Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Politika a dění ve světě [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují taipan, Krycek.
Archiv


Vítejte v klubu Politika a dění ve světě.

Jak již název napovídá, tento klub je určen k diskusi o politice, a to jak té domácí, tak světové. Není třeba se strachovat, nejde o klub určený pouze pro odbornou diskusi, nýbrž o klub, který má sloužit jako místo pro otevřenou, svobodnou a civilizovanou diskusi o tématech, které hýbou současným světem. Tématické vymezení je, jak jste si jistě všimli, velmi široké a nehrozí tedy časté off-topic debaty, do kterých sklouzávají specializovanější kluby.Pravidla tohoto klubu jsou jednoduchá:

1) Snažte se o co nejslušnější diskusi. Není třeba mluvit jako akademik, stačí nepoužívat vulgarismy a urážky oponentů.
2) Veškeré názory, jakkoliv mohou být v rozporu s morálkou, zákony či názory moderátora, budou tolerovány, pokud budou formulovány slušně a civilizovaně.
3) Klub je primárně zaměřen na aktuální dění, nebojte se tedy poukazovat na zajímavé články. Články nepastujte, nýbrž uvádějte odkazy.
4) Dohled nad dodržováním pravidel je práce moderátora, stejně tak jako určení postihu za jejich porušení.
5) Akce moderátora jsou konečné a jejich veřejné zpochybňování v klubu bude považováno za porušení pravidel klubu. S případnými námitkami se proto obracejte do pošty na moderátora.

Aktuální anketa: ---
Starší neuzavřené ankety: ---

Hybridní válku nevede Putin, ale liberálové

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 20909 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
dzin01 Dzin01 11.1.2017 08:39  36155
selitHlavní problém je, že současní politici přestávají myslet na potřeby nižší a nižší střední (ekonomické) třídy a zaměřují se spíše na vyšší střední a vyšší třídu. Tím, že nastavují systém v zemi vyhovující spíše jim potom radikalizují většinovou veřejnost a ta potom volí radikály, kteří jim slibují, že tento systém změní. Přičemž většině jejich voličů ani moc nezajímá jak, hlavní je slib změny nespravedlnosti.

Takže základní problém není ani tak nějaká "kavárenská" nebo "sluníčkářská" akce, ale to, že obecně většina politiků přestala respektovat hlavní zásadu a to být prospěšná většině lidí státu, který spravují.

Jedním z mála, kdo tak činí je třeba u nás tak neoblíbená Merkelová. Jenže to, že toto reflektuje ji stále zabezpečuje největší podporu u veřejnosti. Takže zase asi opět vyhraje volby a to i přesto, že stojí v čele oněch "sluníčkářských" nebo "kavárenských" akcí.
dzin01 Dzin01 11.1.2017 08:34  36154
Ne, myslím vážně to, že co řekněme od roku 2000 sleduji, co tak vyhrává za Miss obecně, nelíbila se mi ještě ani jedna. Podle mě většinou vyhráli jen kvůli tomu, že "chtějí světová mír".

Většina z nich splňuje základní kritéria pro "krásu" tedy míry 90-60-90 a výšku kolem 175cm. To jak vypadá v obličeji se potom prakticky nehodnotí, protože zde je těžko říci, kdo a proč je nejkrásnější.

Takže se následně hodnotí podle dalších věcí jako různých disciplín a kritérií spojených spíše s osobou účastnice. Živě si pamatuji moje znechucení kdysi nad volbou Miss World, kdy ze tří finalistek se jako poslední umístila ta, která na otázku čím by zlepšila podmínky ve své zemi neodpověděla podobně jako zbylé dvě (tedy na téma "duchovno") ale upřímně řekla, že by nechala postavit velký sportovní komplex pro lidi.

Ostatně kdysi byl natočený film o volbě Miss USA ve kterém byl přesně tento způsob volby ukázán (tedy jaký typ odpovědí na jaké otázky je třeba dávat, z kterého státu musí Miss být či jaké koníčky musí provozovat, aby měla šanci na vítězství).

Takže spíše než abych se pozastavoval nad tím, že ve Finsku mohla být zvolená černoška, která se výběrem disciplín, odpovědí a osobnostním profilem trefila do vkusu porotců se pozastavuji nad tím, že někoho při podobných soutěží rozhořčuje, že to není jen o kráse. A následně se ještě objeví tvrzení, že se přeci určitě musí jednat o "sluníčkářskou" nebo "kavárenskou" akci.
selit selit Jedno pivo - bude to poslední. 10.1.2017 21:44  36153
Pražské(nebo Helsinské) kavárny je tak 5-10% z populace.Tihleti lidi,když vymyslí takovou akci na "podporu" něčeho,postupují tím způsobem,že:
1)Poberou nějakou dotaci z Evropské unie.Což oni umí...
2)Udělají nějakou hurá akci,která se jim líbí,kdy vysvětlí (zřejmě pologramotnému) plebsu,že něco,co ten "plebs" nemá rád,je ve skutečnosti OK,prima a obohacující.

A předpokládají,že taková akce plebs přemluví.Výsledkem je pravý opak:"Plebs" dobře vnímá,že mu někdo za peníze z jeho daní 1) říká,co si má myslet 2).Každý z těch dvou faktorů ty lidi bytostně sere a jejich kombinace je pro kavárnou zamýšlený účel naprosto smrtelná.

Bizarní je,že kavárna totální kontraproduktivnost svého konání není schopná vidět.A tak jako houby po dešti rostou EU sponzorované aktivity jako HateFree,demagog.cz,Chovancovo "ministerstvo pravdy".A tak každá taková aktivita je jen další a další dlažební kostka na silnici do hnědého pekla.
blacky Blacky - Tady je blackyho 10.1.2017 21:27  36152
NOTVL Dzine to fakt myslíš vážně? Ty myslíš, že by byla nejlepší? V čem jako? Nebyla to soutěž o vaření, nebo háčkování. Soutěž krásy. Krásy v severské zemi, kde je většina populace blonďatá a světlá. Ty už vidíš rudě všude a všechno ne?
selit selit Jedno pivo - bude to poslední. 10.1.2017 21:19  36151
DzinNo,tak kdyby dotyčná odpovídala alespoň trochu konvenčnímu vkusu západního publika(ala Naomi Campbell zamlada),ruský propagandistický článek bychom si tady nesdíleli.No protože dotyčná připomínám spíš gorilu Kambu z pražské zoo,má ruská propaganda fakt snadnou práci.

V plné nahotě to ukazuje,že ti,co nejhalasněji obhajují multikulti uspořádání,svou jasánkovskou mentalitou zoufale serou do vlastního hnízda.Jejich akce "na podporu" jsou zcela kontaproduktivní a co je zoufalé,oni té kontraproduktivnosti nerozumí a nerozumí.
dzin01 Dzin01 10.1.2017 20:52  36150
ZidaneFinsko resp. to že se jedná o manipulace v zákulisí. Mohla prostě vyhrát proto, že byla nejlepší. Miss už dávno není jen o tom, jestli jsou to hezké holky. Naposledy jsem jakoukoliv sledoval tak někdy před 15 léty a nevím, kdy se mi nějaká zvolená opravdu líbila.
Ale je to o vkusu a to co si postoval je klasický ruský propagandistický článek se zaměřením na rozpoutání co největších negativních emocí směrovaných tak, jak to vyhovuje Kremlu.
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 10.1.2017 16:30  36149
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 10.1.2017 15:13  36148
Dzin01 [36145]: Myslíš toho Giňu? Takže kecá např. i Idnes?

Mimochodem, ten poprask, jak to na Giňu vytáhli a zmizel z televize, pamatuju.

Nebo myslíš tu Miss Helsinki? Tak pokud je to hoax, šíří se to rychlostí blesku. Už včera jsem to viděl na tn.nova.cz nebo jaké nově, na reflexu, na slovenských topkách... pokud hoax, tedy VELMI úspěšný.
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 10.1.2017 15:11  36147
taipan [36141]: Souhlas, jen naivní představa. Živě si dokážu představit, jak dopadnou a jak bych dopadl já, kdybych hajloval a řekl jsem, že "jsem zkoušel reakci hostů"... všichni jsme si rovni, někteří rovnější.
dzin01 Dzin01 10.1.2017 15:11  36146
Ve Vojenských rozhledech vyšel první díl analýzy Rusko-Ukrajinské války. Dost zajímavé čtení na poměrně vysoké odborné úrovni.

http://www.vojenskerozhledy.cz/selektivni-vyhledavani/kategorie-clanku/ozbrojene-konflikty/zapojeni-ruske-federace-1
dzin01 Dzin01 10.1.2017 15:09  36145
ZidaneNevěř všemu, co se na ruském propagandistickém webu píše. :-)
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 10.1.2017 15:09  36144
Sven [36134]: Nebyla to Nova, ale ČT1. Redaktor Giňa.

A koukám, že to mají, ostatně jako většina jejich etnika, v genech, synovi to podmíněně zastavili, papínka odsoudili...

V září 2000 byl Giňa ml. vzhledem k obvinění ze zneužívání sociálních dávek (k platu v České televizi pobíral zároveň sociální dávky) stažen z hlavní zpravodajské relace. Vyvolalo to poprask mezi některými zastánci tzv. pozitivní diskriminace a „bojovníky proti rasismu“. Giňovo stažení z obrazovky a převedení na jinou práci tehdy vehementně kritizovaly zejm. Britské listy či člen Rady České televize Miloš Rejchrt. Giňa nakonec před soudem unikl přiznáním a vrácením neoprávněně inkasovaných sociálních dávek a jeho trestní stíhání bylo podmíněně zastaveno. V České televizi zůstal a uvádí zpravodajské relace.
tex Tex wubalubadubdub 10.1.2017 14:29  36142
36139: v pubertě už budou vdané a nebuou mít nárok na vzdělání přece.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 10.1.2017 13:45  36141
Cikáni v hospodě hajlovali. Zkoušeli prý reakci hostů

Ksindl :-/ Tak očekávám, že státní moc s nimi bude nakládat stejně, jako s bílými v podobné situaci (vím, jen naivní představa).

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 10.1.2017 13:39  36140
No ty vole :-O Ta "finská" negřice má hubu jako gorila pralesní :-)

[ 20909 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt