Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: neomezená] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.

Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 279 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Malé zloděje sázíme do vězení, - veřejní chodí ve zlatě a v purpuru. 25.6.2017 09:04 - Klub Desdichadův brblák (09:04) 289
Ale dost možná, že každý sanitář je z principu věci zločinec, nebo se v práci zblázní:
http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/63677/sanitar-ctyrikrat-znasilnil-vozickare.html (i když: https://www.novinky.cz/domaci/350493-sanitar-vozickare-neznasilnil-potvrdil-vrchni-soud.html)
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/cernakronika/sanitar-spachal-sebevrazdu-primo-v-nemocnici.html
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/cernakronika/sanitar-vyklopil-babicku-z-voziku-ta-chudak-zemrela.html
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/to-je-hyena-sanitar-prodaval-mrtvoly-za-par-stovek.html
Stařík zkolaboval při sekání trávy. Když odmítl pomoc, sanitář za něj alespoň dosekal zahradu


To spíš tady: Klausovi poslal miliony podnikatel, který od něj dostal milost, je pěkný doklad za placení milostí. Vykecávat se může na cokoliv, ale cpát prachy někomu, kdo je vlastně vůbec nepotřebuje, když by je mohl přitom, kdyby to opravdu myslel upřímně, dát na výrazně potřebnější, neřkuli užitečnější akce...

Ovšem Klaus měl lepší čich:
Amnestovaný zavraždil v Praze muže! Tomu, pane prezidente, říkáte druhá šance? A to bylo 3.2. 2013!!

---------------------------

Do prdele bys s tím měl jít pro to, co se dá z toho článku vyčíst - že bylo řečeno že byl odsouzen za krádeže (není řečeno kým) a pokud jsou data správná, tak amnestie proběhla v lednu 1990 a ten článek je z roku 2013. Čili, 23 let tam dělal a nic?
radulosi Radulosi 25.6.2017 08:33 - Klub Desdichadův brblák (09:05) 288
DesdichadoProč bych s tím měl jít jako do prdele? Podstatné je především to, že ten co zabil tu malou holčičku neměl nikde zaznamenáno v papírech nebo občance ,že se jedná o propuštěného devianta.Myslím že kdyby šlo o tvou dcerku, vyjadřoval by ses trochu jinak.Jinak to že recidivilisté,zloději,devianti nemají v občance zaznamenáno o koho se jedná, považuji za velkou chybu.Předešlo by se tím spoustu dalších trestných činů.No holt tu teď máme tu pravou demokracii.
desdichado Desdichado Malé zloděje sázíme do vězení, - veřejní chodí ve zlatě a v purpuru. 25.6.2017 08:20 - Klub Desdichadův brblák (09:04) 287
Takže:K Teclové se nelze vyjádřit, nic o tom nevím, není ani psáno proč jí udělil milost a vůbec k tomu nejsou žádné relevantní podrobnosti. Na druhou stranu, seděla zjevně dva roky a možnost recidivy je patrně nízká. (Dost rozdíl vzhledem k nájemnému vrahovi a člověku, který se vůbec živil trestnou činností.)

Rangl je jiný případ, ale i tam je řečeno, že: " Jana Chalupová, ředitelka útvaru pro styk s veřejností, viděla Rangla jako oběť represivního systému: "Bachaři se na něho zaměřili víc než na jiné vězně a k agresi ho v podstatě dohnali." V roce 1994 mu byl prezidentem republiky prominut zbytek trestu. Až do října 1996 pobýval v psychiatrické léčebně." Možná ho spíš neměli pouštět z blázince. Na to se milost evidentně nevztahovala.

Takže asi největším problémem je ten Růžička.

Za Tomia se stydí i vlastní bratr, což mluví o mnohém. Akorát se snaží vyhnat nějaké volební body. Amnestie v roce 1990 byla účelově velká, neb nebyl nikdo, kdo by byl schopen dokladovat, že ten či onen byl sice zavřen za, dejme tomu, příživnictví, ale ve skutečnosti to byla jen záminka. Případně na někoho navlékli nějakou jinou trestnou činnost. Z vyslovených vrahů nebyl propuštěn nikdo. Že se pak někteří dali na vraždy je věc druhá (ale většina vrahů po roce 1990 pocházela z "nových" vrstev, a velká část byla občany CCCP - viz doznání jednoho vraha, který říkal: "Kdybych to já nevzal za 100000 korun, najde si nějakého Vasila, který to udělá za 25000; inu, otázka nabídky a poptávky, práce "Neviditelné ruky trhu").
Statistika kolik amnestovaných z roku 1990 se vrátilo zpět do basy IMHO neexistuje, ale dá se předpokládat, že většina příživníků a těch co seděli za defraudace či šmelinu s bony nebo nějací odsouzenci za dopravní nehody se do basy nevrátili.
A Tomio už není vtipný. Přežil se.

Poslední případ je sice smutný, ale podle data 5. března 2013 • 05:00 je to irelevantní pičovina a můžeš s tím jít leda tak do prdele. Aneb, kdyby stará Džugašviliová věděla co nosí pod srdcem, spáchala by harakiri a to ani nebyla Japonka.
radulosi Radulosi 25.6.2017 07:00 - Klub Desdichadův brblák (09:05) 286
http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/83504/amnestovany-sanitar-zavrazdil-v-nemocnici-holcicku.htmlHavlův politický vězeň.
radulosi Radulosi 25.6.2017 06:49 - Klub Desdichadův brblák (09:05) 285
http://www.seznam.name/video/?type=youtube&watch=_ih6zeqnyFw&title=Tomio+Okamura%3A+Amnestie+aneb+Havlovy+d%C4%9BtiTomio to pěkně shrnul.
radulosi Radulosi 25.6.2017 06:43 - Klub Desdichadův brblák (09:05) 284
https://www.novinky.cz/domaci/1831-havel-behem-12-let-v-uradu-udelil-radu-spornych-milosti.htmlTady to máš.Ten po kterém pojmenovali pražské letiště nepřímo zapřičinil několik vražd které způsobili jeho ,,političtí vězni".Při jeho slavné amnestii bylo propuštěno zhruba 21000 grázlů přičemž jen 16 bylo uvězněno z politických důvodů.Ostatní byli devianti, zloději,veksláci a pod.zkrátka několikanásobní recidivilisté.
desdichado Desdichado Malé zloděje sázíme do vězení, - veřejní chodí ve zlatě a v purpuru. 24.6.2017 21:41 - Klub Desdichadův brblák (09:04) 283
To bereš kde, ty údaje? Já jsem sice jednou jakýsi přehled viděl, ale na nějaké kladivo si nevzpomínám ani na vraždu batolete (i když z popisu to na vraždu ani moc nevypadá).
radulosi Radulosi 24.6.2017 08:56 - Klub Desdichadův brblák (09:05) 282
K tomu Havlovi...Další omilostnění vrazi

Růžička nebyl jediný odsouzený vrah, kterého Havel omilostnil. Byl však jediný, který svou vinu popíral. Sadista Zdeněk Rangl se ještě jako mladistvý pokusil zabít spoluvězně kladivem. „Šlo mi o to vidět ho krvácet a chcípat,“ přiznal. V roce 1990 mu část trestu umazala amnestie a v roce 1994 mu Havel navzdory názoru znalců prominul zbytek. Další dva roky byl Rangl v léčebně. Pět měsíců po propuštění umlátil kladivem důchodce. Dostal 24 let.

V roce 1999 udělil Havel milost i Petře Telcové z Brna. Ta si měla odsedět třináct let za vraždu svého ročního syna, kterého měla nechat v bolestech umírat v postýlce. Havel ke svému rozhodnutí tehdy řekl, že soudní proces vzbuzoval pochybnosti, protože podle něj nebylo prokázáno, jak se skutek stal a kdo ho spáchal.
radulosi Radulosi 24.6.2017 08:52 - Klub Desdichadův brblák (09:05) 281
DesdichadoAno, po revoluci se z našeho státu stal stát alergiků.Nejvíce se to projevuje na mladé generaci, narozené těsně před nebo po slavné sametové revoluci.Jedním z modních trendů je u mládeže alergie na práci.
desdichado Desdichado Malé zloděje sázíme do vězení, - veřejní chodí ve zlatě a v purpuru. 24.6.2017 08:35 - Klub Desdichadův brblák (09:04) 280
N2co pro 666, kdyby sem náhodou zavítal:Legalizace marihuany v USA prý zvýšila počet dopravních nehod
Mně to nepřekvapuje, ale 666 a další obhájci fetu tvrdí, že podobné věci nejsou z principu možné, protože co hulič, to uvědomnělý vysmátý sluníčkář. (A nechápu čemu se kdo diví, je známo, že opilý řidič je veselý vrah a totéž platí i o feťácích. Tvrzení, že zvýšení počtu narkomanů nebude mít na nic vliv je zkrátka iluzorní.)
desdichado Desdichado Malé zloděje sázíme do vězení, - veřejní chodí ve zlatě a v purpuru. 24.6.2017 08:30 - Klub Desdichadův brblák (09:04) 279
Ale na pičoviny, na to nás užije:
Běžné mléko je pro mě zbytečný produkt, nejsme jenom pro hipstery, říká zakladatelka Nemléka Koppová.
Ovšem tyhle "alternativy" jsou především voda s nějakou příchutí a deklarovaný produkt (mandle, mák, hovno, jetel, pýr, pampelišku atd.) to ve skutečnosti vidělo jen jen napsané na etiketě.

Na druhou stranu, alergie na cokoliv je potřeba pěstovat, je to módní a je to IN a COOL. A kdo ji náhodou nemá, toho postrašíme a právě vhodnou stravou ji vypěstujem.
desdichado Desdichado Malé zloděje sázíme do vězení, - veřejní chodí ve zlatě a v purpuru. 24.6.2017 08:21 - Klub Desdichadův brblák (09:04) 278
Saúdská Arábie zmařila teroristický útok v Mekce. Jeden útočník se odpálil, pět lidí bylo zadrženo.
Otázka je, jestli to celé skončí arabsko-persko-jánevímjakou válkou a likvidací ropných polí. ... Což by prospělo komu? Rusku, přece.
desdichado Desdichado Malé zloděje sázíme do vězení, - veřejní chodí ve zlatě a v purpuru. 24.6.2017 08:19 - Klub Desdichadův brblák (09:04) 277
Rusům se ale nedá věřit vůbec v ničem. To je zkušenost (už) generací. I ta slavná VŘSR byla, asi kvůli utajení, v listopadu. ;-)

A že Klaus dával milosti a hlavně závěrečnou amnestii za tučnou ... ehm tržní pobídku, to ví každý. Jen je problém to dokázat.
Havel sice možná dal některé milosti ze známosti, ale není tam celkem nic s čím by se nedalo souhlasit. Snad až na tu, co si teď nevzpomenu jak se jmenuje, ale dotyčná milost se netýkala předmětu sporu o kterém se vedly rozhořčené debaty.
radulosi Radulosi 24.6.2017 07:05 - Klub Desdichadův brblák (09:05) 276
Oznámení prezidenta Miloše Zemana, že udělí milost dvojnásobnému vrahovi Jiřímu Kajínkovi, u řady lidí sklidilo kritiku. Podívejte se na další sporné milosti, které udělili Zeman a jeho předchůdci Václav Havel a Václav Klaus. V některých případech se ani oni nevyhnuli podezření z toho, že dali milosti ze známosti či za úplatu.
radulosi Radulosi 24.6.2017 06:43 - Klub Desdichadův brblák (09:05) 275
DesdichadoVýznamné tiskové agentury mají ve všech významných zemích své odborníky na dané téma a ty mají své zdroje.Taktéž to lze vysledovat na burzách kde se obchoduje s obilím a Rusové byli ve velkém přebytku a čile obchodovali.Přirovnání k Potěmkinovým vesnicím je směšné protože to bychom mohli zpochybnit ledasco a potom by se jednalo o demagogii.

[ 279 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt