Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 3294 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 20.11.2019 20:39  3318
tupan si pochvaluje jak je fajn, že v USA má zbraň kdekdo, že tam je bezpečněji:
https://echo24.cz/a/SUqzx/strelec-v-cernem-zabijel-v-oklahome-v-nakupnim-stredisku
https://www.lidovky.cz/svet/utocnik-z-ohia-podporoval-krajni-levici-a-hlasil-se-k-satanismu-prozrazuje-jeho-twitterovy-ucet.A190806_102507_ln_zahranici_form
Bettsovy násilné sklony, které při druhém podmínečném vyloučení vedly i k dočasnému uzavření jeho střední školy, mu však nezabránily, aby si jako plnoletý koupil poloautomatickou útočnou pušku, uvedla policie. Jako dospělý měl totiž trestní rejstřík čistý, píše AP.

Ale tak, nepochybně je to větší bezpečí, když si zbraň může koupit prakticky každý. Podobné události to jen potvrzují.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 29.10.2019 19:40  3317
Ty vole, tak Bagdádího identifikovali podle DNA z ukradených posraných trenek!
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 24.10.2019 19:40  3316
Takže jsme se od doktorů dozvěděli, že kdyby byl Zeman normální, ufikli by mu nohy. Ale protože normální není dostane krev z nosorožce, sérum z netopýra (aby líp slyšel co se o něm pomlouvá) a infuze krve z čistých pannen, což je problém, ty se hledají hůř jak ti nosorožci. Ale jinak je prý zdráv a vesel. Obzvlášť když může udělat nějakou škodu.

Prostě, za běžných okolností by už dávno byl pod drnem. Takhle bude škodit dokud se mu nezkratují baterky jak Brežněvovi.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 17.10.2019 20:15  3315
Gott byl hlásnou troubou okupačního režimu, vlál jako prapor, tvrdí písničkář Hutka
Gott je v titulku spíš z propagandistických důvodů kvůli čtenosti (a navíc, s Gottem to bylo těžký a Gott to měl těžký - chtěl zpívat a byl populární i bez režimu, jeho likvidace by bolševikům nepochybně nepomohla a navíc, vydělával pro stát v tvrdých tolik jako plzeňská Škodovka, což soudruzi, lační peněz, nemohli jen tak pominout), ale jsou tam mnohem hezčí části (například):

Vy jste loni napsal takovou trochu provokativní píseň, která se dotýká i tématu umírání prezidenta Miloše Zemana. Zeman je v textu popsaný jako sprosťák, ožrala, blemci blemt, tlučhuba, vidlák a chvástal. Je tohle podle vás dobrý způsob, jak kultivovat českou politiku?

To já nevím, jestli tím kultivuji českou politiku, ale řekl bych, že to je odpovídající popis situace.

Nic byste nezměnil?

Ne, ne, ne, ne. A já tu píseň zpívám samozřejmě někdy i na větší scéně. Na dvou náměstích už to dav zpíval se mnou. Ta píseň nepůsobí negativně.

Na někoho ano, schytala spoustu negativních reakcí.

No jo, tak to jo. Ale myslím si, že to se stane. To prostě nelze, aby píseň byla takový ten „souhlas song“. To by musela být strana a vláda, která poručí, že všichni to vezmou. Já jsem ten text psal v Indii. Psal jsem ho trošku tvrdší, než jsem ho pak zpíval, trochu jsem ho zjemnil. Ale prostě to, že náš prezident je figura ostudná a řekl bych až taková strašidelná, to je nejen neštěstí, ale musí se to pojmenovat

Miloš Zeman má stále velkou podporu. Je podruhé zvolený.

To nevadí. Já si myslím, že on tu roli prostě nezvládá. Já ho nemůžu považovat za mého reprezentanta, za mého prezidenta, i když jím je. Oficiálně jím je, ale není můj.


Anebo ta pasáž o Babišovi.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 14.10.2019 20:22  3314
My, co jsme už víc jak 2 roky neviděli v televizi žádný pořad (program), o tom nic nevíme. ;-)
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 14.10.2019 13:46 - Oblíbené kluby (10:19) 3313
DesdichadoKupodivu to říkali na ČT24 ten den, kdy natáhla bačkory.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 12.10.2019 15:52  3312
O tom, že by Chramostová byla horlivá STBačka nic nevím. Nějaký doklad?

Ale že řada lidí Chartu nepodepsala kvůli tomu, že ju podepsali někteří bývalí horliví bolševici odstavení po roce 1969, to vím. (A taky je mi známo, že tito bývalí bolšáni se nikdy neomluvili, natož těm, kterým osobně ublížili).

Složky a různá lejstra STB, KSČ, LM a dalších se zvesela pálily už někdy 20-21 listopadu 1989 a nešlo s tím nic dělat, soudruh milicionář sice asi tušil že si už nebude dál hrát na vojáčka, ale furt měl v ruce samopal. Jestli i s ostrými, to se raději nezjišťovalo. Inu, byla kurevská zima tou dobou, soudruzi se potřebovali zahřát, když je najednou přestala hřát nehynoucí láska pracujícího lidu a sovětských soudruhů.
sextant sextant 12.10.2019 04:30  3311
Ten kdo pamatuje "sametovou" revoluci a vše okolo si jistě vzpomene, že teprve po půl roce se začal někdo zajímat o složky StB. Pročpak asi? Aby bylo dost času na zničení složek, které by z disidentů udělaly zločince. Neskartovalo se všechno, ale to důležité proletělo komínem. To co zbylo bylo už nedůležité a taky se muselo něco nechat, aby se historici měli v čem šťourat. Přece StB byli profesionálové a ti věděli dobře čeho se zbavit.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 12.10.2019 03:53 - Oblíbené kluby (10:19) 3310
Třeba Chramostová byla dobrovolná a horlivá STBačka, pak podepsala chartu, a všichni se můžou posrat. Hnus.
sextant sextant 11.10.2019 23:27  3309
Disidenti mně vysloveně serou. Teď se množí jak houby po dešti a chtěli by, aby před nimi všichni padali na zadek Kdo ví, jak to s tím jejich disidentstvím vůbec bylo. Hodně lidí dnes bude tvrdit, jak byli diskriminování komunisty, ale že byli ulejváci a nemakačenkové o to mlčí.
Na mně to dělá dojem jako v tom v tipu o Slovenském národním povstání. 50 000 jich bojovalo a 500 000 si za to dává odměny a metály.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 11.10.2019 21:42  3308
Japonská studentka napsala esej neviditelným inkoustem. Dostala nejlepší známku
Dobrý.

Peroutka ten svůj článeček o Hitlerovi taky asi nechal vytisknout neviditelným inkoustem! ;-)
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 4.10.2019 15:52  3307
Gottův pohřebnechutný bude, pokud na tom pohřbu budou exhibovat indiviua jako Ovečka, Babiš, Zeman, Klaus (oba).
-------------
Já mám pocit, že u těchto zneuznaných disidentů, chartistů apod., jako je Halík, Hutka a další podobní, se projevuje "molto frustrazione" (jak říkají taliáni) z toho, že se jim lidi pořád neklaní a nepadají k nohám za jejich "zásluhy".
Zapomněl na Klause. Ten je nejzneuznanější ze všech.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 30.9.2019 18:26  3306
prostě novodobý nacista. Tehdy také 97% vědců tvrdilo, že áríjská rasa je nadřazená. V době SSSR zase 97% vědců tvrdilo, že za všechno zlo světa může USA.....s tím se ovšem dnes bruselští antisemité a bolševici se sověty téměř shodují...
To je hodné argumentace Křivohubého.
Ano, v Německu 97% vědců tvrdilo, že árijská rasa je nadřazená. Zbytek byli Židi a i z těch 97% jich 25% skončilo v koncentráku.
Ze zemí mimo Německo byla ty procenta naprosto a zcela radikálně odlišná a to i přes to, že 99,9% vědců se věnovalo užitečnějším výzkumům.
Totéž o bolševicích.

Jako, tohle bylo hodně slabé, byť uznávám, že ve volbách by to jistý úspěch mělo.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 30.9.2019 18:19  3305
A jinak, kdo vymyslel u těch našich solárních elektráren takové dotace? Žádní ekoteroristi, ale jacísi politici, kterým z toho něco káplo.

Jinak, mám ten pocit, že jinde se na tom zeleném okolo panelů pasou ovce nebo něco. U nás to sečou (benzínový traktůrek), protože to musí, a bere se to jako odpad. To je taky dost rozdíl.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 30.9.2019 18:15  3304
Biopaliva neadoruju. Spíš to byl takový experiment, který se zvrhl (aneb, je Babiš ekoterorista?). Dokonceje to tak, že podpora biopaliv u nás jde přes, nebo navzdory, doporučení EU.

Pro olejovou palmu - opět problém výrobců. Je to levné, na místní obyvatelstvo serem. Nikde není řečeno, že se do benzínu má dávat olej z palmy olejové z Bornea. Fakt nikde. Polovinu (a možná i mnohem víc) si toho zkrátka vymyslely a prosadily společnosti, které z toho tyjí.

Solární nesmysly - toxické a pro ekosystém zničující hektary solárních elektráren
Opět. Vina není na nějakých ekoteroristech, ale na těch, kteří z toho mají zisky a kteří, často podvodem, berou ty dotace. Aneb, elektrárna ještě měla měsíc před dokončením, ale protože lhůta končila o měsíc dřív "nějakým způsobem" dodaly všechny podklady že to funguje a že mají nárok na dotace. Ne, ekologisté se na tom, ani na výši dotací nijak nepodíleli. Všechno je to možnostech jak si nahrabat.
Boj proti JE - v Německu odstavili JE na základě Fukušimy
Za to já už nemůžu vůbec. Je to problém Němců. A navíc, jedni ekoteroristi jsou proti JE, druzí jsou pro (+ odstavíme hnědouhelné). Na druhou stranu je fakt, že tak jak dělají a provozují JE v Rusku (SSSR včetně), to je vskutku často dost nebezpečné.
Fukušima byl extrém. Ovšem není pravda, že by poslední zemětřesení bylo v Německu za života mamutů.
Nevzpomínám si, že by KDU bylo nějak proti JE jako takovým. Ale že by Dukovany měla dostavovat ruská firma, toho bych se bál.

Větrné elektrárny
Vždycky jsem byl proti. A nevzpomínám si, že by Z/zelení pořádali demonstrace za stavění těchto monster. Už jen z estetického hlediska to vypadá děsivě. A problém je, když nefouká vůbec nebo moc. Přitom nepochybně existuje spousta jiných a mnohem lepších řešení na využití větru. Jenom chtít.

Elektromobily - je vědecky (nikoli shodou 97% prolhaných zmrdů) ale opravdu vědecky prokázáno, že Elektromobil má cca 100x větší tzv. ekologickou zátěž (je to definováno dle EU norem), než kterýkoli diesel.
Možná při současném technickém řešení. Že to ve městech vyčistí vzduch je ovšem zřejmé.
Zásadní problém bude spíš v tom, že aut je zkrátka moc, velká část ekonomiky je založena na výrobě aut a že každý blb musí mít, pokud možno, aspoň dvě auta.
Elektromobily jsou ovšem jen jedna z možných variant. Nikoliv jediná.

Ale Tebe nezajímá věda, Ty se musíš vymezovat, i kdyby se dělo cokoli.
Kecy. Tím jsi to ovšem zabil.

[ 3294 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt