Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 2906 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
tex Tex wubalubadubdub 13.2.2019 11:40  2930
Majitelka vypadá, jak kdyby prošla tulením traktem spolu s tím USB.
sextant sextant 13.2.2019 09:51  2929
Jednalo se zřejmě o těžkotonážní kajak pro osoby vážící od 150 kilo výše. Hlavně, že se majitelka USB disku našla.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.2.2019 20:39 - Odhlášení (17:37) 2928
Druhý díl ☺ :
USB disk ze zmrzlého trusu tuleně má majitelku. Je to nejdivnější souhra náhod, řekla
Ale dle její figury ten kajak musel být nějak vyztužený!
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 11.2.2019 21:19 - Oblíbené kluby (18:00) 2927
A pravda je, že některé společnosti půjčující peníze nemají zájem, aby klient v pořádku splatil, ale aby pokud možno nesplácel a bylo možno ho se spřáteleným exekutorem oškubat o veškerej majetek, kterej má. CO jiného znamená, pokud společnost halasně vyhlašuje "nechceme potvrzení příjmu, nenahlížíme do registrů, stačí občanka a mobil" než to, že mířej právě na lidi, kterým banky atd. nepučej, lidi si rádi pučej s tím, že třeba splatěj hořící dluh a neuvědoměj si, že roztáčej dluhovou spirálu...
Takovíhle "bez registrů" jsou jasní.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 11.2.2019 21:17 - Oblíbené kluby (18:00) 2926
Tex [2923]: To souhlas. Nechápu, proč by dluhy u bank měly být "přednostní pohledávky" a mít přednost třeba před tím, když půjčím někomu já ze svého.
Banka má dost možností, jak si žadatele proklepnout, takže pokud se sekne a dotyčnej nesplácí, mělo by to bejt riziko podnikání, zatímco já mám houby a ne možnosti. Takže banky atd. by měly být pěkně v řadě a ne že budou mít ještě přednost. Proklepli jste si dlužníka špatně a neplatí? Váš problém.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.2.2019 20:17 - Odhlášení (17:37) 2925
Bussiness mnohých lichvářů je založen právě na tom, že dotyčný hejl nemá na to, aby splácel. Ale není to často tak, že si někdo půjčí (půjčil) aby ojebal banku (to nebyli ti chudí, to byli naopak ti vychcaní, často navázáni ... nejlépe na ODS, co si budeme namlouvat, tak to bylo), nebo že nebude splácet. Hodně lidí si půjčí třeba kvůli momentální nouzi, nebo na překlenutí něčeho, ale banka jim nedá, ale majitel bytu to prostě chce hned a nečeká až firma, možná, za tři měsíce dá plat (to taky bylo a dodnes se to stává), nebo zkrátka cokoliv. No a pak třeba náhle přijde krize a je ještě hůř (zdravím Kalouska, jeho se krize netýkala, jak sám předem přiznal).

No a o některých dalších dluzích nemá dlužník ani ponětí. To je takové to, že někde se něco zapomene zaplatit, nebo že někde běží pohledávky o kterých třeba dědic nemá tušení, nebo se zkrátka přestěhovali, ale požadavky běží na starou adresu (a v podstatě zanikl nárok, jenže nikdo neupozorní) ... a ti údajní věřitelé se nenamáhají zjistit skutečný stav věcí, nebo je to prostě nezajímá. A pak to prodají exekutorovi (nebo jak se to dělá) a ten se taky nenamáhá, posílá to na adresu, kde dotyčný nebydlí už třeba 30 let, ale pak, protože je dlužník někde zaměstnán, nebo něco, mu zkrátka začnou strhávat z výplaty, zabaví mu účet. Celé tohle podnikání je založeno na podvodu.

Tím netvrdím, že nejsou tací, kteří si půjčí, jezdí načerno a nechtějí platit. Určitě jsou, ale ty případy, kdy někdo zaplatí pokutu a nezaplatí k tomu navíc jízdné (10, 15, 18, X Kč), ovšem nikdo to dotyčnému vlastně neřekne a pak přijde najednou exekuční příkaz na 18 + 5000 Kč za těžkou práci exekutora...
Navíc, exekutoři se obvykle nenamáhají s někým, kdo dluží skutečně milióny až miliardy. Jednak ti úředně nic nemají (všechno má manželka, strýčka, tetiček) a dvak, věřím tomu, že to i chodí stylem: "Franto, tady máš 50000-100000 do kapsy a dej mi pokoj".
sextant sextant 11.2.2019 07:55  2924
Podle mého názoru by měl být exekutor státní zaměstnanec s pevným platem a pod přísahou, že dodrží všechny zákony. A v případě porušení přísahy, že si je vědom, že mu bude zabaven veškerý majetek a zbytek života stráví rozbíjením kamene ručně v kamenolomu.
Myslím, že zrovna Zeman byl premiérem a že on dal odloučil exekutory od státu. To viděl každý rozumný člověk, že je to chyba.
A k těm půjčkám. Zase napřed byl dán půjčkám volný průběh. Pak banky kde kdo oblafl tak banky přitvrdili a půjčili jen když měl půjčovatel dostatečnou majetkovou záruku. Na to vzniklo údajně 55 000 soukromých půjčovatelů a lichvářů. Najednou se banky probudily, že je tady obrovský trh co jim utekl a zatlačily na poslance. Výsledek je, že zůstalo pár desítek půjčovatelů-společností, které musí být registrovány pod Českou bankou a jejíž zaměstnanci i externí musí mít složeny zvláštní bankovní zkoušky.
Tito půjčovatelé si prověřují toho komu půjčí a u neplatičů následuje exekuce. Pochopitelně, že nepůjčí znovu těm, ze kterých musili splátky složitým způsobem dolovat.
tex Tex wubalubadubdub 11.2.2019 06:36  2923
Já si nemyslím, že by dluhy měla vymáhat za soukromé subjekty nějaká instituce pod hlavičkou státu. Pujčí někomu o kom předem ví, že nemůže splácet? Je to chyba těch co pujčku poskytnou, ne těch co si ty prachy vemou.
Spíš by to měla být služba pro dlužníky, kteří by prodávali svůj majetek skrz nějaké exekuční aukce a řekněme že by si ten co pořádá aukci vzal 10-15% z částky.

Chápu nějakou páku na dlužníky na daních, ale co je kurva státu do toho když bych si pučil prachy u nějakého telefonického podvodníka typu provident a z vlastní demence bych neměl prachy na splacení.
Ještě bych pochopil "účel" když si někdo úmyslně pujčí, ale zase - to je na nějaký registr dlužníků, aby jim už nikdo nikdy nepučil a ne naopak - pujčit vždy a pak poslat stát ať vymáhá.
zidane Zidane Na Štěpána bez Štěpána - na Andreje bez Andreje! 11.2.2019 06:27 - Oblíbené kluby (18:00) 2922
Splácet dluhy ano, to se musí. Ale aby exekutor z patnácti stovek pokuty udělal čtvrt milionu, to už košer tedy není... kor v případech, kdy už z předchozích věcí ví, že dotyčnej už má tři exekuce celkem na milion, tohle bude čtvrtá, šance na vymožení prakticky nulová, ale za těch pár kliknutí do počítače, kde to všechno má, si naúčtuje padesát tisíc odměnu, protože proč ne, když může... tedy aspoň dřív mohl, teď už tyhle nemravné odměny mám dojem zákon zatrhl.

Jako jo, při prvním zjišťování dlužníkovy situace to nějakou práci dá.
Ale ať mi nikdo netvrdí, že neexistuje nějaká databáze lidí v exekuci, kam se člověk v exekuci dostane a exekutorům už pak při další exekuci stačí jen kliknout, zda tam nějaký pan Desdi Chado už není a pokud je, nemusej už nic zjišťovat. Všechno tam mají a můžou k tomu jen přičíst tu další exekuci, co mají vyhlásit a odškrtnout si, že šance na vymožení nulová, pač dotyčnej má dluhů jak dvě krávy a v životě to nemůže splatit. A za tohle chtít desetitisícové odměny, tomu se mám dojem v jidiš říká chucpe.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 10.2.2019 15:36 - Odhlášení (17:37) 2921
Jo? Ta organizace je prostě prohnilá od hlavy po patu, od kořenů do plodů a ty plody jsou zkažené už z podstaty. Prostě, exekutoři by si za nakradené měli postavit basu, tam se přestěhovat a za nakradené si ještě platit ostrahu, která by je odstřelila jakmile by se pokusili dělat něco jniého než okopávat řepu a brambory.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 10.2.2019 06:50  2920
Si ji vygoogli. Bývala předsedkyní exekuční komory.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 9.2.2019 17:00 - Odhlášení (17:37) 2919
A obrázek by nebyl? Ksicht i s příslušenstvím. Byť kabelky a boty ve skříni, ty asi nikdo nevyfotí. Ale baba u moře nebo v Audi, to by zachytitelné být mohlo.
tex Tex wubalubadubdub 9.2.2019 08:25  2918
Je prdel, že v tom článku není jméno, zatímco leckde jinde zmiňujou přímo o koho se jedná. Prej to je nějaká známá píča která tuneluje dlouhodobě kudy se pohybuje. Mělo by jít o Pavlu Fučíkovou z Ostravy.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 8.2.2019 22:36 - Odhlášení (17:37) 2917
Exekutorka vymohla 37 milionů korun, většinu peněz ale zpronevěřila
Proč mne nepřekvapila informace, že exekutoři jsou zloději?
A tahleta? Soud se nepochybně potáhne roky a nakonec dostane od Klause (který si opět zakoupí presidentský ouřad ať pro sebe nebo pro křivohubého synka) milost, protože přece jednala v dobré víře a podle zásad Neviditelné ruky trhu a protože soud se táhne moc dlouho a ona, chuděrka, si už vytrpěla své.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 7.2.2019 20:24 - Odhlášení (17:37) 2916
Taky by se dalo říct, že tuleni moderní techniku doslova žerou a kdoví, jestli mezi nimi nejsou nějací Anonymous!

[ 2906 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt