Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Nudou jsi opuch?
Navštiv Lopuch!

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Novinky [ŽP: neomezená] (kategorie Lopuch) moderují Šéf Lopuchu, Bouchi, Jana, Martin, Petr.
Archiv
Co nového na Lopuchu. Nové funkce, vylepšení, vyladění atd. Toto je čistě informativní klub o tom, co je nového, diskuse můžete vést v klubu Novinky - diskuse. Připomínky, návrhy a diskuse o grafické stránce Lopuchu patří do klubu Dizajn a grafika Lopuchu. Chybí vám něco na Lopuchu, chtěli byste něco vylepšit? Ozvěte se v klubu Návrhy. Nástěnka pro přehled řešených a přijatých návrhů na změny a featury se nalézá v klubu Návrhy Lopuchu. Programátorské chyby hlaste v klubu Chyby. Pokud zapomenete heslo, navštivte klub Potíže s hesly.
Základní pravidla fungování serveru Lopuch si můžete přečíst na této stránce.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 81 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 12.6.2007 19:49  75
archivaceV nejblizsich dnech dojde k archivaci starsich prispevku, tentokrat v zavislosti na nastavene zivotnosti (tj. prispevky starsi nez Zivotnost budou presunuty do archivu).
Takovato archivace bude zrejme od nynejska probihat pravidelne, nejmene jednou mesicne.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 21.3.2007 18:54  73
archiv prispevkuZprovoznil jsem aspon jakes takes prochazeni archivem prispevku vytvorenym v lednu z prispevku starsich nez pul roku. Link na archiv najdete vzdy v zahlavi klubu.
Pokud se v nejakem klubu presunuly do archivu prispevky, ktere jste jeste nemeli prectene, a vy jste od te doby ten klub nenavstivili, muzete si je nyni docist. Nesmite ovsem do archivu jit pres jeho klub (to byste si zminenou moznost zrusili), ale primo zadanim adresy
http://www.lopuch.cz/archivklubu.php?klub=jmenoklubu
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 30.1.2007 09:04  72
vypis oblibenychV prubehu dneska dojde ke zefektivneni metody pocitani novych prispevku ve vypisu oblibenych klubu. V dusledku toho se vam mohou u nekterych klubu zobrazovat spatne pocty novych prispevku, coz se srovna pri prvni navsteve takoveho klubu.
Vypis pouzivajici starou metodu bude jeste nekolik dni dostupny.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 11.1.2007 13:39  71
Provedl jsem par uprav v lopusich skriptech, ktere by se mely dotknout hlavne prochazeni kluby a vypisu oblibenych. Pokud v tomto smeru zaznamenate nejake negativni dusledky (tj. nebude fungovat neco, co dosud fungovalo, nedostanete se do klubu, kam jste dosud mohli, apod.), hlaste to v klubu Chyby.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 9.1.2007 19:45  70
archiv postyArchivovana posta byla zpristupnena, link do archivu naleznete v zahlavi v poste. Zatim lze jen prochazet a vyhledavat, pozdeji bude mozne i mazat.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 7.1.2007 22:13  69
prechodne zestihleni 2V dalsi fazi zestihlovaciho procesu byly promazany tez postovni prispevky starsi nez 1. 7. 2006. I ty byly presunuty do archivni databaze, ktera je v teto chvili uzivatelum nedostupna a bude behem ledna zpristupnena. Krome toho byl kazdemu uzivateli vytvoren archiv kompletni posty, ktery si muze stahnout kliknutim na link, ktery dostal do posty.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 6.1.2007 10:27  68
Jeste dodatek - zvlastni podekovani zaslouzi AL3X a Kdokoliv, bez jejichz pomoci bych na tu archivaci a operace s tim souvisejici potreboval mnohem vice casu a prace.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 6.1.2007 08:25  67
prechodne zestihleniV noci bylo provedeno nekolik zasadnich uprav v databazi, jejichz dusledkem je prechodne zestihleni klubu. Vsechny prispevky starsi nez 1. 7. 2006 byly presunuty do archivni databaze, ktera je v teto chvili uzivatelum nedostupna, nicmene nemusite mit obavu, prispevky byly nekolikanasobne zalohovany a archivni databaze bude behem ledna zpristupnena (a bude mozne prochazet ji a hledat v ni uplne stejne jako jste zvykli v klubech).
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 5.1.2007 18:20  66
Doplnim Petra - krom vypinani taky muze byt Lopuch obcas jen pro cteni. Doufam ze to vyresime co nejdriv.
petr Petr 5.1.2007 17:31  65
Vzhledem k přetížení databáze budu dnes do jedné v noci Lopuch střídavě vypínat. Za těžkosti se omlouváme.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 11.11.2006 05:49  64
antispam Pokusil jsem se pridat opatreni proti anonymnim spammerum. Pripadne potize (tj. pokud coby nespamujici anonymni uzivatel budete mit problem s odeslanim prispevku) se pokuste nahlasit v klubu Potize s hesly na Lopuch (ponevad v klubu Chyby maji anonymove zakaz psani).
kdokoliv Kdokoliv Nevidím důvod dělat cokoliv bezdůvodně. - http://kkl2401.wz.cz 22.5.2006 11:22  63
SMS branaMikos znovuzprovoznil SMS branu na Lopuch (a Lapiduch, kdyz jsme u toho), blizsi informace ve stejnojmennem klubu.
sef_lopuchu Šéf Lopuchu zdejší neomezený despotický vládce:-) 23.1.2006 23:29  62
Protože Lopuch je především diskusní server, nikoli prostor pro obrázkové galerie, dáváme tímto na vědomí několik doporučení, jimiž byste se měli řídit, potřebujete-li své příspěvky doprovodit obrázky.
1) Používejte místo obrázků jen odkazy na ně.
2) Chcete-li dát čtenářům vodítko, zda chtějí obrázek vůbec vidět, používejte náhledy (přes ImageShack či vlastní) rozumné velikosti (pokud možno v jednotkách kB).
[3) Pokud už - opravdu jen ve výjimečné situaci - potřebujete vložit obrázek přímo do klubu, nechť není širší ani vyšší než 400 px (týká se skutečných i zobrazovaných rozměrů) a jeho velikost je pokud možno v desítkách kB, nikoli stovkách (čehož lze snadno docílit vhodným formátem a rozumnou kompresí).

Poznámka - "výjimečná situace" rozhodně neznamená každý druhý obrázek.
bouchi Bouchi Dračí doupě II - Legenda je zpět 17.12.2005 22:25  61
Byla pridana moznost zapnout si podporu LCD (sytejsi zluta) pri prihlasovani na Lopuch. Funguje to stejne jako prislusna polozka v Nastaveni.
petr Petr 5.10.2005 21:33  60
Novější zálohy dat ze starého Lopuchu už bohužel nebudou, starý poskytovatel hostingu nám decentně oznámil, že na nás kašle.

[ 81 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt