Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3288 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.7.2019 00:48  3159
Ale určitě se najdou i oblasti, kde toho vím mnohem víc než nějaký Klaus.
Bych k sobě mohl být i objektivní. ;-)
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.7.2019 23:58  3158
Křivohubý Klaus toho ví o světě násobně víc, než Ty
To je (teoreticky) možný, na druhou stranu je otázka co si pod tím "násobně víc věděním" představit (třeba o světě matiky toho ví určitě víc než já, jenže se toho nedrží a kdoví co vykládal studentům - ostatně jeho fotr se všude chlubí jak skvěle rozumí ekonomice, ale když to měl předvést, dopadlo to neslavně). Potíž je v tom, že to násobné vědění z něj lepšího člověka nedělá. Jeho charakter je možná právě proto ještě mnohem křivější.

Tvá obsese vinit Klause (libovolného) i z vlastní mrzké erekce je na psychiatra
A u psychiatra jsi s tím už byl?

já taky nevěřím, že by kdokoli, kdo není dement, sdílel Tvé politické pohledy, toxické a vymaštěné
No, to je takové typické ODSácké, že?

ODS sice hlasy nevezme, ale SPD a ANO může okrást o desítky tisíc voličů....je to takový politický produkt - SPD pro lidi s maturitou
To ještě neznamená, že mají IQ nad 75. Dnes má maturitu i kdejaký Dežo a synáček vlivných, který umí maximálně jezdit rychle v drahém autě (no umí, jezdí) a možná ještě pěstovat a prodávat trávu, neb papínek za něj jinak vše zařídí, ale do školy si chodil maximálně pro vysvědčení (s vyznamenáním).
Ale jako dobře, asi su naivní, když věřím ve zbytky zdravého rozumu obyvatel tohoto státečku a jen si něco namlouvám. Skutečnost je možná naprosto tristní, jak se už nejednou ukázalo.
p_e_s P_E_S - ODS 11.7.2019 23:26  3157
Desdichadoto by ses divil...ODS sice hlasy nevezme, ale SPD a ANO může okrást o desítky tisíc voličů....je to takový politický produkt - SPD pro lidi s maturitou....já taky nevěřím, že by kdokoli, kdo není dement, sdílel Tvé politické pohledy, toxické a vymaštěné....Křivohubý Klaus toho ví o světě násobně víc, než Ty....Tvá obsese vinit Klause (libovolného) i z vlastní mrzké erekce je na psychiatra
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.7.2019 16:19  3156
ZidaneKřivohubý Klaus JE NEVOLITELNÝ. Člověku s IQ nad 75 to musí být jasné. No a potom ho budou volit pochopitelně ti, kteří si slibují, že jim z toho něco kápne. Celý je to podnikatelský záměr, investice, ale s politikou nebo s nějakou snahou prospět státu a společnosti to nemá společného naprosto vůbec nic.
Křivohubý Klaus jako člověk je zkrátka svině, ale do té čtveřice Tuneldědek, Zeman, Babiš zapadá náramně dobře. A Kalousek jim zdatně sekunduje, i když on je jen taková menší svině, a byť napáchala mnoho škody, není, z jakéhosi důvodu, až tolik mocichtivý.
Šógun je jen komická figurka. Ze začátku byl přinejmenším zajímavý, ale časem naprosto zdebilovatěl.
A na Lopuchu propagovaní Svobodní, to je banda idiotů už od samého počátku. Je to naprosto totéž jako utopičtí komunisté, ale ani ti neblábolili takovým způsobem jako tihleti Svobodní. Utopičtí komunisté měli aspoň nějakou skutečnou myšlenku či ideu.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 10.7.2019 20:38  3155
Kdo volil Zemana, volil Babiše...
A je jedno jestli přímo či nepřímo.

A dobré řešení pochopitelně bylo - zvolit Drahoše. Je sice pravda, že není politik, ale president není u nás výslovně politická funkce. Aspoň ne ve smyslu, že má "vymýšlet" politiku a vládnout. Ve smyslu, že politická funkce spočívá v jednání se zahraničními nejvyššími činiteli, na to by byl dobrý, výrazně lepší jak Zeman, protože a) není rusofil ani čínofil a b) myslím, že není pochyb, že vedl jednání s vědeckými kruhy, čili, jednalo se o jednání věcné a nikoliv na úrovni "dejte nám všechno, půjčíme vám pandu!"
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 10.7.2019 01:13  3154
V tom případě se hlásím k Zemanozmrdům... bohužel jsem toho člověka volil a čím dál více začínám uznávat, že to dost možná byla chyba... že nebylo dobrého řešení a teď se mi vrací to, že jsem chca nechca volil Zemana...

Ale ohledně volby AB jako prezidenta stojím zaZidane [3150]:
p_e_s P_E_S - ODS 9.7.2019 21:39  3153
Většina Babišozmrdů už jen není ochotna přiznat chybu.....
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 9.7.2019 15:16  3152
Táta o víkendu nahodil, jestli si dokážu představit Babiše jako prezidenta. Tak jsem si ostentativně odplivl a povídám, že si myslím, že do toho nepude - houby pravomoce, jen reprezentativní figura a to není nic pro Andyho.
Ale i kdyby že do toho šel, že by asi do druhého kola prošel, ale pak by dopadl jako Le Penová ve Francii - má svý voliče, ale ostatní by se spojili proti němu a čau... snad teda. Doufám. Tenhle národ je tak tupej, že bych se ani AB na Hradě nedivil...

Načež to táta upřesnil - prý "koho bys volil ve finále Soukup - Babiš".
No tak to je sice zastřelit nebo upálit, ale... oba to jsou narcisové, ale Soukup je jenom narcis.
Babiš je ještě ke všemu nebezpečnej narcis jdoucí po stovkách miliard a z toho vyplývající moci.
Soukupovi stačí mít vlastní televizi a tam se ukazovat v patnácti pořadech "Jaromíra Soukupa". Babiš je oproti němu jinej šíbr...

A proto si taky myslím, že AB je nějaké prezidentování u anu. Leda by si chtěl udělit milost sám sobě, jinak co by z té funkce měl, byl by sice vidět, ale skutečná moc minimální, pokud člověk není Zeman a nedělá si z Ústavy toaletní papír...
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 9.7.2019 14:58  3151
Desdichado [3148]: A těch 75 % lidí byl příklad, nechytat za slovo. Už si to přesně nepamatuju - jak to s těmi procenty bylo - ale dost jasně z toho vyplývalo, že dost Drahošových voličů ho volilo ne proto, aby byl na Hradě Drahoš, ale aby tam nebyl Zeman. A kolik přesně procent to bylo, si nepamatuju, jen vím, že to bylo o dost víc než "volil Zemana, protože nechce Drahoše".
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 9.7.2019 14:56  3150
Desdichado [3148]: Zidane bude halasně volit Babiše

NIKDY!!! I kdyby byly volby povinný a AB jedinej kandidát jako za Národní fronty!!!
p_e_s P_E_S - ODS 9.7.2019 11:22  3149
Desdichadotentokrát velmi dobře Desdi!!
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 9.7.2019 03:45  3148
Proč jste volili ve druhém kole Zemana?
40 % "protože chci Zemana na Hradě"
60 % "protože nechci Drahoše na Hradě"

Jo, jenže přesně o tohle Zemanovi šlo. Jeho kampaň byla tudíž úspěšná a stejně to bude i s Babišem, pokud bude kandidovat.
Jinými slovy, Zidane volil s láskou Zemana, ne proto že Zeman je dobrý, ale protože Zeman řekl o Drahošovi spousty keců a Zidane mu na to skočil jak kapr na červíka. A stejně to bude i s Babišem. Zidane bude halasně volit Babiše ne proto že by ho tak miloval, ale proto, že Babiš o tom druhém prohlásí, že je muslim, umí arabsky a doma má vytapetováno Koránem.

Ta druhá varianta, že 75% lidí volilo Drahoše protože nechtěli Zemana nebude tak úplně pravda ... ale Zeman se i tak mstí.
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 8.7.2019 12:47  3147
Desdichado [3146]: U Babiše nevěřím, že by do toho šel.
Leda že by měl v plánu jakožto prezident dát milost sám sobě, protože jinak má prezident prd pravomoce, jen reprezentativní figurka - a to by se Andrejkovi nelíbilo, nemohl by si honit ego tak, jak má rád...
No a milost... sice se pořád bije v prsa, že nic neudělal a milostí (i kdyby mu ji dal třeba Zeman) by ukázal, že udělal - přijmu-li milost, přijímám ji za něco. No a když nic neudělal přece... kdo je čistý, může s čistým svědomím předstoupit před soud, aby ho tento očistil, k čemu milost?
Ale tak už otočil tolikrát, že bych se u něj něčemu takovému vůbec nedivil.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 5.7.2019 22:09  3146
Zemanův konec v politice bude mrzet i jeho zatvrzelé odpůrce, říká profesor Oskar Krejčí
Ale hovno. Problém by snad mohl nastat kdyby ho nahradil Křivohubka, jeho fotr, Babiš, Kalousek nebo Okamura (ti pablbové ze Svobodných na to pochopitelně nemají vůbec nic, snad až na jejich mokré sny).
Já su ovšem optimista.
...
Nebo naivní blbec, neb míra debility v ČR je mnohem vyšší než si namlouvám(?).
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 5.7.2019 15:48  3145
Bych ti poradil, ale měl bys plno keců, který zčásti pocházejí od ODS, zčásti od TuZemana, pak i od Kalouska a dalších důvěryhodných zdrojů.
Fakt je ovšem ten, že v mnoha zemích to přitom celkem úspěšně mnoho let funguje, jen u nás z toho mají ostatní pupínky (protože se bojí konkurence). A pak ještě možná v Rusku, kde mají pupínky prakticky ze všeho.

[ 3288 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt