Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 2945 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 6.3.2018 20:00  1254
Syřan v Německu ubodal manželku. "Tak skončíte, když budete rozčilovat manžela," vzkázal pak ženám.
No, jako něco na tom bude.

Ve filmu Postel (to je film český, nebarevný a hezký 8-)) je jeden, který říká: "Zabil jsem svou ženu." "A proč?" "Protože mne srala!"
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.3.2018 15:50  1253
Kdejaký mrazák v kdejakém hotelu nebo obchodě bude starší. I když to tak možná podle Lidlu nevypadá, většina obchodů i hotelů byla postavena (nebo vybudována) před rokem 1989, některý i hodně dlouho, a dost pochybuju že by všichni všude stačili modernizovat. Stojí to prachy a musí se vyměnit celý dveře, často nejspíš i s futrama. Nejspíš se to dělá v rámci větších rekonstrukcí (třeba i s mrazící jednotkou), aby to stálo za to.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 3.3.2018 03:03  1252
A kdybych neodmrazoval tuhle, bylo by na to fakt ideální počasí - vyndat poličky i s obsahem na balkon, do mrazáku pár hrnců s horkou vodou, aby to odsejpalo a jedem. Ale odmrazoval jsem asi před měsícem, když bylo tak kolem mínus pěti - mrazák už to potřeboval a že bude za měsíc mínus patnáct se nedalo tušit :-)
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 3.3.2018 03:02  1251
Desdichado [1250]: Asi na tom něco bude, ale jde o to, co je to "starší mrazák". Hypernovu tady postavili 2001 a už to měla. To by asi musely bejt mrazáky někde v bejvalé Jednotě :-)
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.3.2018 02:47  1250
Dneska se mrazáky vypínají a všechno se strká na dvůr. Ideální čas na jejich očištění. :-)

A jinak se tomu říká panikové kování. Asi tam bude toto. Ale všechny mrazáky to určitě nemají. Ty starší jistě ne, to neexistovalo. A ty na autech to nejspíš mít nebudou, aby se nevysypal náklad za jízdy. Případně aby to odradilo neotužilé černoušky a mohamedánce.

P.S.: Být obyvatelem té Ghúty, už bych byl na půli cestě do Německa. Děkovat můžeme Sověrskému svazu.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 3.3.2018 02:45  1249
Takže "otvíradlo" studené bylo, ale zřejmě i proto bylo kryté červenou gumou.

Kdyby nebylo, je to o průser a nebylo by to o tom, jestli se tam někdo zabouchne/tam někdo někoho zabouchne, ale kdy. Prostá pravděpodobnost.
Dveře by se zabouchly průvanem nebo nějaký vtipálek či jen někdo, kdo by viděl otevřené dveře a automaticky by je zavřel, aniž by se podíval, jestli vevnitř někdo není a vydrž třeba sedm osm hodin zabouchnutej v mínus dvaceti... to je prostě nesmysl, aby pevné mrazáky v obchodech nešly zevnitř otevřít, jednou by tam někdo umrzl a bude z toho strašlivej průser.

Auta ještě dejme tomu, ale tam taky asi těžko bude mínus dvacet, tam počítám, že bude kolem v článku zmíněných mínus pěti, aby zboží zůstalo zmrzlé a tím to vadne, pač tam se nepočítá s dlouhým skladováním už kvůli spotřebě PHM, to je jasné.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 3.3.2018 02:40  1248
Desdichado [1247]: Jak do každýho, dva stačej.

A mrazáky zevnitř kliku mají, tedy ne klasickou kliku, ale otvírací systém. Dělal jsem v Hypernově, když to ještě byla Hypernova a otvírání zevnitř v mrazáku bylo (cosi že se to dostatečnou silou zmáčklo a dveře se otevřely) už na začátku století - prý právě kvůli bezpečnostním předpisům. A nezamrzlo to nikdy, aspoň o tom nevím.
Ono v mrazáku bylo klidně i mínus dvacet a kdyby se večer někomu vevnitř zabouchly dveře, je to doslova o život.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.3.2018 02:25  1247
Taky to nemusíš kopírovat do každýho klubu.

A mrazáky nemají zevnitř kliku právě proto, aby zmrazovaná zvěř neutekla! A kromě toho by byla strašně studená a nejspíš zamrzlá a tudíž stejně nefunkční.

A co se týče Taliánů, tak mladý Ital v létě nepracuje a v zimě tančí (nebo naopak, teď nevím).
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 2.3.2018 21:17  1246
Řidič v Brně se zabouchl v mrazicím voze.

EU má miliony debilních nařízení a žádné o tom, že mrazák, do kterého se dá vlézt, musí jít zevnitř otevřít? No ne že bych se tomu u instituce, která si pro řešení zakřivení okurek, banánů a toho, že pomazánkové máslo není máslo, divil... naopak mi to do sebe všechno zapadá. Typická Unie, starejme se o komáry, velbloudi se o sebe postarají sami...
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 2.3.2018 20:43  1245
Třetina mladejch Italů je bez práce a přitom si tam lověj "inženýry" z moře po tisících... to se pak nedivím, že EU chce povinné kvóty na přerozdělování, Itálie není nafukovací... ale proč na to, že jsou debilní a místo, aby pro tyhle zavřeli přístavy, to ještě neziskovky přivážej, máme doplácet my?
Nestačí, že tímhle páchá sebevraždu Itálie, ještě to chce EU zařídit i ostatním zemím, protože to není spravedlivé, aby časem vznikl jen Italský chalífát, pěkně se postaráme i o Německý, Švédský, Britský a ostatní, to není fér, aby to odskákali jen jedni, podělte se o problémy, ať chcete nebo ne, protože tak je to spravedlivé, tak je to správné?
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 2.3.2018 20:40  1244
Nočním autobusem na konkurz. Třetina mladých Italů hledá práci.

Že by jim tam afričtí inženýři zabrali všechna volná místa? :-) Tak v tom případě můžou pracovat u nás, jistě by bylo EU prospěšnější zaměstnávat v Česku Italy než Mongoly - a že minimálně u nás na severu maká v montárnách Mongolů dost... to jsou Mongolové o tolik "levnější", že se vyplatí dovážet z Mongolska tyto než z Itálie Italy?
Nebo je to spíš tím, že jižní národy bývají na práci lechtivé, to je samá siesta a bonusy za to, že chodím do práce včas, zdravíme Řeky? V normálním státě by bonusem za včasné příchody do práce mělo být to, že můžu přijít i zítra, ale v Řecku se za to, že nechodím pozdě, dávají příplatky? Tyvolenakole...

A ten titulek je taky vtipnej - "třetina mladých Italů hledá práci" - pochybuju, že celejch třicet procent. Z logiky věci je vždy a všude v liberální společnosti tak tři až pět procent lidí, kteří, pokud nad nima nestojí dráb s bičem, makat prostě nebudou a když dráb stojí, tak makají jen když se dívá... takže by bylo dle mne přesnější napsat "třetina mladých Italů je nezaměstnaná"... ono i to Sen o stálém zaměstnání jim má pomoci naplnit „autobus naděje”, píše agentura DPA. je vtipné - všude jsou z logiky věci lidé mající spíš "sen o stálé nezaměstnanosti" ;-)

desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 2.3.2018 15:21  1243
No, nevím jestli je Babiš 1000× horší, to by se asi těžko dokladovalo, ale toho nepodporuju taky, čímž argument padá v každém případě. ;-)
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 2.3.2018 15:06  1242
Desdichado [1241]: Babiš.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 1.3.2018 16:12  1241
Kupříkladu Mao Ce Tunga, ne?
Jako ODS ani Babiše ani KSČ(M) ani SPD (nemyslím německou SPD), Zemanovce a další nepodporuju, takže kdo už může být tisíckrát horší než tito?
p_e_s P_E_S - ODS 1.3.2018 09:49  1240
Desdichadopodpora Zeman a mi vadí, ale Ty podporuješ tisíckráte horší šmejdy, než je Zeman.....

[ 2945 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt