Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Komu se nelení,
tomu se zelení.

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3291 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 13.1.2019 00:31  2895
x-phileTo je demagogie.

Spíš něco udělej pro to, aby uprchlíci neprchali.

Takový praktický příklad - nosorožci se střílí pro rohy, kteří Číňani používají do svých "léků" (a přitom každému soudnému je jasné, že to je k hovnu). Kdyby to nedělali, pytláci by nestříleli, maximálně jednou za čas pro maso a neměli by ty zbraně. Kdyby nosorožci z toho měli rozum, tak prchnou do Evropy, kde jim toto až tak nehrozí. Většina Černochů (a část z nich jsou křesťané prchající před islamisty) to má tak nějak podobně. V jejich zemích je buď nějaká (místní) válka, nebo svrab a neštovice a často jen proto, že tam mají něco co chtějí mít v Evropě nebo v Číně a je tam několik skupin, kteří z toho něčeho chtějí mít zisky (a podporují je v tom odběratelé v Evropě, Číně, v Americe) a pak část, která zkrátka umí jen vraždit a vlastně ani neví proč to dělá, protože to nemá perspektivu, ale do té doby už stejně budou bradou vzhůru.

Hele, být plantážník, klidně bych nějaké migranty vzal. A být majitelem nějakých těch ubytoven, tak taky. Smíchal bych je s Cigánama, ať si vyměňují názory, zkušenosti, kulturu a geny, a od státu bych inkasoval milióny.

------------------

Všechny kolonie dostaly od svých pánů svobodu někdy kolem 60. let minulého století.
Dostali, "dostali" a často se jim tam (ještě předtím) nasrala nějaká ta "Fronta národního/lidového osvobození" s nějakým rudým komisařem v čele, který tam přišel v rámci bratrské pomoci utlačovaným národům. A jsou tam dodnes.
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 13.1.2019 00:02  2894
sextant [2891]: Všechny kolonie dostaly od svých pánů svobodu někdy kolem 60. let minulého století. Za tu dobu si mohli doma vybudovat solidní zřízení a mít se dobře. Neudělali to, tak ať teď trpí. Jen ať zůstanou tam kde jsou a nelezou do Evropy.

Přesně tak. Proč je máme živit? Jenom proto, že "jsme ubozí uprchlíci, máme hlad, bílý muži dej"?

NASRAT!!!
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 12.1.2019 23:57  2893
Ať si Desdichado vezme pár uprchlíků pod svou střechu. A pokud dřív neskončí s ufiklou palicí, třeba je naučí našim zvyklostem. Ale křesťany z nich neudělá.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.1.2019 23:25  2892
sextantTy to prostě nechápeš a co hůř, ty to nejenže nechceš pochopit, ale ty to i odmítáš pochopit.
Je to na podobné úrovni jakože jsme sice byli osvobozeni, ale pak jsme si dobrovolně zvolili bolševiky, kteří, tak jak to ty chápeš o té Africe, tu vůbec nebyli a neměli tu žádný vliv.
sextant sextant 12.1.2019 18:49  2891
Desdichado
Zase kecáš nesmysly a ještě jim věříš. Mně je jedno co se děje v afrických zemích. Pro mně za mně ať tam ty negry třeba sežerou lvi a ty co se dostanou na moře zase můžou nakrmit žraloky.
Všechny kolonie dostaly od svých pánů svobodu někdy kolem 60. let minulého století. Za tu dobu si mohli doma vybudovat solidní zřízení a mít se dobře. Neudělali to, tak ať teď trpí. Jen ať zůstanou tam kde jsou a nelezou do Evropy. Pokud si nedají říci, tak mohou být pro střelce v úloze běžících terčů.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.1.2019 16:42  2890
Jinak ať si každý stát pomůže sám. Čím víc bude mít hladovějících tím víc se bude starat buďto aby tam vypěstovali víc potravin nebo snížili populaci úměrné k možnostech pěstování potravin.
Dávat na odiv podvyživené děti a čekat, že nějací dobráci tam pošlu jídlo by se mělo ignorovat. A také kydy, že tam měli sucho. Žiji snad v Africe dost dlouho na to aby uměli využít podnebí a nasytit se vhodnými potravinami. A jestliže jsou líní, tak ať zdechnou.

To jsou zase kecy. V těch zemích jde velká část zemědělské produkce různým gerilám (obvykle je ten převod ne zrovna moc dobrovolný a oboustranně výhodný), populaci snižují kalašnikovem nebo mačetama a za vším je nějaký ten pán s pytlíčkem dolarů, který za to očekává třebas nerostné, nebo i rostné, suroviny. To že se místním situace nelíbí, do armády (stejně jako Češi) nechtějí a utíkají do Evropy, to už ty s pytlíčkem celkem nezajímá, respektive jim za dolárky zprostředkují místo v gumovém člunu. Přes nějakou místní figurku. Kecy o neschopnosti místní populace cokoliv dělat jsou dobré leda tak pro jednoduché voliče pravice. Ostatně, kdyby bylimístní tak práce neschopní, asi by se tam nikdo nenamáhal získávat otroky a posléze kolonie (a ano, všechnu prácu udělali v koloniích místní, bílý muž tam měl zpravidla jen armádu - a to často jen šarže, nikoliv vojíny, úředníky a inženýry).
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.1.2019 15:49  2889
* ouřadové "dají" pokoj. Sají u nás.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.1.2019 15:47  2888
Pokud chtějí 330 000 přistěhovalců ročně, pochybuju, že budou nějak zvlášť vybírat... kdyby chtěli slušné, pracovité a chtějící se přizpůsobit, integrovat, živit vlastníma rukama a respektovat bez výhrad místní tradice a zákony, odhaduju, že by to museli prosejvat minimálně jedna ku deseti - a že by měli minimálně tři a půl milionu zájemců ročně, tomu nevěřím.
Teorie o tom, že sem přicházejí jenom lenoši je zcestná. Už jen ta námaha co museli podniknout, aby se sem (teda do Evropy) dostali! K nám se jim moc nechce, protože se sice chlubíme tím, jak jsme dobří a nejlepší místo pro život, tvrdí někteří ze Západu, ale ti mají obvykle příjmy v € ze své vlasti. Migranti se naopak dozvěděli že u nás je podobný ekonomický režim jako u nich (korupce), navíc s tunelováním na Nejvyšší úrovni, akorát u nás, zatím, nemá kdejaký jouda armádu a nebuzeruje své okolí jako u nich. Ovšem taipan to chce změnit a přiblížit nás Africe!
No a v té Kanadě to je tak, že mají spoustu neosídleného místa ... a v zimě zimu, tudíž se tam člověk musí docela snažit. Ale zase mu ouřadové asi sají pokoj a ne jak u nás, kde úřad slouží výhradně k buzeraci občanů a k tomu, aby dělali život těžším.
zidane Zidane Jak poznáte, že Babiš lže? - Hýbou se mu rty. 12.1.2019 12:32  2887
Desdichado [2880]: To je bohužel pravda. Zaměstnanec (ne všichni, ale většina) drží hubu a krok, protože nechce skončit na dlažbě, takže remcá jen pro sebe v hospodě či v jiné klidové situaci, kdy se to šéf nemůže dovědět.

desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.1.2019 20:25  2886
Nedávej člověku rybu, ale nauč ho rybařit a co když mu dáte kalašnikova?
Beztak - za vším hledej bílého a dnes už i žlutého muže.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.1.2019 20:21  2885
A ne každý má správnou barvu pleti a není nepřizpůsobivý, což překvapivě v praxi znamená, že je přizpůsobivý až moc.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.1.2019 20:20  2884
No jo, ne každý je na tom stejně a je schopen kočovného života bez ničeho. A pak, být na pracáku 3-4 měsíce je něco jiného než na něm být rok v kuse (a třeba mít děti, ženu) a pak je ještě ta varianta, že sice člověk nemá práci, respektive jí má málo (OSVČ), ale na pracák jít nejde. Jednak by nic nedali a dvak, přišel by i o to málo.
A pak jsou lidi, důchodci (starobní), kteří žijí někde na ubytovně nebo v podnájmu a musí chodit do práce aby přeržili. Asi netřeba říkat, že na post manažera je nevezmou.
tex Tex wubalubadubdub 11.1.2019 18:48  2883
Asi nepatřím k těm, kterým by nezaměstnanost vadila. Přeci jen nemám nic co by mě uvázalo do jednoho místa, bych se mohl zbalit a během 3 dnů se posunout o pár set kilometrů jinam za prací.

Já beru práci jako placený čas, který trávím otravnou čiností, abych mohl zbytek času trávit jak chci. A můj pohled je takový, že mám cenovku za jakou jsem schopen trpět. Prostě pohled zaměstnance. Ale tak v pracovním procesu jsem cca 12-13 let, 4 práce z čehož 3 jsou postupnej růst v ramci stejného pracovního zaměření. Na pracáku z toho jsem byl možná dohromady rok a půl, a vždycky jsem si toho volna maximálně užil.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.1.2019 18:30  2882
No, taky platí: "A kde najdu jinou práci?" Ony nejsou všude ani megahypersuper, kde by seděli celý den za kasou. Horní Dolní zkrátka není Praha.
Jinak, hospodští si stěžují, že nemohou najít schopný personál. To jsem zaregistroval.

Taky jsem, a něco na tom bude, zaregistroval, že mnozí zůstanou v horší práci prostě proto, že zažili nezaměstnanost a ta zkušenost byla tak strašná, že je prostě lepší špatná práce než žádná.

Nehledě k tomu, že na fluktuanty se zrovna pozitivně nenahlíží.
tex Tex wubalubadubdub 11.1.2019 18:23  2881
By mě zajímalo co to je za lidi. Neznám nikoho kdo by někde makal v mizerných podmínkách a za mizerné peníze. Možná jsem povýšil z pětiřadého póvlu na druhořadýho, že nemám v ve svém blízkém okolí nikoho, kdo by se nevysral na práci, pokud mu na ní něco existenčního vadí.
Jediné co jsem zaznamenal, tak že některým nevadí něco co by mě vadilo do té míry, že bych byl do týdne pryč i na paragraf. Prostě jim něco přijde normální. Taková ta asimilace prostředím.

[ 3291 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt