Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Nudou jsi opuch?
Navštiv Lopuch!

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 2906 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 6.2.2018 20:09  1180
V Brně taky zvítězil Drahoš. Ono už ten výsledek, cca 150000 hlasů, naznačuje že to by to jen těžko Praha dokázala sama o sobě.

Zeman prý tuhle pobýval, jak se ta nemocnice jmenuje - Na Františku nebo kde. Ale stejně by mne zajímalo proč nedodal to lékařské osvědčení i s razítkem, když před 5 lety to požadoval po knížeti. Můžeme si dovodit mnohé, ale faktem je, že pro Zemana asi platí jiné zákony a doporučení než pro jeho oponenty.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 6.2.2018 01:41  1179
Desdichado [1178]: Nehledě na to, že někde na ivčera jsem viděl nadpis jak hovado "PROČ PRAHA VOLILA JINAK NEŽ ZBYTEK REPUBLIKY", přičemž pan novinář nejen že ignoroval, že Drahoš nezvítězil jen v Praze, ale i ve Středočeském kraji... to ještě budiž, pro dost lidí Praha = Středočeský kraj, ono beztak hafo Středočechů jezdí makat do Prahy.
Ale ta mediální mrdka, co to psala autor toho článku mohl aspoň milostivě vzít na vědomí, že Drahoš zvítězil i v Libereckém a Královéhradeckém kraji... jenže to by nemohl mluvit o tom, jak Praha stála proti zbytku republiky, chápu... jak jsem řekl, mediální mrdkovina, nic víc.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 5.2.2018 19:16  1178
puschpullSituace kolem znovuzvolení Zemana jasně ukazuje, jak je to s tou demokracií. Aktuálně je to tak, že pravdoláskomilové serou atomové hřiby. Voličům Zemana spílají do lůzy, zdůrazňují jejich statisticky nižší vzdělání, předhazují jim, že bydlí na vesnici a dokonce se přetřásají takové skutečnosti, že mezi poměrným zastoupením voličů geronta z Vysočiny a podílem občanů v exekuci v daném regionu existuje korelace, což je podle mě na hraně pseudovědy.
Naopak voliči Drahoše jsou v principu vypodobňováni jako mladí, vzdělaní, inteligentní a perspektivní obyvatelé velkoměst, ačkoli neexistuje naprosto žádný poznatek, který by něco takového potvrzoval.

Tak samo. Voliči Zemana jsou pohodoví sluníčkáři, skoro (páč tam je i par mužských) jako děvčátka z nedělní školy, že?
Ostatně, i ten tvůj výcuc dokládá (číst to nebudu), že zemanovci jsou jen takový hnojomet mdlého ducha. A mdlého proto, protože jim úplně stačí nějaká hesla, proklamace a sliby, ale už je vůbec nezajímá jestli jsou ta hesla splnitelná, jak to president může ovlivnit (povětšinou nijak, obzvlášť když se s ním nikdo nechce ani bavit). Ale tak co, hodně ženských skočí sňatkovému podvodníkovi na líbivé řečičky. Voliči Zemana jsou přesně takoví.

A krom toho, on zas tak radikální rozdíl mezi "Prahou a venkovem" až tak nebyl. Když se člověk podívá na mapu, je mnoho vesnic a městeček kde zvítězil Drahoš (například takové Žarošice), ale je jen málo vesnic, kde by Zeman zvítězil drtivě. Mnohé jsou na konci světa v pohraničí - asi tam zabralo to tvrzení, že tam se budou lifrovat ty desetitisíce až statisíce musulmanů, kteří se k nám hrnou.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 5.2.2018 19:11  1177
rainman22Ale já netvrdím, že se mi na tom něco nezdá!
Ovšem Jelena by nám mohla osvětlit "jak k tomu přišlo, že komáři nevychcípali hlady a jak si změnili DNA".
Ono, naši (teda vaši = Čechů ne, ale nás, Moraváků ano => to je taková sranda, napíšu to rovnou, aby někteří nad tím nezačali moc přeméšlet) předci co pod Pálavou hnětli Venuši, zase až tolik odlišnou DNA nemají a to bude cca přibližně stejně generací, spíš o něco víc.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 5.2.2018 13:23  1176
x-phile [1174]: Asi tak. Kolem baráku je tři (_o_) práce, v paneláku skoro nic, ale zase paneláková mizerná zvuková izolace, čili pokud máš nad sebou rodinu s dětma, kdy si občas říkáš, jestli to jsou děti nebo stádo slonů, tak to je taky pocuc... naštěstí ne moje vlastní zkušenost, já si akorát někdy "užívám" kostižroutí zvukuvé výlevy nesoucí se po stupačkách...
sextant sextant 5.2.2018 12:13  1175
Já raději bydlím v poctivě postaveném domě z cihel. Byl postaven v roce 1938. Popelnice tady máme, ale o hnědé popelnici mi není nic známo. Asi to bude tím, že nájemníci mají příbuzné na venkově, takže zbytky končí na jejich dvorech.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 5.2.2018 11:47  1174
DesdichadoV paneláku je to jednodušší. Ale oboje má pro i proti.
rainman22 rainman22 Jdi s tou pravdou... - drž hubu a plav! 4.2.2018 21:27  1173
A co ze se ti na tom clanku nezda? :)
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 4.2.2018 20:58  1172
V londýnském metru se vyvinul nový poddruh komára
Nu, škoda že tu není Jelena.
U lidí je 700 generací nějakých 17500 let (14000 - 21000 podle toho, kdy lidské samice budou mít děti - což už asi do budoucna nebude, protože kampaň Meeéé-Bůůů podobné praktiky zakáže a podle některých zdejších vědců navíc muslimové a Cigáni nejsou lidi /u Rómů jeden nikdy neví/).
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 4.2.2018 15:35  1171
A co je lepší?
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 4.2.2018 07:38  1170
Tam jsem bydlela 20 let.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 3.2.2018 16:04  1169
Máte bydlet na statku! :-D
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 3.2.2018 07:54  1168
ZidaneMy jsme taky na sídlišti a o hnědou popelnici stačilo požádat. Ale u vás třeba máte jiná pravidla.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 3.2.2018 02:58  1167
1162Házím do odpadků. Kontejnery na bioodpad jako x-phile tu nemáme (inu sídliště, ve čtvrti rodinných domků prý lidem popelnice na bioodpad město dalo, tady na sídlišti se to zřejmě nevyplatí), tak co jakožto člověk panelákový s tím...

Skořápky od vajec vždy nechám vyschnout a vozím tátovi, ten má slepice, tak jim to dává. Bylo by mi líto ty skořápky vyhodit, protože jak už mě naučila maminka, když jsem byl dítě a měli jsme slepice - "slepičky nám dávají vajíčka, to nejmenší, co pro ně za to můžeme udělat, je to, že jim dáme skořápky, potřebují je". Takže skořápky vozím tátovi pro slepice.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 3.2.2018 02:55  1166
1164Pro mne panelákového hraběcí rada, mám ti ty slupky vozit? Respektive jezdi si pro ně, já ti to vozit nebudu, leda mi zaplať benál ;-)

[ 2906 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt