Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Games [ŽP: 6 týdnů] (kategorie Hry) moderují Vojtas, Krycek.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 6.2.2008 10:35
Záhlaví bylo přesunuto do homepage...
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 687 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
johny_g Johny_G - Relaxační terapie pro lopušáky ZDARMA! 16.1.2018 12:28  5727
Mrakoplash [5725]: Pravděpodobně jsi to poprvé prostě jenom přehlédl :-). Já ze stejného důvodu dvakrát rozehrál Hearthstone, protože se mi region automaticky nastavil dle jazyka telefonu (US English).
mrakoplash Mrakoplash Věhlasný mák - Homepage 7.1.2018 17:16  5726
Na Humble Bundle Civilizace 6 + 2 DLC za 240,- Kč.
mrakoplash Mrakoplash Věhlasný mák - Homepage 6.1.2018 12:55  5725
Ahá, už jsem na to přišel. Úplně naspodu stránky se stažením instalátoru musím vybrat NA - severní Ameriku. Akorát nechápu, proč jsem si před těma několika rokama nevybral region Evropa, když jsem to stahoval... Že by byl nejdřív jeden region NA a pak teprve časem přidali další?
mrakoplash Mrakoplash Věhlasný mák - Homepage 6.1.2018 12:11  5724
No dokážete to někdo pochopit? Chtěl jsem se svým účtem World of Warships přejít na Steam. Nešlo to, tak jsem použil návod z Youtube a login se povedl, ale stav mýho účtu byl, jako nově založený (bez koupených lodí, upgradů, prostě Level 1). OK nejde to. Odinstaluju Steam hru a nainstaluju zpět Wargaming web client a zaloguju se - ÚČET ZŮSTÁVÁ VYNULOVANÝ! Pak jsem se několik dní dohadoval s technickou podporou a nakonec to vzdal. Komunikoval jsem asi s koněm, který mi odpovídal na úplně jiné otázky, než jsem mu dával. Prostě kůň. Teď jsem na záložním disku objevil několik let starou zálohu té hry a spustil ji. Samozřejmě se celé dopoledne aktualizovala na nejnovější verzi. Po loginu na ten samý account je můj postup zachovaný! Zkusím spustit hru, kterou jsem nainstaloval načisto a tam je můj účet stále vynulovaný.
Akorát jsem si všiml, že tam, kde je můj postup zachovaný mám nick "Mrakoplash" a tam, kde není jsem "Mrakoplash1" - přitom se ale loguju tím samým loginem. Chápe to někdo? Nikde v nastavení nevidím nějakou možnost přelogovat se do nějakého podúčtu Mrakoplash/Mrakoplash1.
dr_bilo Dr_Bilo Nevím, kdo bohům prádlo pere. - Vím, že špínu z něj pijem my. 27.12.2017 16:48  5723
Přes Vánoce jsem rozehrál Assassin's Creed IV Black flag (mimochodem fantastická hra) a když jsem si tak různě googloval info o hře, tak jsem narazil na zajímavý youtube kanál.

https://www.youtube.com/channel/UCyx1mPZXobOxCyzO2CwmDZA

Jmenuje se History Respawned a v každém díle se objeví nějaký historik, který rozebírá, do jaké míry se hra drží historických reálií. Zatím jsem viděl jen úvodní díl o Assassin's Creed IV Black flag a překvapilo mě, že se v rámci možností drží historických faktů celkem poctivě. Každopádně zajímavý kanál a těch her tam je už spoustu.
jixm Jixm 25.10.2017 10:50  5722
Stronghold HD + A.D. 2044 zdarma na GOGu.
tex Tex wubalubadubdub 7.9.2017 15:47  5721
staré dosovky jsem pouštěl přes dosbox, tam to myslím nedělalo, ale teď myslím, že na Nvidii už mi to tydle problémy nedělá, co se mi dřív stávalo na AMD grafárně (že to měnilo rozlišení na sekundárním monitoru.

Možná něco v driverech bude
knedle knedle online - Krabice živých 7.9.2017 15:11  5720
lama dotazjak hrat stary hry (tj. jsou ve fullscreen mod) na pc s 2 monitory, aby to nebylo cely rozj.bany? (= mohl jsem pouzivat druhej monitor)

pozadi

chtel jsem si dohnat jednu starwars hru ze steamu, ale nemile me prekvapilo, ze tam neni "windows" mod
takze hra se sice bez problemu spusti, ale druhej monitor se bud pos.re uplne (jde videt jen cast plochy) nebo (jina hra) je sice normalne zobrazenej, ale pri prechodu mysi na nej, se hra minimalizuje...

neni nejakej postup jak na to?
nebo nema tohle steam nejak vyreseno, ale ja o tom nevim?
nebo neni nejakej specialni programek, kterej by simuloval windows mod ?


akt me jen napada, jenom vypinat vic monitoru, coz je vopruz
pegas Pegas Welcome back my friends - to the show that never ends 5.9.2017 21:04  5719
Mrakoplash: To je vždycky, když je tam nově něco zadarmo. Mně to šlo, pokud to bude zlobit, obvykle stačí den dva počkat.
mrakoplash Mrakoplash Věhlasný mák - Homepage 5.9.2017 18:03  5718
Na Originu zdarma SteamWorld Dig - klon Boulder Dashe, ale nějak je to asi přetížený a nejde to přidat.
sekory Sekory The journey of thousand miles - starts with a single step. 30.8.2017 22:52  5717
Tak jsem si to nakonec koupil, našel jsem si, že GeForce 6800, které je jako minimální requirement je poněkud starší než jsem si myslel. Po první hře se zdá, že to jede bez problému. Zajímavé je, že po zakoupení se to spáruje s účtem. Takže když jsem otevřel Starcraft, tak to ještě nabízelo reklamu na Remastered, ale po zalogování se to za běhu přepne. To vysvětluje, proč je i neremastered verze tak veliká. Doporučuju každému kdo si chce z nostalgie zahrát starý dobrý Starcraft...
sekory Sekory The journey of thousand miles - starts with a single step. 28.8.2017 22:03  5716
Nekdo Stracraft Remastered? Přemýšlel jsem o tom, ale zdá se, že to na své GeForce 210 nerozjedu. Pár her jsem si nedávno na neremastered verzi zahrál. Stále to má něco do sebe jakkoli některé věci jako např. Možnost označit jen 12 jednotek, neschopnost jednotek se pořádně donavigovat do cíle nebo nemožnost nastavit, aby nový worker šel po vyrobení svírat krystaly je na dnešní dobu dost oldschool.
paul Paul 15.8.2017 19:59  5715
Byl jsem taky v herně dvě hodiny, zkoušeli jsme Vive a je to pecka, ale domu bych to zatím nechtěl - je to drahý, nepohodlný, a kvalita obrazu zatím není tam kde bych jí chtěl. Ale i tak je to úžasný a těším se na další vývoj.

Asi bych spíš koupil Rift, který rozhodně není sračka - má lepší ovladače, je mnohem pohodlnější, kvalita obrazu víceméně stejná, ale hlavně má víc kvalitních velkorozpočtovejch her (ikdyž se daj většinou hrát i na vive přes revive). Pokud by se dostal pod 10K tak ho asi koupim rovnou a hraju na tom kokpitový věci typu Dirt Rally atd.

Co mě ale na VR překvapilo, trochu jsem se obával že mě to tak vtáhne že po vyzkoušení už nebudu chtít hrát hry na televizi/monitoru - jenže to tak není, protože VR působí jako teleport, v podstatě se nehraje hra, ale člověk je někde jinde. Takže to působí jako něco jinýho a hrát hry na TV mě baví furt stejně :)
johny_g Johny_G - Relaxační terapie pro lopušáky ZDARMA! 14.8.2017 14:59  5714
A Omni dáš kam? :-) A jak se budeš natahovat a shýbat? A u nás musíš občas i zalehnout :-)). Ten prostor je potřeba, nejen na chození, to už se dneska řeší poměrně uspokojivě a představuje z prostorového hlediska ten nejmenší problém.
dr_bilo Dr_Bilo Nevím, kdo bohům prádlo pere. - Vím, že špínu z něj pijem my. 14.8.2017 14:50  5713
Johny_G: Tak ten prostor se dá možná vyřešit nějak jako ve Virtuix Omni? Nicméně HTC VIVE je rozhodně na doma nepraktické, však taky měli v herně slušně omlácené zdi.

[ 687 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt