Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Diskuze na Lopuchu,
pohlazení na duchu

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Hradec Králové a okolí [ŽP: neomezená] (kategorie Města a obce) moderuje Šéf Lopuchu.
Archiv

HRADEC KRÁLOVÉ a jeho OKOLÍ

Během března 2007 - proběhne SRAZ RIVALŮ

(podrobnosti v klubu ->)
Klub: Sraz rivalů - pro nechápavé jde o jednání o srazu Hradečáků s Pardubičáky :)


Ty nejhlavnější informace týkající se HRADCE, najdete ZDE :-)

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: bujpipk
[ 42 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
filmovy_maniak filmovy-maniak 16.5.2007 15:15  458
Papírové léto v Muzeu
havelock Havelock Nový design BSG.cz - akorát jsem si zapomněl vypíchnout oko. 4.5.2007 14:40  457
Diky vsem za inspiraci. Postupne vsechno vyzkousim a dam vam vedet, jak jsem dopadl :)
mirek1 4.5.2007 13:39  456
HavelockSpousta tras hradeckými lesy. Třeba do Bělče, Bělečka, Hoděšovic, Týníště, Vysokého Chvojna.....
Na trase mezi Týníštěm a Třebechovicemi je Bědovická obora s bílými daňky a další divou i nedivou zvěří, na trase z HK do Týníště či Třebechovic Krňovice s nově budovaným skanzenem, uprostřed lesů rybníky Výskyt, Šanovec nebo zbrusu nový Na Olšině, mezi Krňovicemi a Petrovicemi meandrující neregulovaná Orlice, přírodní památky původního lesního porostu Sítovka, buky u Vysokého Chvojna nebo Černá stráň .....
Hospody jsou všude! :-)
Minulý týden jsme absolvovali trasu hospoda Zděná bouda, Lesní hřbitov, Bělečko, Hoděšovice, arboretum ve Vysokém Chvojně, Bělečko, rybník Na Olšině, hospoda Na Hrázce.
Doporučuji...
marlena 4.5.2007 13:34  455
HavelockDali by se i probrázdit lesy kolem Nového Hradce. Skončit v Třebechovicích - cca 13 - 15km. (Betlém, kostel, hospůdky, koňská farma, blízko skanzen).
muflonek muflonek z Perníkového lesa - srazy východočeské příjemné.o) 4.5.2007 13:28  454
Havelock [451]: Kunětická Hora, Bohdanečské rybníky....
mondy Mondy Ave, Caesar, - morituri te salutant 4.5.2007 12:38  453
HavelockHrádek u Nechanic :-). Kultura, hospůdka, příroda.
zephid 4.5.2007 12:07  452
co treba zkusit smer Trebechovice...Tusim v Belecku je hospoda...a s tocenou dobrou limonadou:-)
...nekdy pred dvema nebo trema tydny jsme se tam taky vydali...ale ponekud jsme spatne odbocili a skoncili jsme zase v Hradci, ale na jinym konci:-D
havelock Havelock Nový design BSG.cz - akorát jsem si zapomněl vypíchnout oko. 4.5.2007 11:58  451
Kam tady jet na kole? Rekneme pro zacatek tak 20 - 40 km. V cili by mela byt nejaka prijemna hospudka :)
marlena 13.2.2007 15:36  450
* Kadeřnictví Marie *
 • Dámské, pánské a dětské kadeřnictví

 • Příjemné rodinné prostředí, kde nechybí kávička nebo zákusek

 • Jste na mateřské dovolené, dlouhodobě nemocní, upoutaní na lůžko nebo se Vám prostě jen nikam nechce? Kadeřnice přijde až za Vámi domů!

 • Nabízíme:
  Moderní i klasické účesy pro každou příležitost
  Dámské, pánské a dětské stříhání, foukaná
  Trvalá i vodová ondulace
  Barvení a odbarvení, přelivy
  Melíry (i vícebarevné)
  Zábaly, regenerace, ruční masáže
  Odborné kosmetické i vlasové poradenství

  Kadeřnictví Marie
  Marie Víznerová
  Selicharova 1309
  Hradec Králové 12
  email: Kadernictvi.Marie@seznam.cz

 • marlena 13.2.2007 15:28  449
  Kino Centrál se rozšiřujeKino Centrál v Hradci Králové nabídne od pondělí 29. ledna svým návštěvníků další služby. Otevře totiž druhý sál. Přestavěné a dovybavené prostory foyeru a kavárny artkina budou sloužit nejen k filmovým projekcím, ale i mnoha dalším kulturním a klubovým činnostem, pro něž se v Hradci Králové jen obtížně hledalo umístění.

  "Menšinové žánry a o ně projevující zájem komunity, mezi něž patří převážně mládež, tak získají prostor pro svou realizaci a šanci podílet se na kulturním a společenském životě ve svém okolí. Lidé mohou v takto vybaveném prostoru organizovat svá setkání i téměř sami," uvedl ředitel kina Leoš Kučera. Úpravou interiéru foyeru vznikne ideální místo pro menší koncerty, besedy a divadelní představení. "Dalším prostorem, který bude pro projekt využíván, je kavárna artkina, jež se přemění na druhý projekční sál určený pro prezentaci snímků z elektronických médií. Projekt nabízí mladým lidem jiný způsob kontaktu s kulturou," říká Martina Kemrová, tisková mluvčí T-Mobile. Mobilní operátor se na projektu finančně podílel částkou 80 tisíc korun, celkové náklady dosáhly 367 tisíc korun.
  Nové prostory budou otevřeny přednáškou o Jihoafrické republice Kultura násilí nejen za apartheidu. Prvním filmem, který se bude o dva dny později promítat v upravené kavárně, je švýcarský dokument Kdo byl Kafka?
  marlena 13.2.2007 15:28  448
  Možná řešení přestavby Benešovy třídy se rýsujíTři možné návrhy možného budoucího fungování Benešovy třídy má v současné době k dispozici vedení hradeckého magistrátu. Prezentace, které byly radnici v minulých dnech předloženy, měly namodelovat varianty řešení problému značně zanedbané a nezadržitelně chátrající dominanty Moravského předměstí. Město sice každoročně investuje nemalé peníze do oprav Benešovky, ty však situaci příliš nezlepšují, ale spíše udržují v alespoň přijatelném stavu.

  Návrhy řešení Benešovy třídy se od sebe v některých bodech liší. Všechny tři týmy architektů se však shodly na tom, že by se měla zbourat veškerá zákoutí, rampy, horní a dolní podchody apod. Shodují se též na rozšíření či zachování stávající kapacity parkování. "Jedni navrhují, že by se prostředek vybagroval a udělalo se tam parkování. Jiní počítají s odbouráním všech ramp, aby se tam vešlo ještě jedno stání, které by se následně zakrylo. A další by pod prostředkem udělali parkoviště, možná parkovací domy," uvedl hradecký primátor Otakar Divíšek.
  Větší rozdíly v návrzích jsou například v pojetí prostřední části třídy, tam kde je dnes silnice. Jeden z návrhů prosazuje třídu uprostřed zastavět a postavit zde ještě jednu řadu garáží, domů apod. Jiný návrh představuje revitalizaci tak, že by se celá třída hlavně opravila, udělaly se nové fasády a zvětšil prostor parkování. Poslední z návrhů je pro řešení vše srovnat a udělat uprostřed obrovský park. Cena celé rekonstrukce není přesně vyčíslena, ale podle prvotních odhadů by se mohla pohybovat od 300 milionů korun až po dvě miliardy. Z komunikací by měly zbýt dvě jednosměrné silnice. Podle primátora větší část vedení města přiklání k řešení s parkem na povrchu a zbourání veškerých ramp a zákoutí okolo domů.
  Týmy architektů budou nyní své návrhy ještě propracovávat. "Následně to musí projít klasicky radou a zastupitelstvem, kde se bude rozhodovat o tom, kterým směrem by se ne snad přestavba, ale regenerace Benešovy třídy měla ubírat," doplnil Divíšek.
  filmovy_maniak filmovy-maniak 25.1.2007 11:55  447
  Nechce někdo z Hradečáků koupit starší čísla/ročníky časopisu Cinema? pokud by mu chyběly do sbírky
  marlena 14.9.2006 11:58  446
  V lokalitě Aldis se zase stavíStavební ruch v okolí kongresového centra Aldis v Hradci Králové opět ožívá. V jedné z nejatraktivnějších lokalit města v těchto dnech začaly těžké stroje s přípravou stavebních prací pro nový katastrální úřad. Píše o tom dnešní MF Dnes.

  Nový objekt pro zhruba 250 pracovníků vzniká mezi administrativním centrem Gist a komunikací vedoucí do centra města. Termín dostavby je naplánován již na listopad příštího roku. Moderní objekt sloučí několik pracovišť katastrálního úřadu na jedno místo. „V současné době máme přes dvě stě šedesát zaměstnanců. Pětadvacet z nich pracuje v Pardubicích, další pracoviště máme na Ulrichově náměstí v Hradci Králové a ředitelství sídlí v hradecké v Chmelově ulici. Stěhování pozemkových knih a dalších materiálů bude náročné, ale budeme na ně mít pojízdné regály, které nám výrazně usnadní práci,“ řekl deníku ředitel Katastrálního úřadu pro Královéhradecký kraj Jiří Žíla.
  Výstavba objektu katastrálního úřadu není zdaleka jediná, která je pro následující měsíce v Hradci Králové naplánována. Společnost Aldis chce zrekonstruovat chátrající bývalé sídlo odborů ve svém těsném sousedství na hotel. Společnost Unimex Group plánuje poblíž Aldisu výstavbu dvou víceúčelových bytových domů. V dohledné době pak bude patrně obnovena výstavba polyfunkčního domu s garážemi od společnosti Betonstav.
  marlena 14.9.2006 11:57  445
  S R A Z R I V A L ŮAsi nevíte co si pod tím představit, nu ... to se sejde pár lidí z HK a pár lidí z Pcí a řeší se, co je lepší, větší, zelenější, kulturnější, sportovnější ...

  Samozřejmě vše se děje v přátelském duchu nad nějakou tou lihovinkou :)
  Více zde a určitě se přihlašte, vše by mělo proběhnout již příští sobotu!!!

  Přihlášení zatím jsou tyto velice populární lopušší ID:

  Blackadder
  Havelock
  Marlena
  Spotraveller
  Viky
  Zephid

  (bráno podle abecedy, protože všichni jsou zhruba tak podobně vlastně skoro stejně oblíbení)

  :o)
  joachim Joachim 7.7.2006 19:07  444
  Inzerát
  Ahoj, je mi 22, jsem student politologie a chtěl bych se touto cestou seznámit s nějakou fešandou. Já - 184 cm, 70 kg, světle hnědé vlasy, šedé oči, brýle. Partnerka by měla být defacto mou společnicí při návštěvách kina, divadla a jiných kulturních akcí. Budoucí sňatek neodmítám. Pište do mého vzkazníku. Děkuji.

  [ 42 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
  Povinné ručení porovnání REKLAMA

  (c) 2001-2011 Lopuch.cz   
  Kontakt