Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Nudou jsi opuch?
Navštiv Lopuch!

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Politika a dění ve světě [ŽP: 4 týdny] (kategorie Politika) moderují taipan, Krycek.
Archiv


Vítejte v klubu Politika a dění ve světě.

Jak již název napovídá, tento klub je určen k diskusi o politice, a to jak té domácí, tak světové. Není třeba se strachovat, nejde o klub určený pouze pro odbornou diskusi, nýbrž o klub, který má sloužit jako místo pro otevřenou, svobodnou a civilizovanou diskusi o tématech, které hýbou současným světem. Tématické vymezení je, jak jste si jistě všimli, velmi široké a nehrozí tedy časté off-topic debaty, do kterých sklouzávají specializovanější kluby.Pravidla tohoto klubu jsou jednoduchá:

1) Snažte se o co nejslušnější diskusi. Není třeba mluvit jako akademik, stačí nepoužívat vulgarismy a urážky oponentů.
2) Veškeré názory, jakkoliv mohou být v rozporu s morálkou, zákony či názory moderátora, budou tolerovány, pokud budou formulovány slušně a civilizovaně.
3) Klub je primárně zaměřen na aktuální dění, nebojte se tedy poukazovat na zajímavé články. Články nepastujte, nýbrž uvádějte odkazy.
4) Dohled nad dodržováním pravidel je práce moderátora, stejně tak jako určení postihu za jejich porušení.
5) Akce moderátora jsou konečné a jejich veřejné zpochybňování v klubu bude považováno za porušení pravidel klubu. S případnými námitkami se proto obracejte do pošty na moderátora.

Aktuální anketa: ---
Starší neuzavřené ankety: ---

Hybridní válku nevede Putin, ale liberálové

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 18974 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 22.1.2018 17:18 - Klub Politika a dění ve světě (17:18) 41292
Blablabla☺ ☺ ☺ No, jak vidím, tak příznivci pána vítače jsou s ním intelektuálně na stejné lodi - 50 příspěvků prázdné slámy, které se dají shrnout do jedné věty: Nic o něm nevím, ale není to Zeman....to je mi tedy opravdu pádný argument....
selit selit Jedno pivo - bude to poslední. 22.1.2018 17:01 - Klub Politika a dění ve světě (17:09) 41291
Rainmanpotrebujes teoreticky jen na volbu premiera, v cemz Zeman spektakularne selhava...
Povidej,copak bys delal jinak...
selit selit Jedno pivo - bude to poslední. 22.1.2018 16:59 - Klub Politika a dění ve světě (17:09) 41290
S cistym stitem na hrad!Co znamenají změny v Drahošově týmu? Kontroverzní šéf kampaně ustoupí do pozadí
že dosavadní koordinátor kampaně Jakub Kleindienst ustoupí do pozadí... Jiří Drahoš kritické dotazy novinářů na toto téma dosud odbýval tím, že Kleindienst může počítat s jeho podporou.... podnikatelova firma Zámecký dvůr Líčkov inkasovala na správu hospodářství na Lounsku od Státního fondu životního prostředí dotaci, za níž měla vybudovat kompostárnu. Ta však na místě nikdy nevznikla... Kleindienst také v roce 1999 prodal pozdějšímu premiérovi Stanislavu Grossovi byt, jenž ho následně stál politickou kariéru. Gross nebyl schopný vysvětlit, jak přišel k financím na jeho koupi.Patrně nejvážnější Kleindienstův škraloup se pak váže k firmě ML Compet, v jejímž kontrolním orgánu podnikatel seděl. Firma se podílela na nastavení části podmínek tendru na rekonstrukci zámku Buštěhrad, jež vyústila v zatčení Davida Ratha se sedmi miliony korun v krabici od vína.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 22.1.2018 16:11  41289
No jo, 2. kolo se blíží :)
puschpull puschpull být nad věcí, pohoda a klid ... - AV-Com (Homepage) 22.1.2018 16:09 - Oblíbené kluby (17:11) 41288
tady se to nějak rozjelo, od rána víc jak 50 příspěvků! :-))
dr_bilo Dr_Bilo Nevím, kdo bohům prádlo pere. - Vím, že špínu z něj pijem my. 22.1.2018 16:01 - Oblíbené kluby (17:09) 41287
selit: Jsem rád, že sis v minulosti také uvědomil, že zkušenost samozřejmě nemůže být jediným měřítkem ve volbě. Souhlasím, že to je důležitý faktor, ale sám o sobě v podstatě o ničem nevypovídá, protože ta zkušenost může být pozitivní i negativní. Pokud je negativní, tak je samozřejmě logické, že to tomu danému politiku nehodím a raději půjdu do rizika s někým novým. Ostatně zkušenost byla jeden z důvodů, proč jsem to v 1. kole hodil Topolánkovi.
rainman22 rainman22 Jdi s tou pravdou... - drž hubu a plav! 22.1.2018 15:59 - Oblíbené kluby (16:56) 41286
selitDrahošovy postoje nejsou známy a hledat si je nehodlám
Aha, takze ty si Drahosovi nazory neznas a hledat nehodlas, ale vis, ze zadny nema...krasny protimluv, to jsi vycetl z logru? :)

Nutná,samozřejmě nikoliv postačující podmínka osobnosti je,že její názory nemusíš hledat,nýbrž je prostě znáš.
Skoda, ze jsi cely predchozi prispevek venoval tomu, jak je nestalost (cili absence) nazoru u Zemana dukazem politicke protrelosti, zatimco u Drahose je to same dukazem nezkusenosti a absence osobnosti... opet krasny protimluv :)

Je to starý protřelý lišák,který důvěrně zná šelmostroj politiky zevnitř.Což je jediná kvalifikace,ketrá je na ten post potřeba.
Ne, je to jen marginalita. Nejakou politickou protrelost potrebujes teoreticky jen na volbu premiera, v cemz Zeman spektakularne selhava...

Takze tu mame tri duvody pro Zemana, prvni neplati, druhy je ciste subjektivni ('jsem buran a libi se mi, ze je Zeman taky') a treti je jak z piskoviste ve skolce...ok, naivne jsem cekal vic...
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 22.1.2018 15:47  41285
D-FENS

Ztráty a nálezy: Drahošův názor

taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 22.1.2018 15:47  41284
JimboTy body, cos u Drahoše vyjmenoval, sice jsou fajn při práci na Akademii věd, ale u prezidenta jsou bohužel celkem k prdu. Ono se sice říká, že u nás je prezident sice jen reprezentativní funkce, ale jak je vidět roky zpět, ani zdaleka to není pravda.
selit selit Jedno pivo - bude to poslední. 22.1.2018 15:39 - Klub Politika a dění ve světě (17:09) 41283
Tak získávání politické zkušenosti si v ideálním případě představuji,že v Kotěhůlkách se sestaví zastupitelstvo,jeho nejprotřelejší člen avancíruje do kraje,z kraje pár nejprotřelejších avancírují do PS,ti nejprotřelejší se stanou ministry,později ten nejprotřelejší ministr se stane premiérem a později ten nejprotřelejší z premiérů se stane prezidentem.

Takže do PS jsem udělal vyjímku ze své teorie,hodil to nezkušenému subjektu a ano,máš pravdu,ukázalo se to být chybou.
tex Tex wubalubadubdub 22.1.2018 15:35 - Klub Politika a dění ve světě (16:44) 41282
U poslance osobně nepovažuji zkušenost s politikou jako plusový bod. V dnešní době bych považoval jako důležitější právní vzdělání s ohledem na to, o jakých spisech to hlasují.

Je to třeba i jedna z výtek co mají v USA proti hlasování o zákonech o několika desítkách stran, byť by bylo možné dát ve srozumitelné řeči obsah zákona jen do jedné až dvou vět.
dr_bilo Dr_Bilo Nevím, kdo bohům prádlo pere. - Vím, že špínu z něj pijem my. 22.1.2018 15:30 - Oblíbené kluby (17:09) 41281
LOL, takže v PS politická zkušenost není důležitá a u prezidenta ano? :-)))
selit selit Jedno pivo - bude to poslední. 22.1.2018 15:23 - Klub Politika a dění ve světě (17:09) 41280
Realisty.
dr_bilo Dr_Bilo Nevím, kdo bohům prádlo pere. - Vím, že špínu z něj pijem my. 22.1.2018 15:13 - Oblíbené kluby (17:09) 41279
selit"Je to starý protřelý lišák,který důvěrně zná šelmostroj politiky zevnitř.Což je jediná kvalifikace,ketrá je na ten post potřeba."

A mohu se zeptat, koho jsi volil v posledních volbách do PS?
tex Tex wubalubadubdub 22.1.2018 15:05 - Klub Politika a dění ve světě (16:44) 41278
To co jsem napsal je spíše náhled do "duše voličů, co se o politiku nezajímají". Osobně taky lžu, pokud je to v můj prospěch. Není to inspirace od našich muslimských bratrů, kteří to mají jako povinnost pro oklamání bezvěrců. Nepatřím mezi rádoby intelektuály, kteří v běžné konverzaci za každým třetím slovem dají to svoje "vole" protože nemají kapacitu mít vymyšlenou větu o více než třech slovech a říct ji najednou, a kteří se vzhlíží ve schopném karierním vědci, který toho dokázal mnoho, ale nebylo to nikdy nikde vidět.

[ 18974 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt