Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 2945 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.3.2018 02:47  1250
Dneska se mrazáky vypínají a všechno se strká na dvůr. Ideální čas na jejich očištění. :-)

A jinak se tomu říká panikové kování. Asi tam bude toto. Ale všechny mrazáky to určitě nemají. Ty starší jistě ne, to neexistovalo. A ty na autech to nejspíš mít nebudou, aby se nevysypal náklad za jízdy. Případně aby to odradilo neotužilé černoušky a mohamedánce.

P.S.: Být obyvatelem té Ghúty, už bych byl na půli cestě do Německa. Děkovat můžeme Sověrskému svazu.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 3.3.2018 02:45  1249
Takže "otvíradlo" studené bylo, ale zřejmě i proto bylo kryté červenou gumou.

Kdyby nebylo, je to o průser a nebylo by to o tom, jestli se tam někdo zabouchne/tam někdo někoho zabouchne, ale kdy. Prostá pravděpodobnost.
Dveře by se zabouchly průvanem nebo nějaký vtipálek či jen někdo, kdo by viděl otevřené dveře a automaticky by je zavřel, aniž by se podíval, jestli vevnitř někdo není a vydrž třeba sedm osm hodin zabouchnutej v mínus dvaceti... to je prostě nesmysl, aby pevné mrazáky v obchodech nešly zevnitř otevřít, jednou by tam někdo umrzl a bude z toho strašlivej průser.

Auta ještě dejme tomu, ale tam taky asi těžko bude mínus dvacet, tam počítám, že bude kolem v článku zmíněných mínus pěti, aby zboží zůstalo zmrzlé a tím to vadne, pač tam se nepočítá s dlouhým skladováním už kvůli spotřebě PHM, to je jasné.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 3.3.2018 02:40  1248
Desdichado [1247]: Jak do každýho, dva stačej.

A mrazáky zevnitř kliku mají, tedy ne klasickou kliku, ale otvírací systém. Dělal jsem v Hypernově, když to ještě byla Hypernova a otvírání zevnitř v mrazáku bylo (cosi že se to dostatečnou silou zmáčklo a dveře se otevřely) už na začátku století - prý právě kvůli bezpečnostním předpisům. A nezamrzlo to nikdy, aspoň o tom nevím.
Ono v mrazáku bylo klidně i mínus dvacet a kdyby se večer někomu vevnitř zabouchly dveře, je to doslova o život.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.3.2018 02:25  1247
Taky to nemusíš kopírovat do každýho klubu.

A mrazáky nemají zevnitř kliku právě proto, aby zmrazovaná zvěř neutekla! A kromě toho by byla strašně studená a nejspíš zamrzlá a tudíž stejně nefunkční.

A co se týče Taliánů, tak mladý Ital v létě nepracuje a v zimě tančí (nebo naopak, teď nevím).
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 2.3.2018 21:17  1246
Řidič v Brně se zabouchl v mrazicím voze.

EU má miliony debilních nařízení a žádné o tom, že mrazák, do kterého se dá vlézt, musí jít zevnitř otevřít? No ne že bych se tomu u instituce, která si pro řešení zakřivení okurek, banánů a toho, že pomazánkové máslo není máslo, divil... naopak mi to do sebe všechno zapadá. Typická Unie, starejme se o komáry, velbloudi se o sebe postarají sami...
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 2.3.2018 20:43  1245
Třetina mladejch Italů je bez práce a přitom si tam lověj "inženýry" z moře po tisících... to se pak nedivím, že EU chce povinné kvóty na přerozdělování, Itálie není nafukovací... ale proč na to, že jsou debilní a místo, aby pro tyhle zavřeli přístavy, to ještě neziskovky přivážej, máme doplácet my?
Nestačí, že tímhle páchá sebevraždu Itálie, ještě to chce EU zařídit i ostatním zemím, protože to není spravedlivé, aby časem vznikl jen Italský chalífát, pěkně se postaráme i o Německý, Švédský, Britský a ostatní, to není fér, aby to odskákali jen jedni, podělte se o problémy, ať chcete nebo ne, protože tak je to spravedlivé, tak je to správné?
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 2.3.2018 20:40  1244
Nočním autobusem na konkurz. Třetina mladých Italů hledá práci.

Že by jim tam afričtí inženýři zabrali všechna volná místa? :-) Tak v tom případě můžou pracovat u nás, jistě by bylo EU prospěšnější zaměstnávat v Česku Italy než Mongoly - a že minimálně u nás na severu maká v montárnách Mongolů dost... to jsou Mongolové o tolik "levnější", že se vyplatí dovážet z Mongolska tyto než z Itálie Italy?
Nebo je to spíš tím, že jižní národy bývají na práci lechtivé, to je samá siesta a bonusy za to, že chodím do práce včas, zdravíme Řeky? V normálním státě by bonusem za včasné příchody do práce mělo být to, že můžu přijít i zítra, ale v Řecku se za to, že nechodím pozdě, dávají příplatky? Tyvolenakole...

A ten titulek je taky vtipnej - "třetina mladých Italů hledá práci" - pochybuju, že celejch třicet procent. Z logiky věci je vždy a všude v liberální společnosti tak tři až pět procent lidí, kteří, pokud nad nima nestojí dráb s bičem, makat prostě nebudou a když dráb stojí, tak makají jen když se dívá... takže by bylo dle mne přesnější napsat "třetina mladých Italů je nezaměstnaná"... ono i to Sen o stálém zaměstnání jim má pomoci naplnit „autobus naděje”, píše agentura DPA. je vtipné - všude jsou z logiky věci lidé mající spíš "sen o stálé nezaměstnanosti" ;-)

desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 2.3.2018 15:21  1243
No, nevím jestli je Babiš 1000× horší, to by se asi těžko dokladovalo, ale toho nepodporuju taky, čímž argument padá v každém případě. ;-)
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 2.3.2018 15:06  1242
Desdichado [1241]: Babiš.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 1.3.2018 16:12  1241
Kupříkladu Mao Ce Tunga, ne?
Jako ODS ani Babiše ani KSČ(M) ani SPD (nemyslím německou SPD), Zemanovce a další nepodporuju, takže kdo už může být tisíckrát horší než tito?
p_e_s P_E_S - ODS 1.3.2018 09:49  1240
Desdichadopodpora Zeman a mi vadí, ale Ty podporuješ tisíckráte horší šmejdy, než je Zeman.....
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 28.2.2018 17:38  1239
P_E_STy lžeš ještě dýl a navíc i sám sobě.

Tak jsme si vyměnili komplimenty a teď k tomu VKSb VK ml - nejenže lže až se huba zkřivila, ale ještě podporuje a propaguje darebáky jako je VK st a Zeman a neštítí se přitom jakékoliv podlosti. To ti nevadí? To považuješ za kladný rys poctivého člověka či dokonce politika?
p_e_s P_E_S - ODS 28.2.2018 16:20  1238
Desdichadono jeho lži jsou oproti těm Tvým balzám na duši....Ty lžeš 16 let (co se známe) každým slovem....
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 28.2.2018 14:32  1237
P_E_SVeřejně jsi mne osočil, takže to taky napíšu veřejně:
Hele, odpade z ODS, já VK ml (jo, připomíná mi to nějakou bolševickou zkratku) neurážím že má křivou hubu. Já jen tvrdím, že se mu zkřivila lhaním. Kdyby to byl slušný a poctivý člověk ani bych si ho nevšiml. Ale protože lže (a nejspíš i krade, znáš to rčení, že?), tak má smůlu ale je to jen a jen jeho chyba.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 27.2.2018 15:56  1236
P_E_SNo dobře - přeformuluju to: ve většině zemí Afriky není vysloveně hladomor. Netvrdil jsem, že tam je dostatek, ale není to tak, že by vysloveně umírali hlady. Do toho mají ve většině zemí daleko.
Zimbabwe, no, dali se na cestu sovětského vzoru (i s diktátorem v čele) a dopadlo to jako vždycky.

A připomínka budování infrastruktury Němci nám připomíná co? Připomíná nám to, že Britové, ale i Francouzi na budování nějaké infrastruktury v koloniích srali a šlo jim jen o to vytěžit co nejvíc a nějaký systematický rozvoj jim byl ukradený. IMHO to byl taky jeden z důvodů pádu koloniálních říší. Potíž je v tom, že co tam tak nějak fungovalo z koloniální éry buď i nadále patřilo někomu v cizině (a dneska to je třeba Čína) a ti ten zisk si odváželi a odváží domů. A když to třeba znárodnili, jako v Zimbabwe, našlo se tam dost takových jako tomu bylo u nás, co to zkrátka rozkradli.

Jo, taky jsme kdysi byli zemědělsky soběstační a dováželi jsme prakticky jen tropické ovoce, rýži a ryby (zbytek dováženého bylo něco speciálního, lepšího jako čokoláda). Byť teda taková jabka se dovážela už za Rakouska-Uherska. Ale nebylo to proto, že by ty naše nikdo nechtěl, jen nestačily na spotřebu (IMHO se spotřeba jablek za 100 let dost snížila).

[ 2945 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt