Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Já Vánoce juchuchu
oslavím na Lopuchu!

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Desdichadův brblák [ŽP: 4 týdny] (kategorie Kecárny) moderuje Desdichado.
Archiv
Tento klub byl založen aby si, všemi oblíbený, Desdichado mohl v klidu brblat a komentovat veškeré dění, které ho zrovna zaujme.
Slušná debata je vítána, ale idiotské příspěvky debilů, kteří se na Lopuchu považují za šlechtu, mažu bez uzardění.
Upozornění: Pokud se to někomu nelíbí, nemusí to tu číst natož komentovat!
A taky to neznamená, že si každý může cokoliv dovolit.
Jo a ten dement smrtka_online tu má ban.
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 2211 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Při rozboru krve mi naměřili - mínus 2 promile alkoholu. 14.8.2018 16:19  2229
No, to snad ani nepotřebuje komentář:
Pstruh může být losos, rozhodly čínské úřady
desdichado Desdichado Při rozboru krve mi naměřili - mínus 2 promile alkoholu. 14.8.2018 02:11  2228
Nádor je zapotřebí vyříznout ve svém jádru. Nestačí jen ničit metastázy.
x_phile x-phile Dělám si, co chci. 13.8.2018 20:46  2227
Tak to ví každý normální člověk, že hlídat cizí základnu v cizí zemi není žádný boj proti terorismu, ale jen plýtvání penězi a bohužel i životů.
desdichado Desdichado Při rozboru krve mi naměřili - mínus 2 promile alkoholu. 13.8.2018 20:28  2226
Klaus zpochybnil misi v Afghánistánu, v textu měl chyby. To bych čekala od SPD, vzkázala Černochová
Jsou tu tací, kteří radostně kvičí z každé věty Křivohubého a přitom vzdávají hold našim vojákům (ale i cizím) na misích jako je ta v Afghánistánu. Docela by mne zajímalo jak se vypořádají s tím článkem. Jestli i nadále budou radostně kvičet, nebo jestli je to donutí zamyslet se nad osobností Křivohubého.
desdichado Desdichado Při rozboru krve mi naměřili - mínus 2 promile alkoholu. 12.8.2018 20:15  2225
Některý spamy jsou natolik dementní až to pobaví:Předmět: Hello Beautiful
Zobrazit podrobnosti
Od: Jack (nějaký carreraturismo@upoli.edu.ni)
Komu: undisclosed-recipients,
Datum: Dnes 17:11

Ahoj, drahá, jmenuji se Jack a snažím se o vztah, ve kterém se po sérii neúspěšných vztahů cítím milován.

Doufám, že by vás to zajímalo a my bychom se mohli navzájem více poznat, pokud vám to nevadí. Jsem připraven odpovědět na otázky od vás, protože si myslím, že můj přístup je trochu nevhodný. Doufám, že slyším od vás.

Zvedák.

-------------------------------

Předmět: AHOJ
Zobrazit podrobnosti
Od: Ali Omar Kalbam (nějaký aliokalbam94@dubaideals.xyz - ne že bych to řešil, ale koncovku xyz jsem ještě neregistroval; jak to vyrobí?)
Komu: undisclosed-recipients,
Datum: Dnes 19:30

Dobrý den, jmenuji se Omar Ali Kalbam ze Spojeného arabského emirátu Dubaj. Jsem bankér s kancelárí se sídlem ve Spojených arabských emirátech v Dubaji. Píšu tuto poštu, která prošla dotazem na obchodníka, obcana vaší zeme, který mel nekolik let pred smrtí bydlište ve Spojených arabských emirátech v Dubaji. Tento muž provozoval úcet ve Spojených arabských emirátech v Dubaji ve výši 12,8 milionu USD (dvanáct milionu osm set tisíc dolaru). Jsem poveren touto bankou, abych pomohl nalézt vztah tohoto muže, který zdedí tento úcet jako další príbuzný, jsem se uchýlil k ruzným prostredkum, jak se dostat do jakéhokoli vztahu, ale nenalezl žádnou osobu a mel jsem se hlásit zpet banka pro záznam o vkladovém úctu, který má být likvidován, protože jsem nenašel žádnou, nyní mám v plánu predstavit vás. Rychleji odpovezte na další informace o tomto tématu.

Láskave prosím odpovezte na svou soukromou e-mailovou adresu (okalbam@gmail.com), abych vám o tom mohl víc informovat.
Dekuji
S pozdravem,
Omar Ali Kalbam

"Omar" vylepšil češtinu, ale nepřijede s kufříkem, hajzl jeden.
Někdo by mu ale na jeho "soukromou" adresu mohl poslat nějaký špionážní program, nebo tak něco, nésu hacker, neumím to.
desdichado Desdichado Při rozboru krve mi naměřili - mínus 2 promile alkoholu. 12.8.2018 14:07  2224
ZidaneTak nějak nevím co má vlastenectví společnýho s nošením zbraně. Mi budeš muset vysvětlit. Já, milovník starých pořádků, v podstatě revisionista a zaostalý, nepostmoderní element, mám spíš právo nosit zbraň zafixováno se společenským postavením. Jenže on takový meč není až tak zákeřnou zbraní jako pistolka a skutečně byl dokladem určitého postavení a nelezli s ním do postele. A při vstupu do bran města či kostela jej o futra (kamenná), prostě o portál, museli otupit. Proto jsou tam často takové rýhy a škrábance.
Co se týče střelných zbraní, tak jejich nošení na Divokém západě to teda fakt nebylo o prestiži o vlastenectví nebo o "dokladu vyšší bezpečnosti" jak s oblibou žvaní tupan. Naopak si zbraň opatřovali a nosili kvůli tomu, že tam bylo kurva nebezpečno! A mnohá sídelní místa (kde to byli schopni vymoci) měla to opatření, že při vstupu do něj musel řádný občan zbraň odevzdat. A jediní vlastenci byli Indiáni.
tupanova teorie o "více zbraní mezi lidmi = vyšší bezpečnost" je pičovina. Nikdy to ničím nedoložil, ba právě naopak, čím víc ozbrojených jedinců, tím je to horší. Jediný teoretický argument pro je Švýcarsko, jenže tam s tím nechodí po ulicích a navíc by to asi bylo dost nepraktické na nošení třeba do obchodu nebo na plovárnu. A voni jsou Švýcaři vůbec lidi s dost jinou náturou než většina ostatních.

Například bych se někdy chtěl mít tak, aby mou největší starostí a věcí, která mě nejvíc v životě sere, bylo to, že název Česko je odporný a měl by být zakázán. Kdo má čas se tímhle zabývat a nad tímhle vzteky skákat, ten se musí krásně mít, že ho neštve nic důležitějšího
Ale hovno, soudruhu. Ovšem pokud to máš tak, že když tě štvou jiné věci, třeba Babiš premiérem, tak zjevnou nespravedlnost jakou je rozhodování soudů o H-Systému kvituješ s potěšením, protože máš jiné starosti jeko je třeba Babiš nebo příliš nízké daně pro chudý lid, pak to máš jednoduchý a dobrý. Mne ale třeba starost o holé přežití nedonutí velebit paskvil jako je "Česko" a nevidím důvod proč bych, i přes hromadu jiných starostí, s tím měl být spokojen. (A dokonce mne to sere mnohem víc než fakt, že mi můj malý exponátek nevzali na výstavu do Práglu a že si budu muset koupit lupeň, protože nemůžu najít jednu kartičku k volnému vstupu a druhou, služební, jsem vůbec nedostal.)
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 12.8.2018 10:20  2222
A někdy nejen u zbraní. Například bych se někdy chtěl mít tak, aby mou největší starostí a věcí, která mě nejvíc v životě sere, bylo to, že název Česko je odporný a měl by být zakázán. Kdo má čas se tímhle zabývat a nad tímhle vzteky skákat, ten se musí krásně mít, že ho neštve nic důležitějšího :-)
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 12.8.2018 10:19  2221
Desdichado [2216]: Ne. To jsem komentoval tvou inteligenci. V tomhle jsem totiž na taipanově straně. Právo na nošení zbraně by, samozřejmě za rozumných podmínek, měl mít každý. Splníš rozumně nastavené podmínky - smíš mít zbraň.
desdichado Desdichado Při rozboru krve mi naměřili - mínus 2 promile alkoholu. 12.8.2018 04:33  2220
I když teda rozumím tomu, že Budějice, to je něco jako Somálsko. Naprosto rozvrácené město, kde je strach vystrčit nos na ulici, aby ho někdo neustřelil. Tam bez zbraně zkrátka není možné ani jít na ten hajzl. Takový kníže Jaromír by mohl vyprávět jak je na hajzlu nebezpečno!
desdichado Desdichado Při rozboru krve mi naměřili - mínus 2 promile alkoholu. 12.8.2018 03:44  2219
tupaneZopakuju co napsal rainman22 v klubu Volby, ty pistolkářu:
Lidi byli pribuzni toho cikana a byli ozrali a vyfetovani uplne stejne. Cikan do nich nenajizdel, ale oni mu sami skocili pred auto, aby mu zabranili v odjezdu. Pistolkar (coz je zvlastni odruda drzitele zbrani, ktera se boji jit beze zbrane i v noci na hajzl) nejspis v nahle potrebe chranit zivoty vyfetovanych cikanu, si v klidu nabil svoji bambitku, sebehnul schody a pak vypraznil cely svuj zasobnik do auta, ktere se pohybovalo zavratnou rychlosti 8km/h a nikoho v tu chvili uz neohrozovalo.
Proste typka nekdo vzbudil kravalem ve tri hodiny rano, tak mu ruply nervy a sel si to s nim vyridit. Vsechno ostatni jsou jen trapne vymluvy pistolkaru a internetovych zvanilu...


Nechápu co do toho pleteš jakýsi bazén. Nebo jestli chceš podotknout že nikdo neměl ručník, vlastně pistolku, s kterou, s jakožto naprosto běžnou věcí denní potřeby si mnozí vytírají i prdel...
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 11.8.2018 23:14  2218
DeschiadoAno, je to naprosto běžná věc denní potřeby jako třeba auto, pračka, fén nebo cokoliv jiného. Jen omezení pitomci bez mozku vidí ve zbraních nějaký ďáblův nástroj s vlastní vůli a mozkem, která střílí lidi z nějaké vrozené krvelačnosti a podobné hovadiny. To si může myslet jenom vůl. A Benda rozstřílel ožralého zfetovaného agresivního cikána naprosto oprávněně. Škoda, že někdo z přítomných necikánů neměl bouchačku i tady: Přesila zbila na koupališti v Dubí muže. Bazén byl plný krve, líčí svědci. Ale jistě, chápu, že pro tebe to jsou jen nevinné "rómské" oběti zlých bílých rasístů, kteří pro střílejí matky s malými dětmi pro zábavu.
A co máš a co nemáš a o čem víš úplné hovno, je mi naprosto jasné z toho tvého blábolení. Jsi opravdu vůl jak anděl, čím starší tím větší, meleš kraviny o věcech, o nichž nevíš vůbec nic. Radši mi dej rovnou ban, protože vůči tak nebetyčné tuposti a ignorantství se prostě nedá mluvit slušně, i kdyby člověk sebevíc chtěl.
desdichado Desdichado Při rozboru krve mi naměřili - mínus 2 promile alkoholu. 11.8.2018 16:43  2217
Prostě mi přijde jako totální kravina a doklad vylízaného mozku tvrzení, že kdo nemiluje "Česko", ten není vlastenec.
desdichado Desdichado Při rozboru krve mi naměřili - mínus 2 promile alkoholu. 11.8.2018 12:01  2216
ZidanePřesně!! Však to je mé okomentování pisatelovy inteligence!! Ale jako, taky jsi to mohl pochopit hned napoprvé.

Mimochodem, to že se režim "přežere" není tak absurdní jak by se možná někomu zdálo. Je to dokonce docela běžná věc.
zidane Zidane Nechcete za premiéra trestně stíhaného - STBáka? Podepište zde. 11.8.2018 10:52  2215
Desdichado [2213]: Ale tak samo. Pravý vlastenec velebí Sovětský svaz a soudruhy Stalina a Gottwalda. Myslel jsi to takto?

To myslíš vážně? Pokud ano, tak k tomu nemám slušný komentář. Takovýhle kydanec se bez trefného okomentování pisatelovy inteligence totiž neobejde.
multilevel multilevel 10.8.2018 23:06 - Klub Politika a dění ve světě (16:30) 2214
ad názvy státní...psáno úmyslně provokativně....každá mince má svůj rub i líc. Když jsme se rozhodovali, jak se kurňa budem oficiálně jmenovat, tak jsme se rozhodli, jak nejlépe v daný moment jsme to uměli. A ono to holt není ideální. Částečně jsme to zkurvili a teď někteří prohlašujou, že to kurvit dál a dál jim nedělá obtíže, zatímco druzí chtějí bojovat s větrnými mlýny. Ano, je otázka, zda a nakolik má vůbec smysl se hádat. A já neumím rozhodnout, kteří jsou ti lepší. Zda ti, kterým je název vlastní země u prdele, a nebo ti, kteří se chtějí hádat zcela v zástupných pitomostech, aby nemuseli věnovat pozornost a energii a přebírat zodpovědnost ve věcech zcela zásadních.

Pojem Česko byl vybrán jako kompromis. Aby se neurazil tamten a aby se neurazil onen a ještě támhleten a ten hned vedle. A v tom je ta sranda. Jedni to ze svého úhlu pohledu vidí jako moudrost a prozíravost (snaha předejít zbytečným konfliktům a přilévání do ohně...) druzí to ze svého úhlu pohledu mohou vidět jako zbabělost a přizdisráčství.

Klasický příklad. Matka Rus. Vlast. Ródina. Rassija. Co všechno to vyjadřuje? Že mají Rusové ke své vlasti velmi silné emocionální pouto. Státní útvar nemá nějaké korektní neslané nemastné označení, ale velmi silné citové vyjádření, Archetyp: Země/ Bohyně Gaia. A také vyjádření: ochota uctívat ji a také za ni i položit život. Za matku Rus se daleko lépe pokládá život, než-li za nějakou úřednickou zkratku, jako je RSFSR. A co s tím udělá český jazyk? V rámci kličkování a politické korektnosti vyblije nenápadný a údajně neutrální pojem Rusko. To cosi. To středního rodu. Rusko. Serem vám na vaši emocionální vazbu vůči rodné zemi. Pro nás je to jakési Kokotsko, v tomto případě Rusko.
Bulhaři mají Bulgariu. A Češi na to vyserou pojem Bulharsko. Z Rumunské Romanie (pořád evidentní ženský rod) český jazyk vykurví Rumunsko. Japonci mají Nippon a češi z toho nějako záhadou vytvoří chválabohu nikoli Nipponsko, ale Žaponsko a posléze Japonsko....
Tohle je tedy přístup českého jazyka: serem vám na váš emocionální vztah ke své vlasti, my si to pojmenujem po svém, abychom faktograficky cca věděli kde to asi tak je a nějak si to zašuplíkovali.
Chválabohu, tento přistup byl uplatněn jen někde a někde naopak byla respektována samoprezentace dotyčného národa či státního útvaru. A marně v tom hledej nějakej systém. Takže z Kanady nemáme kanadsko, z Kalifornie kalifornsko (byť existuje pojem Frisko), nemáme Arizonsko, z Utahu nemáme Utažsko a vůbec netušíme proč. Ale naopak zase z Čečny máme Čečensko..... Tohle vše je o tom, nakolik respektujeme a umíme se vcítit do sebeprezentace jednotlivých národů a nakolik si dovolujeme vlastní pohled na ně....

Pojem Česko ale je kategorií sama o sobě, neboť vyjadřuje naši vlastní sebereprezentaci a sebeidentifikaci. A také vlastní rozhodnutí, vysrat se na vlastní emocionální vztah vůči rodné zemi. Čechije/ja (po vzoru Slávie/ia) je pojem jehož jsme se vyděsili již dopředu. Zradili ho, odvrhli ho. Když už jsme vykurvili název zemí jiných národů (Finlandia je prý údajně Finsko), tak proč to nepoužít jako naprostou samozřejmost a normu a nezčubit název vlastní země?

Náchodsko, Žatecko, Plzeňsko, Brněnsko, Liberecko, Pardubicko, Hradecko, Jihlavsko, Ostravsko. Co všechno mají tyto pojmy společného?
Jedná se o regiony, malá bezvýznamná území, neboli prdele světa, charakteristická blíže neurčeným perimetrem kolem svého zaměřeného centra. Když jsme se rozhodli pro termín Česko, dobrovolně jsme stáhnuli trenky, a vystrčili nahý zadek, abychom ty, kteří nás za prdel světa považují z vlastní nevědomosti a vlastního ignoranství, v jejich náhledu na nás ještě více utvrdili.

[ 2211 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt