Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Tolik rozruchu
jen v Lopuchu

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 1911 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado U sídel panovníka je střídání stráží - jen u nás provozují i výměnu plenek. 18.6.2018 18:00 - Odhlášení (18:18) 1926
Když už Klaus se dostal do pře s Drahošem, tak je naprosto jasné, že celá instituce akademie věd stojí za hovno.
Ne, Klaus je dement. Prosazovat jako naši přednost levnou pracovní sílu s tím, že o vědu se možná někdo postará, když se mu to bude hodit, to může fakt vymyslet jen ekonomický génius. I když, možná to bude dáno i tím, že Klause jako vědce tak nějak vůbec nikdo neuznává a on se cítí zhrzený (a jest zapšklým).

Za totality se to takovým recesistům vysvětlovalo pendrekem ve vyšetřovací vazbě. Je zajímavé, že tehdy to všichni recesisté pochopili.
Myslím že toto tvrzení je samo o sobě hodně vypovídající. Ještě že zatím nezavádíme koncentráky, sextant by tam dělal Mengeleho.

Pussy Riot jsou dementi, které měli zavřít do blázince a nechat je tam na doživotí. Ti nepatří mezi normální obyvatelstvo.
Možná, ale on celý ten ruský režim, to je jeden debil vedle druhého. Celé Rusko by se mělo obehnat dráty a klika by byla jen z venku.

Myslím, že by referendum pro obnovení trestu smrti u nás dopadlo pro trest smrti. Pak by nás z EU vyhodili a nemuseli bychom ani hlasovat o vystoupení. Bylo by to elegantně vyřízeno.
A sextant napíše Putinovi a Kimovi zvací dopisy.
Do trestu smrti by nikdo z politiků (krom Okamůry) nešel, protože by ho to mohlo postihnout. Jen šóguna ne, ten by odcestoval na Fuji.

Ale jako jinak jistě. Kdyby Brejvika, který asi vůbec nechápe jaký je dement, oklovávali vrány, pro svět by to nebyla žádná ztráta.

No a o důchodce se neotírej. Řada z nich ovládá počítače stejně jako IT experti.
Řada zdaleka nejsou všichni a těch nad 80 bude ještě o dost míň. A někteří by možná i něco s počítačem uměli, ale zase na něj nemají Kč.
sextant sextant 18.6.2018 15:02  1925
Myslím, že by referendum pro obnovení trestu smrti u nás dopadlo pro trest smrti. Pak by nás z EU vyhodili a nemuseli bychom ani hlasovat o vystoupení. Bylo by to elegantně vyřízeno.
Domnívám se, že i v našich věznicích jsou vrahové, kteří vraždili zvlášť odporným způsobem a jejich utracení by bylo zcela na místě.
tex Tex wubalubadubdub 18.6.2018 11:34 - Klub 3_33_33 (18:58) 1924
Docela by mě zajímalo, jeslti by bylo možné obnovit trest smrti, ale na základě schválení parlamentem, prezidentem a všemi, a to jen u konkrétních odsouzených, kde není očekávaná náprava a je to odsouzení s přiznáním, chycením při činu atp. Někde , kde není vůbec žádný pochyb o vině pachatele.
Řekněme, že by soud poslal Breivika pravomocně na doživotí (teda bez ohledu na to, že Norsko nemá doživotí), následně by žalobce dal žádost na vládu, aby povolili trest smrti, ti by to nechali hlasovat parlament, senát a prezident by podepsal. A pak by jej utratili jako škodnou.

Přijde mi, že takto nechat hovado jako je Breivik na živu je neetické, amorální, nedemokratické a kdo ví co ještě.

PS: nemyslím si, že u nás byl takový případ, který by vyžadoval podobné opatřetí, zatím.
sextant sextant 18.6.2018 11:16  1923
Jak by se tito recesisté divili, kdyby po nich také z recese začali ostatní lidé házet hovna, aby si je užili když už je mají tak rádi případně je protáhli několika septiky a pak poslali domů. Určitě by se jim to líbilo?
Pussy Riot jsou dementi, které měli zavřít do blázince a nechat je tam na doživotí. Ti nepatří mezi normální obyvatelstvo.
A Breivika měli zastřelit jako škodnou a ne jej necht si užívat vězení.
multilevel multilevel 18.6.2018 10:56  1922
jinakTam kde nebude mít žádný prostor Pussy Riot, či Million ho ven, tam je další fází procesu Breivik. A tohle bych si fakt rád odpustil
multilevel multilevel 18.6.2018 10:48  1921
političtí recesisté se budou vždy chovat, tak jak to prostě umějí. Půjdou až na dřeň a za hranu. Tady jde spíše o to, zda si svojí arogantní snahou potlačit recesisty vychováme KURVANE!!!!RECESISTY.
multilevel multilevel 18.6.2018 10:45  1920
akce a reakcepochybuji že by upuštění od recesí a srovnání pražského hradu a katedrály svatého Víta minometnou palbou od Kampy mělo na naši politiku nějaký vliv. Úklid mrtvolek je banální činnost pro pár najmutých Ukrajinců.
sextant sextant 18.6.2018 10:43  1919
Chci jen doplnit, že političtí recesisté by se měli projevovat jinak a pokud to nechápou, tak si myslím, že pár let vězení by jim řeklo jak se mají chovat. Ony také platí určité hranice za které slušný člověk nejde. Za totality se to takovým recesistům vysvětlovalo pendrekem ve vyšetřovací vazbě. Je zajímavé, že tehdy to všichni recesisté pochopili.
sextant sextant 18.6.2018 10:38  1918
Pochybuji, že by sestřelení členové skupiny Z toho ven měli na naši politiku nějaký vliv. Jen by se pak muselo uklidit nádvoří hradu kam by ze střechy spadly jejich mrtvolky.
multilevel multilevel 18.6.2018 10:31  1917
To se nám to ale rozohniloPouze jsem konstatoval, že jsem zvědav na další vývoj situace. Zda zůstaneme ve frašce a tragikomedii (ala rajčata házená na chápajícího Havla, popřípadě trenky vlající nad nechápajícím Zemanem a nebo antiprdle vůči všeználkovi Klausovi) a nebo chtíc nechtíc se dostaneme do vyšší americké ligy. Tedy to po čem touží Sextatnt. Odprásknutí nasraného politicky angažovaného recesisty lezoucího na stožár ala americký standart má i svoji druhou stranu mince. Rozstřelenou kebuli Abrahama Lincolna, prošpikovanýho Kenedyho v Dallasu a tak dále. Ono totiž na hrubý pytel hrubá záplata je rčení dvousečné a oboustranné. Vygradovat situaci vždy přináší nějaké následky. Akce a reakce.
Takže bude to fraška až do absurdna, nebo nám konečně zřídne stolice? Zatím nad námi bdí milióny strážných andělů. Bude to tak donekonečna, a nebo se jednou propíchne to správné sršní hnízdo?


sextant sextant 18.6.2018 05:39  1916
Když už Klaus se dostal do pře s Drahošem, tak je naprosto jasné, že celá instituce akademie věd stojí za hovno.

Co se týče referenda jen mně těší, že Desdichado do něj nebude připuštěn.
No a o důchodce se neotírej. Řada z nich ovládá počítače stejně jako IT experti.
desdichado Desdichado U sídel panovníka je střídání stráží - jen u nás provozují i výměnu plenek. 18.6.2018 01:42 - Odhlášení (18:18) 1915
Akademie věd (a vůbec vědecký výzkum) je taková instituce, že o ní Klaus prohlásil, že naší předností má být těžba surovin a jejich zpracování a vývoz. A to se právě s Drahošem dostal do pře. Jenže, koho zajímalo co řekl nějaký akademik, pravdu měl a má vždycky Klaus.

Po pravdě, kromě kandidátů na Nobelovu cenu míru neznám žádné kandidáty vůbec. Znám až potom "hotovou věc". Dokonce bych řekl, že kandidáti se snad ani nezvěřejňují. Čili, tato připomínka je kapánek mimo. A nemám takový pocit, že by naši vadci byli až tak špatní, ale na ceny "mají problém se prosadit". Možná, že skutečně nemají kvalitní PR, na druhou stranu na to je zapotřebí peněz a ty nejsou. V rozpočtu se na vědu poněkud sere. (Jakož i na další "nepotřebné" věci.) Se radši vyhodí milióny na úžasně barevné logo našeho předsednictví EU.

Referendum o zásadních věcech. Co už je zásadní věc? Vstup do NATO, což ale vskutku není otázka pro referendum a státní rozpočet, a to, jak uzná snad i Okamůra, je pro referendum blbost. Jako, nikdo zatím nedal smysluplný návrh stran referenda. O něčem se musí rozhodnout hned, tam na referendum není kdy, jiné věci jsou zase navýsost odborného rázu, to taky nelze a další, no, víme jak to vypadá jinde. Zvítězí demagogové, protože kecaj sice blbě, ale přesvědčivě a kdoví jak a kde na to berou prachy a kromě toho, účast 30% by byla tristní. Takže, až někdo předloží kvalitní návrh, budeme se bavit. Teorie o internetovém hlasování je třeba pěkná, ale, přiznejme si, nedokážeme zabezpečit poctivost a nemožnost manipulace. A polovina důchodců na to nemá.
tex Tex wubalubadubdub 18.6.2018 00:04 - Klub 3_33_33 (18:58) 1914
Tak vizitkou akademie věd by mělo být množství vyprodukovaných kandidátů na nobelovy ceny. Tyto rubriky v mediích občas sleduju, vědu, techniku, zajímavé objevy atp. Neznám ani jednoho kandidáta. Mám si myslet, že naše věda stojí totálně za hovno, nebo jen tato bezúčelná politická organizace s úředníma trafikářema co neměli potenciál ve výzkumu je uplně nahovno (kteří navíc nemají ani adekvátní osobu, která by dělala kvalitní PR české vědě)?

Bezejmenný stařec vs velkohubý debil. To byla volba. Volil jsem debila a jsem spokojen.
sextant sextant 17.6.2018 23:21  1913
Promiň, ale Akademie věd je taková instituce, že by o ní mělo být slyšet. Ale když jejího šéfa, který kandiduje na prezidenta nikdo nezná a neví kdo to je, pak ta akademie asi nic nedělá a bylo by asi lepší ji zrušit. Podle mého názoru by měl být kandidát na prezidenta člověk, který je veřejně známý a ne nějaký strejda co se vynořil odnikud a zase tam zmizí. Navíc Drahošovy kecy o tom, že občané v referendu nebudou rozhodovat o zásadních věcech asi nasralo dost lidí. Když mohlo být referendum o vstupu do EU, tak by mělo být i o vystoupení z této nereformovatelné organizace. A ne, že si bude nějaký rádobyvěděc dělat patent na rozum.
desdichado Desdichado U sídel panovníka je střídání stráží - jen u nás provozují i výměnu plenek. 17.6.2018 22:59 - Odhlášení (18:18) 1912
První odstavec: Zeman se mi taky dvakrát nepozdává, ale kvůli tomu ho nebudu urážet. Je to (bohužel) prezident, je a nemám-li o něm říct co dobrého, nebudu říkat nic.
To by šlo, kdyby on taky neříkal a nedělal nic. Nebo kdyby aspoň nedělal pičoviny a ostudu.

Nevím jaký důvod měli jiní, ale já volil Drahošova soupeře. Ne Zemana, ale Drahošova soupeře.
Volit zlo jen proto abych nevolil lepšího? A přiznejme si, skoro kdokoliv by byl lepší. Snad akorát kdyby kandidoval Kalousek nebo někdo z Klausovic famílie, to už by bylo naprosté dno a neřešitelná situace.

A známky na co. Koupit si aspoň arch znáímek se Zemanem je pro voliče Zemana naprostá a neoddiskutovatelná povinnost!! Dělat si s nima můžeš dělat co chceš. Třeba nalepit nad postel.

Ti co nevolili Zemana by byli potrestáni a to zejména voliči Drahoše.
Celý stát je potrestát tím, že zpovykanci volili Zemana.

Nepamatuji se, že bych alespoň jednou za měsíc četl ve zprávách o nějakých úspěších akademie věd a o jejích šéfovi už vůbec ne.
Nechápu. Vzhledem k tomu že zprávy jsou o atentátech, vraždách, aférách a, především na H@VNĚ, o sexu, tak mi tak nějak není jasný proč bys měl o akademii něco číst/slyšet. A dokonce Akademie ani nedává góly v NHL. A krom toho, šéf akademie tam není od toho aby porád něco žbleptal do televize nebo psal do Plesku (kde by to beztak neotiskli). Šéf Akademie má jinou náplň než třeba šéf odborů nebo ředitel Škody MB (o kterém ale taky není moc slyšet).

[ 1911 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt