Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub DivX [ŽP: neomezená] (kategorie Počítače) moderují Minduton, puschpull.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 6.2.2008 10:34
Informace o různých SW produktech, které se tu nejvíce probírají, spousta zajímavých odkazů, návody, postupy a popisy programů, vše najdete v bývalém záhlaví, nyní "Homepage klubu DivX" !
Novým návštěvníkům doporučuji podrobně si projít zmíněnou stránku a pročíst si odkazy. Ušetříte tak spoustu zbytečných dotazů. V dostupném archivu klubu jsou navíc uloženy mnohé užitečné rady k řešení problémů, které se tu v minulosti probíraly.
Bývalé obsáhlé záhlaví tohoto klubu naleznete nyní zde: Lopuch - domovská stránka klubu DivX, což je odkaz totožný s "Homepage" o řádek níže.

V ANKETĚ nyní hlasujeme o nejblíbenější softwarový videopřehrávač!!! Hlasujte!

Častý dotaz:
Nové (další) titulky na DVD-video přidat lze, ale postup je relativně složitý a zachovat původní DVD menu je velice(!) složité a pracné. Nejoptimálnější postup je pracovat pouze s hlavním filmem (původní menu zcela oželet - pokud si nechcete udělat vlastní a pitvat se s ovládacími vazbami - nutné použít nějaký další speciální software) a přidat znovu všechny žádané původní titulky + nové (původní i nové titulky, vše nově vyrenderované). Návod lze nalézt např. zde.
Lze použít i jiné softwarové nástroje, stále vznikají další.

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
 Titulek, text příspěvku  
Opište pozpátku následující text bez prostředního znaku: oevgusb
[ 3820 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
kdokoliv Kdokoliv Nevidím důvod dělat cokoliv bezdůvodně. - http://kkl2401.wz.cz 2.7.2006 13:00  9760
Johny_G [9759]: To se nepletes, jenom jsi jinymi slovy prevypravel muj druhy odstavec. Presto moje otazka trva.
johny_g Johny_G - Relaxační terapie pro lopušáky ZDARMA! 2.7.2006 12:57  9759
Kdokoliv [9758]: No pokud se nepletu, tak tenhle formát si vždycky jednou za čas zapamatuje snímek a jinak poze hýbe s vektory toho daného snímku. Takže pokud se v jednom místě objeví poškozený obraz, tak on hýbe s poškozeným obrazem tak dlouho, dokud neobdrží nový snímek :-). Ale třeba kecám. Na netu se člověk dočte kolikrát pěkný kraviny.
kdokoliv Kdokoliv Nevidím důvod dělat cokoliv bezdůvodně. - http://kkl2401.wz.cz 2.7.2006 12:52  9758
Jak moc je format XviD (a jemu pribuzne) nachylny k poskozeni? Totiz mam tu dve videa (175 MB, neco pres dvacet minut), podle Total Commanderu se lisi v jedinem bytu (jeden ma na te pozici 7F a druhy 3F) a v dusledku pri prehravani ten rozdil zpusobi, ze jedno z nich je v pohode a druhe z nich ma v inkriminovanem miste pres celou dolni tretinu obrazu takovej zelenofialovej pruh po dobu asi deseti vterin.
Celkem rozumim tomu, ze kdyz bude poskozenej klicovej snimek, tak se to s tim muze tahnout po celou dobu az k dalsimu klicovemu snimku, ale ze to jedinej byte dokaze rozhodit takhle moc, to me trochu prekvapilo.

[ 3820 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt