Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Zelený je lopuch,
fotbal to je hra...

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3053 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
sextant sextant 3.12.2018 18:29  2745
Byl to typický stupeň 333: 3 centimetry sněhu, 3 stupně pod nulou a 3 prdele problémů.
Kamarád co dělal na dráze říkával: Od července zasedá protisněhový štáb a když napadne sníh tak přijdou na to, že nemají březový košťata na vymetání sněhu z výhybek.
salamadr salamadr 3.12.2018 17:59  2744
Napadne trochu sněhu a začne mrznout a dráhy jsou z toho v prdeli...Dalo by se to pochopit před 50 lety, kdy mrzlo, až praštělo a metr sněhu byl běžně, ale dnes?...
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 30.11.2018 15:52  2743
Holt, chudák exekutor asi zrovna neměl na slanou vodu.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 29.11.2018 08:06  2742
Desdichado [2741]: Asi tak. Muslimáky mám rád jak neplacenej přesčas, ale kvůli dvaceti tisícům zabavit nemovitost v hodnotě milionů... ať mi nikdo nevykládá, že nebyly jiné možnosti, jak dluh vymoct.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 28.11.2018 19:23  2741
Zemanová má koule že si vystřelila a trefila (a střílela poprvé v životě??). Já nevím, tihleti střílečomilci taky hnedka všechno sežerou i s navijákem. Za prvé nejspíš nestřílela ostrými ale něčím redukovaným (aby neměla modřinu) a za druhé, falešná trefa do terče není nic neznámého.
A pokud má taipan myšlenku, "že já bych to nedal a neodvážil se", má smůlu. Ale moc nevěřím, že bych se nějak exceletně trefil na první dobrou. Přece jen, i závodníci mají nástřel, a to tu svou zbraň znají!!

Spíš by mne zajímalo, jestli se tehdy skutečně trefil v té Barceloně! :-D

-------------------------

Mimochodem, zaregistroval jsem, že nějací muslimáci v Práglu dlužili snad 20 tisíc za plyn, či tak nějak, a exekutor jim zabavil modlitebnu a vydražil za 10 miliónů. Jako, ne že bych nějak hájil muslimáky, ale tohle je podle mne prvotřídní ukázka toho, jací jsou exekutoři svoloč a měli by se stát ozdobou kandelábrů (a žrádlem pro havrany).
sextant sextant 27.11.2018 22:02  2740
Jo léčení olovem to znám. Olovo se podává v krátkých dávkách dávkovačem AK47. Zatím si nikdo nestěžoval.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 27.11.2018 20:23  2739
nějaký šutr na náměstí nic nedokazuje
Nevím, co to má společného s Indy?

U jedné kauzy "nejstaršího člověka na světě" se ukázalo, že to byl jeho syn, co se vydával za otce, který umřel
To asi nebylo na západ od Balkánu, že? ;-)

Sice bych těch 104 let bral s rezervou, copak tenkrát se vystavovaly rodné listy?
To sice ne, ale matriky, či jim podobné záznamy, byly už v XVI. století. A navíc, taková šlechta si to časem celkem hlídala a po ní i "lepší lidi", takže to asi tehdy měli za jisté. Na náhrobních kamenech se ten věk tesal celkem běžně. Ostatně, když nebožtík a rodina měla na to aby se vytesal ten šutr, nebyli žádní primitivové. No a i kdyby, jestli měl 102 nebo 105 let...

Dřív by ho sklátila třeba angína
Spíš zápal plic. Rakovinu tehdy měli někteří jistě taky a rozedmu plic ze zakouřeného prostředí (černá kuchyně atp.), ale takový ty moderní jedy, to zkrátka neměli. Navíc, i když už se kouření rozšířilo, kouřili čistý tabák ve fajfce, kdežto dnešní cigarety, ty jsou plné všelijakých umělých sraček, taková "přidaná hodnota".

A navíc, mnozí doboví doktoři byli i docela zdraví a životu nebezpeční - pouštění žilou, léčení olovem nebo rtutí...
salamadr salamadr 27.11.2018 18:04  2738
Mě dnes mohla odpravit zdravotní sestra a ne chřipka...Odebírala mně krev 10 minut a rozpíchala obě ruce...Takovou krávu na odběrech už jsem dlouho nezažil a to tam chodím každých 14 dní rok...
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 27.11.2018 07:27  2737
Desdichado [2735]: Sice bych těch 104 let bral s rezervou, copak tenkrát se vystavovaly rodné listy? Maximálně zápis v matrice a i to bych bral s rezervou, co víme, co tam pan farárko napsal, měl nad sebou nějakou kontrolu? Sice by se takto dala omluvit chyba den sem den tam (napsal datum narození nebo datum křtu?), roky už by lítat neměly, ale kdo ví... však i proto například neuznávají do Guinnesovky různé "stotřicetileté" lidi ze států, kde když se zeptáš na rodný list, budou si myslet, že jim nadáváš ;-)
Takže 104 - může být, nemusí, ale že byl hodně starý, to je jasné, jinak by se o tom nepsalo.
A vysoká dětská úmrtnost ano. I když nejen ta, tenkrát jsi nevěděl dne ani hodiny a nemuselo jít o zapíchnutí. Ona taková chřipka či jiná z dnešního pohledu banalita tě taky mohla odpravit během pár dnů.

A s rakovinou se to dneska má v dost případech takhle: Kdo by dřív umřel jako dítě či mladej, ten se dneska díky vyspělé zdravotní péči a lékům "dožije" své rakoviny. Dřív by ho sklátila třeba angína, dneska s ní antibiotika vyběhnou, tak se může dostat ke slovu rakovina. Tenkrát by ho třeba sklátila taky, ale angína byla rychlejší, kdo ví.
tex Tex wubalubadubdub 26.11.2018 22:44 - Oblíbené kluby (09:42) 2736
jak víš, že třeba ti co by pochcípali jako malé děcka nemají sklony k tomu mít rakovinu?
Jinak existujou indové, co tvrdí že je jim 200 let, nějaký šutr na náměstí nic nedokazuje.
U jedné kauzy "nejstaršího člověka na světě" se ukázalo, že to byl jeho syn, co se vydával za otce, který umřel :D
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 26.11.2018 22:09  2735
Jinak jen ať si lidi kouří, svět potřebuje nějakou populační kontrolu.
Ale ať mi s tím nesmrdí pod nosem!

Vznik rakoviny z kouření je diskutabilní. Navíc rakovinu často dostanou naprostí nekuřáci a abstinenti. O vzniku rakoviny se pořád ví velice málo aby se dalo říci co na jejím vzniku má podíl a co ne.
Tak jistě, člověk k tomu musí obvykle/často mít nějaké dispozice, ale tvrzení, že kouření určitě rakovinu nezpůsobuje je hodně odvážné. Jakékoliv dlouhodobé působení jedů je zdraví škodlivé.

Mimochodem, o pasivním kouření se tu už slyšelo?

Srovnávat rakovinu dnes s tím, že nejsou historické záznamy o rakovinách v takové šíři - porovnávat dobu s průměrným dožitím 40 let a dneškem s průměrem někde na 75 letech, tak je tam velký prostor kdy prostě lidi umírali dříve na něco rychlejšího.
Vzhledem k tomu, že se do toho průměrného dožití započítává vysoká dětská úmrtnost, nelze ta data brát až tak úplně vážně. 70-80-letí starci ani ve středověku nebyli žádná převeliká rarita. Samozřejmě to, mimo jiné, znamenalo že ho někdo někde nezapíchne. Kníže Jaromír se s určitostí dožil více jak 50 let († 4. listopadu 1035), možná i 70 a to rozhodně neměl na růžích ustláno - vykastrován, 21 let v base, oslepen, další basa a nakonec ho jeden propíchl oštěpem odspodu když sral. A v Litomyšli mají náhrobní kámen, kde se dotyčný měšťan dožil 104 let.

K dýchání všeobecně. Ty snad víš jaká svinstva jsou ve vzduchu z automobilů a nejrůznějších čmoudíků? Proti tomu je možná cigareta čistý vzduch.
Není. Zvlášť v takových zahulených pajzlech... A žádné emisní limity na to neplatí!
salamadr salamadr 26.11.2018 17:10  2734
ZidanePřesně tak, dobytkovi který odhodí vajgl, ačkoliv je o 3metry dál odpadkový koš, bych s chutí zlomil pracku,aby si to zapamatoval...
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 26.11.2018 15:03  2733
sextant [2731]: K dýchání všeobecně. Ty snad víš jaká svinstva jsou ve vzduchu z automobilů a nejrůznějších čmoudíků? Proti tomu je možná cigareta čistý vzduch.

To sice jo, ale brát to takhle je systém "stejně chcípnu, tak proč denně nechlastat a nepálit jednu od druhé, dědeček takhle fungoval a byl tu do osmdesáti" - a že sice dědeček ano, ale dvacet jiných lidí žijících stejným životním stylem ne, protože odešli na různé nemoce do padesáti, to nic, dědeček!!!

Jinak teda jo, ať si kouřej, pokud si budou kouřit sami a ne mně pod nos, ale fackoval bych dobytky, co kouřej na dosah u odpadkového koše, dokouřej a mrsk vajgla na zem a tláp na něj, proč bych to hodil do odpadkáče, moc práce, na zemi je místa dost... popřípadě balkónoví čudilové uklízející vajgly cvrnknutím do nich, ono to někam doletí a nemusej se o to starat... jestlipak si takhle podestýlají i doma, dobytci?
Ono je moc práce mít na to na balkoně popelník nebo plechovku nebo něco, lepší systém cikáni a Chánov - co není u mě doma, to mě nezajímá, v okolí baráku ať je klidně nastláno... Čuňata.
tex Tex wubalubadubdub 26.11.2018 09:52 - Oblíbené kluby (09:42) 2732
Jestli se nepletu, tak příčina úmrtí u kuřáků je mnohem častěji infakrt než rakovina, protože si dojebavaj krevní systém víc než plíce.
Navíc kuřáci obvykle nežijou obecně zdravým životním stylem, takže si dojebávaj tělo z mnoha stran.
Srovnávat rakovinu dnes s tím, že nejsou historické záznamy o rakovinách v takové šíři - porovnávat dobu s průměrným dožitím 40 let a dneškem s průměrem někde na 75 letech, tak je tam velký prostor kdy prostě lidi umírali dříve na něco rychlejšího.

Jinak jen ať si lidi kouří, svět potřebuje nějakou populační kontrolu.
sextant sextant 26.11.2018 08:01  2731
Zidane
Vznik rakoviny z kouření je diskutabilní. Navíc rakovinu často dostanou naprostí nekuřáci a abstinenti. O vzniku rakoviny se pořád ví velice málo aby se dalo říci co na jejím vzniku má podíl a co ne. Spousta látek se uvádí jako rakovinotvorné nebo karcinogenní a při tom se tyto látky nebo potraviny konzumují staletí bez jakýchkoliv následků.
K dýchání všeobecně. Ty snad víš jaká svinstva jsou ve vzduchu z automobilů a nejrůznějších čmoudíků? Proti tomu je možná cigareta čistý vzduch.
Jenže stát když potřebuje zdražovat tak vždy je to alkohol, pohonné hmoty, tabákové výrobky a pak energie. Za komunistů to bylo stejné jen s tím rozdílem, že komunisté nezdražovali základní potraviny, protože to by bylo proti jejich ideologii.

Měla by vzniknout strana kuřáků a alkoholiků + feťáků a pak by se vidělo co a jak. Jakmile bychom ovládli parlament tak by se kouřilo už na základních školách!:)
A nekuřáci by museli domů chodit kanálama!:)


[ 3053 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt