Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Politika a dění ve světě [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují taipan, Krycek.
Archiv


Vítejte v klubu Politika a dění ve světě.

Jak již název napovídá, tento klub je určen k diskusi o politice, a to jak té domácí, tak světové. Není třeba se strachovat, nejde o klub určený pouze pro odbornou diskusi, nýbrž o klub, který má sloužit jako místo pro otevřenou, svobodnou a civilizovanou diskusi o tématech, které hýbou současným světem. Tématické vymezení je, jak jste si jistě všimli, velmi široké a nehrozí tedy časté off-topic debaty, do kterých sklouzávají specializovanější kluby.Pravidla tohoto klubu jsou jednoduchá:

1) Snažte se o co nejslušnější diskusi. Není třeba mluvit jako akademik, stačí nepoužívat vulgarismy a urážky oponentů.
2) Veškeré názory, jakkoliv mohou být v rozporu s morálkou, zákony či názory moderátora, budou tolerovány, pokud budou formulovány slušně a civilizovaně.
3) Klub je primárně zaměřen na aktuální dění, nebojte se tedy poukazovat na zajímavé články. Články nepastujte, nýbrž uvádějte odkazy.
4) Dohled nad dodržováním pravidel je práce moderátora, stejně tak jako určení postihu za jejich porušení.
5) Akce moderátora jsou konečné a jejich veřejné zpochybňování v klubu bude považováno za porušení pravidel klubu. S případnými námitkami se proto obracejte do pošty na moderátora.

Aktuální anketa: ---
Starší neuzavřené ankety: ---

Hybridní válku nevede Putin, ale liberálové

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 21495 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.3.2018 15:48  42549
Dnes se v Praze udála ta Zemanova inaugurace. Neviděl jsem, ale podle popisu to musela opět být pěkná šaškárna - míněno to "odcházení" těch uvědomělých "lepšolidí" (co je to proboha zač ten Feri? Cigoš?).
Každopádně podle toho, co jsem četl - Zeman bod :-)
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 8.3.2018 15:38  42548
A do třetice z článku:

ale že škola má právo nesdělit jeho rodičům, že jejich kluk se sprchuje s holkami, protože je holka, a ne kluk.

Věřím tomu, že kdyby nějaká holka protestovala, že se nechce sprchovat "s klukem", protože on ho prostě má a ona ne a proto on je kluk a ona se s ním sprchovat nebude, půjdou po ní a po jejích rodičích za netoleranci "jiných" pohlaví... živě vidím, jak si puberťáci řeknou "tyvole tohle je skvělá možnost očumovat holky, řeknem, že se považujem za holky a můžem se s nima legálně sprchovat"... by mě zajímalo, jak to v amerických školách řešej, aby přesně k tomuhle nedocházelo - že se kluk "prohlásí" holkou, aby mohl do dívčích sprch...
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 8.3.2018 15:34  42547
Zidane [42546]: O tom, že noví nájemci, kteří budou vybráni podle rasově motivovaného klíče – nesmějí být bílí je rasismus jak prdel ani nemluvím - co na to sluníčka? Neměli byste, sluníčkáři milí, jet do JAR vysvětlit, že tohle není správné? Zkuste to, třeba se i vrátíte zpátky...
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 8.3.2018 15:32  42546
taipan [42545]:
Teď jde jen o to, kdo z Jižní Afriky vyrazí směrem do bohatších zemí (Evropa?) na gumových člunech dříve – vyhánění bílí farmáři, nebo černoši, kteří přivedou svými inovátorskými zemědělskými dovednostmi svou zemi k úpadku a hladu?

Přesně jak tam píše, to bude druhá Zimbabwe... stačí pár, kteří si řeknou "seru na práci, lepší je sebrat úrodu sousedovi", na to se nabalej ti, kteří by i farmařili, ale riskovat život při hlídání úrody před vychcaným zlodějským sousedem, to se k němu radši přidám... a dopadne to jak musí :-(
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.3.2018 13:35  42545
Taky dobré

O farmářích a dětech: Ve světě jsou horší zvěrstva než estébák ve vládě. A nám je to jedno

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.3.2018 12:18  42544
PESAle já se nečertím. Mysli si co chceš a já taky. Nemám s tím problém. Čertím se a čertit se budu, když názorový rozpor sklouzne do osobní roviny a začneš mě urážet a nadávat proto, že podporuju někoho a ztotožňuju se s někým, kdo ti nejde pod nos. To je ale moje právo a přes to vlak nejede.

Že muslimská imigrace a infiltrace do Evropy je největší nebezpečí a ohrožení, jakému Evropa kdy v minulosti čelila (včetně nacismu a komunismu) - to JE prostý fakt. A žádná domněnka. Pokud to nevidíš, přijde mi to docela tristní.

Ti, kdož u nás sedí na Hradě, ve vládě a v parlamentu, nejsou sice žádná hitparáda, ale pořád jsou o parník lepší variantou než bolševická eurokápa v Bruseli, Berlíně, Paříži. A vo tom to je.

p_e_s P_E_S - ODS 8.3.2018 11:32  42543
taipanproto se s Tebou těžko diskutuje - ta Tvá "prostá fakta"....když něco prohlásím za prostý fakt já, už se čertíš, přitom to jsou tak maximálně prostá taipanova fakta....nic víc. Faktem je, že roste muslimská imigrace a infiltrace a že je výrazným bezpečnostním rizikem. Faktem je, že roste Ruská emancipace v rámci geopolitiky a jsou tu nálady o návratu před rok 1990....to jsou fakta. Zbytek jsou doměnky...ovšem nevidím u nás tolik muslimácké kolaborantské špíny, jako té Ruské....asi tak....v tom vidím míru nebezpečí. Jinak jak jsem psal níže - nevidím v Rusku nepřítele....

Nebezpečná havěť sedí na pražském hradě, ve vládě, ve vedení parlamentu....a samozřejmě euromarxisti všude napříč spektrem....
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.3.2018 10:34  42542
KOMENTÁŘ: Trestná výprava proti Británii – Alexander Tomský

Skvělý článek, skvělý rozbor. A jen potvrzuje mnou řečené o bolševicích v Bruseli.

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 8.3.2018 10:03  42541
PESale nás to ohrožuje méně, než Rusko a bolševici

Ale prd. V současné době nás Rusko neohrožuje ani z desetiny tak, jako nás ohrožuje to, co děje v některých zemích EU (především muslimská imigrace a infiltrace. To je prostý fakt, doba se prostě změnila a s ní i bezpečnostní rizika.

V Rusku nejsou komunisti ani bolševici v nějaké větší míře než v jiných zemích. Bolševici jsou dnes ve vedení EU, v Bruseli, eurokápa - Merkel/Macron/Juncker/Tusk a další. Však ti to psal puschull v poslední době už několikrát. To je nebezpečná bolševická havěť, mnohem horší než v nějakém Rusku.

zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 7.3.2018 17:05  42540
V Německu soudí čtyři Eritrejce za hromadné znásilnění

Samozřejmě "žadatelé o azyl" a ještě dle všeho labužníci... šestapadesátiletou, která "si přilepšovala sběrem lahví", takže zřejmě kulantně řečeno "bezdomovkyně"... o tom, že ji mlátili a řezali rozbitou lahví, ani nemluvit... inu, zřejmě poslušně neroztáhla nohy, tak se poprávu rozzlobili, na tohle nejsou z domova zvyklí a ta hnusná xenofobka si zmlácení a pořezání zasloužila... že, sluníčka?
p_e_s P_E_S - ODS 7.3.2018 17:00  42539
taipanmožná že jo, ale nás to ohrožuje méně, než Rusko a bolševici, kteří se probudili v hlavách nikoli politiků, ale běžných lidí (prosím nedávej mi do pusy, že jsou Rusové komunisti, nejsou a neřekl jsem to....ale v minulosti jsi mi do úst vkládal často věci, které jsem neřekl a z textu nevyplývaly)....

stačí si přečíst příspěvky v diskuzích....
dr_bilo Dr_Bilo Nevím, kdo bohům prádlo pere. - Vím, že špínu z něj pijem my. 7.3.2018 16:59  42538
selit: Očividně jsem se dle komentářů trefil ;-).
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 7.3.2018 16:34  42537
PESNa likvidaci islámu v EU je ještě čas.
Není. Už ani vteřina.

oni se i ti Němci naserou.
To už bude dávno pozdě.

selit selit Jedno pivo - bude to poslední. 7.3.2018 16:24  42536
dr_biloTakže ve výsledku tentokrát fandíš tomu Rusku, well done.
Mám rád Pepu.->Takže nenávidíš Jardu,well done.
Jím rád tlačeku.->Takže cukroví se ti hnusí,well done.

Mezi černou a bílou je nekonečné množství odstínů a svět je mnohem víc ambivalentní,než předpokládáš.
Příklad:Předpoklad "co je pro EU dobré,je pro Rusko špatné" je převelice simpletonský.
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 7.3.2018 16:23 - Oblíbené kluby (13:11) 42535
Ohledně nacismunechtěl bych vidět dnešní politickou reprezentaci (doplňte si téměř kohokoliv EU) na místě Churchilla .... Hitler by dnes Evropu naprosto převálcoval a spolu se Stalinem by zotročil (či popravil) jakékoliv "rebely"!
(Už vidím jak by e-komise vydala směrnici s prohlášením!)

[ 21495 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt