánované záchrany a zároveň na návštěvy míst, o nichž jsem věděl, že je vidím naposledy. Potom si vzpoínám, že jsme již byli usazeni v arše, ale najednou jsem si uvědomil, že jsem něco zapomněl vykonat. Vyšel jsem z archy ven, všude byla mlha, naprosté bezvětří a vzduch se téměř nedal dýchat. Z mlhy se vynořovaly stromy jako přízračné bytosti. Snažil jsem se co nejrychleji dostatzpátky do archy, když se náhle rozjasnilo. Podíval jsem se na oblohu a spatři jsem čtyři slunce - tři blízko sebe a jedno kus dál...
lorraine 23.1.2009 20:55  4260
StanleyTaky se mi občas stává, že si ve snu vzpomenu na něco, co už se mi někdy zdálo. Někdy to pak beru jako realistickou událost, ale jindy na to v tom snu myslím jako opravdu na věc, která se mi už někdy zdála.
lorraine 23.1.2009 20:52  4259
Ahoj, zdravím a hlásím se jako staronový člen :) (nedávno jsem u sebe v počítači objevila svoje 4 roky starý sny, co tady někdo vykládal a koukám, že jsou tu pořád někteří stejní lidé, to mi udělalo radost. Tak když nebude vadit, zase bych se se svými sny přidala.)

(omlouvám se za chyby, bylo to psané ve spěchu)

Tak nejdřív jsem jela někam s taneční skupinou Cassiopeiou nějakým metrem a bylo to fajn, ale pak mě někdo praštil do břicha a já blila někde v koutě a pak jsem si dala do pusy kapesník. Pak jsme teda někam došli do nějakýho parku já si šla vytánout ten kapesník a vyndávala jsem si z pusy takový fakt nechutný kousky čehosi žlutýho. Pak tam bylo jako Alotrium a Jirka něco dělal a tys nás dirigovala a ukazovaly jste mi s holkama nějakou divnou scénku z vystoupení. Pak tam byl ten Petrius a měl jakože knížku, co vypadala jak album fotografií, ale bylo to při tom jakože počítač a tam měl tu složku.
A pak jsem najednou byla někde na horách a ještě s nějakou ženskou a měly jsme tam malou hočličku a ta ženská byla její matka, ale moc se nemusely a já dělala tý holčičce takovou hodnou tetu. a ta holčička měla jet jakože něco závodit, tak jsme ji posadily na vlek na ten kopec a já jí dávala pusu a říkala jsem jí, že to určitě vyhraje. Pak se teda ten vlek rozjel, jenomže po pár metrech z něj někdo spadnul, kdo jel před ní a neuhnul a ona se do toho druhýho dítěte nějak zamotala a taky spadla a udělala si něco, už nevím co, ale mám pocit, že buď byla v hodně vážným stavu, nebo snad mrtvá, to teď nevim, ale to si nejsem jistá, každopádně to bylo hrozný. A ta její matka začala vřískat a fňukat, jenomže jakoby jen tak, ale já z toho byla fakt v prdeli, páč jsem tu holčičku měla ráda, tak jsem tý ženský nadávala, že ona nemá co ječet, když tu holčičku ani neměla ráda. Já ji pak vzala do náručí a někam jsem ji nesla a bylo mi strašně smutno, že se jako něco stalo, že jsem ji měla ráda.
svitluny 22.1.2009 12:16  4258
drusadaKde se cítíš, že kolabuješ, že už nemáš sil, ale pomoc v podobě injekce odmítáš? Ale když se zadaří, je Ti dobře u srdce. Možná to chce injekci v podobě muže a jeho lásky a pak bude zase líp.
drusada 21.1.2009 19:12  4257
injekce do srdceve snu se mi udělalo nějak nevolno, zatočila se mi hlava a já se sunula k zemi, přitom jsem říkala, že to už nemůžu vydržet /nevím co/ a měla zvláštní stavy jak po požití omamných látek.. Z dálky jsem slyšela, jak sestřička říká, že mi musí dát injekci, jinak zkolabuju úplně. Já jsem trochu procitla a bránila se tomu- ta jehla měla nejmín půl metru a na konci ještě to ouško na navlékání nití jako u šicího stroje.. bránila jsem se, ale ubývalo mi sil a když mi tam tu jehlu vrazila, cítila jsem centimetr po centimetru jak prochází všemi vrstvami a když se dotkla srdce, ucítila jsem krásné teplo a uvolnění, bylo mi moc dobře
enike 28.12.2008 17:13  4256
tak jeden fakt divnej sen :)
byla to taková zvláštní vesnička, kde všichni drželi při sobě, vydělávaly tam jen ženy a to sexem. prostě nějaký návštěvník zaplatil a pak šel do místnosti stejné jako kabinka na zkoušení oblečení a platili papírovými žetony velikosti medaile. ale ve skutečnosti v tom snu sex nebyl, jen sem věděla, že to tak je a vydělávala tak asi taky. pak nám naši vesnici obsadili lovci krokodýlů, kteří si všude stavěli nízké klece a naše obyvatele sunuli kamsi do paneláků. pak se na scéně objevil jakýsi muž (údajně můj manžel) o mnoho starší než já, hodně podobný Josefu Abrhámovi a byl velmi milý, laskavý, důvěřivý, hodný, docela naivní. v tom snu o mě krásně mluvil, díky jeho řeči jsem zjistila, že s ním mám 3 děti o které se stará z velké sám, já že nevařím, protože musím vydělávat a on věří, že jednou budu vzornou úžasnou ženou až budu zbavena břemene živitele rodiny. a já během té řeči viděla sebe jak jsem opravdu už roky nebyla v kuchyni, viděla jsem 3 úžasné děti spící každé ve své postýlce, ale připadalo mi to najednou jako moc fajn pocit. pak střih, je večer, tma, jen lampička na stole svítí, koukám jednomu svému ditěti po ruku a dělá srdíčka do kalendáře na příští rok. do srdce dává den 16.7. a 16.3. nejdřív jsem myslela, že jde o nějaké rodinné datumy, ale po probuzení jsem si uvědomila, že ne, tak jsem zvědavá, co mě v tyhle dny čeká :)
stanley Stanley 27.12.2008 11:56  4255
Ocitl jsem se na vojně a zoufal nad tím, že to už snad není možné, proč zrovna já tam musím být už potřetí a že tam budu zase rok zavřený. Po probuzení jsem přemýšlel nad tím, co znamená POTŘETÍ, vždyť jsem přirozeně prošel vojnou jenom jednou. Vzpomněl jsem však díky tomu snu, že už jednou se mi kdysi zdálo, že jsem se dostal znovu na vojnu a musel jí projít a v tomto snu jsem se vztekal nad tím, že absolvuju vojnu už podruhé (hned po té skutečné z reálu). Což znamená, že ve snu jsem si předchozí sen o vojně nejen podvědomě pamatoval, ale automaticky s ním počítal, proto jsem byl přesvědčen o tom, že jsem spadl do vojny už potřetí.
Jakoby svět snění a svět bdění měl každý své zákony a každý primárně počítal nejprve jen sám se sebou a mnohdy s informacemi, které nejsou pro oba světy sdílené či dokonce slučitelné...
tilka tilka dálky, ty bývaly blíž 17.12.2008 15:58  4254
Šly jsme z nějakéno večúrku-tři ženské-poměrně rozjuchané. A uviděly jsme nejdřív létající talíř a pak když jsme se podívaly do dálky, bylo tam takové nějaké vesmírné monstrum-spíš než loď nebo příšera to bylo jako nějaký obrovský stroj. Trochu mi to připomínalo film Válka světů. No a kolem byla spousta koček. Byly všude, hrály si, válely se na cestě.
Fkt nevím, co si pod tím přestavit.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 15.12.2008 07:12  4253
Mně se zdálo, že jsem byla na promoci (protože mě všichni nutí, abych tu školu dodělala) a potom jsem u ministra Langera kňourala, aby mě vzali k policii :-) A pak ještě něco o tom, že nějaká holka v Hradci obvinila 13 letého kluka ze sexuální obtěžování, nebo co.
enike 14.12.2008 23:32  4252
Shrewjá z toho cítím začínající cestovní horečku
je to cesta do neznáma, asi sem tam uvažuješ, zda vše klapne jak má a tvé podvědomí ti to takhle vesele připomíná :)
shrew 14.12.2008 09:59  4251
budu odjíždět na pár měsíců do zahraničí a zdálo se mi, že jsem tam už přijela. dostala se na místní koleje, ještě s kamarádkou, a měla hledat pokoj číslo 203 ale nemohly jsme ho zaboha najít, předháněly jsme se která z nás si vybere postel, ale nemohly jsme najt správné číslo dveří. až potom jsem se nějak dostala do jednoho pokoje, kterýý byl samostatný a za dveřmi byl ještě dvoulůžák..a tam odtud bydlela taková tmavš dívčina, asi Bohunka sejmenovala, ale česky moc neuměla a šla mi rovnou k počítači..asi byla zvyklá že tam může chodit. no a pak přijeli naši, říkám jim to si ze mě děláte srandu, já odjedu a vy druhý den jste tu??to jste museli odjet hned za mou...teprve jsem se nastěhovala, ani si to tady neuspořádala a neupravila..a ještě ke všemu jsem chytla chřipku a chraptíímno tak potom už nevím, jo, šla jsem hledat zbylá zavazadla abych si je odnesla do nového pokoje. dojem ze snu byl celkem příjemný, i když ty situace am nebyly zrovna příjemné:)))

[ 397 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt