Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Něco navíc v zeleném?
A proč ne...

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Klub Banánová republika [ŽP: 8 týdnů] (kategorie Kecárny - V ODPADU) moderuje Ubi.
Archiv
Domovská stránka aktualizována 12.8.2008 10:29

Banaři jsou jedinci, kteří prostě nemohou v některých klubech existovat, a proto jim zde bude poskytován azyl. Tímto se může mnohým moderátorům a hlavně jejich klubům ulevit od identit, které jsou pro ně nežádoucí.
A naopak, tzv. banaři zde budou mít prostor vyjádřit své myšlenky a názory. Pokud budou mít potřebu napsat příspěvek do klubu, ve kterém mají ban, mohou to udělat zde . Stačí do titulku napsat název příslušného klubu, kam příspěvek patří. Diskuze nad takovými příspěvky je možná.
Naše banánová republika není v žádném případě obehnaná ostnatým drátem, je přístupná všem, ale jak už to v banánových republikách chodí, ani zde nečekejte demokracii.
A tak vláda Banánové republiky doporučuje zabanované identitě při přechodu hranic uvést od koho a kde ban obdržela a svůj komentář k udělení banu. A stejně tak doporučuje moderátorské identitě při vstupu uvést komu a kde ban udělila, případně s důvody, proč tak učinila. Pro snadnou identifikaci takových příspěvků se doporučuje uvést do titulku slovo "BAN". Technické připomínky pište do pošty.
Nuže, vítejte všichni, kdo v dobrém přicházíte!!! :)
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help

Nemáte právo psát do tohoto klubu. Práva vám může přidělit moderátor klubu. Požádejte ho v soukromé poště.

[ 228 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 7.12.2017 00:39  9326
Rusové by měli přestat podporovat i Ligu mistrů a některé západní kluby které sponzorují, ať si to západ platí sám.
Já si teda taky myslím že je dost tristní, když Slávia je Čínia. ale tak to prý chce Neviditelná ruka trhu, či co.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 7.12.2017 00:38  9325
Štvaní jsou jen Rusové.
Ale prd, soudruhu. Akorát jen Rusové z toho dopování mají průmysl (DDR už není). A cyklisté? Tam vylučují jednoho závodníka za druhým a Rusů se to ani tak moc netýká!
radulosi Radulosi Dobře už bylo.... 7.12.2017 00:29  9324
DesdichadoAno jsem pro, Rusové by měli přestat podporovat i Ligu mistrů a některé západní kluby které sponzorují, ať si to západ platí sám.
radulosi Radulosi Dobře už bylo.... 7.12.2017 00:26  9323
Desdichado Jeden Slovák si odseděl 10 let, když ho bývalka obvinila že sexuálně obtěžoval jejich dítě.Potom se prokázalo že byl nevinný a že šlo o pomstu...
radulosi Radulosi Dobře už bylo.... 7.12.2017 00:23  9322
DesdichadoŠtvaní jsou jen Rusové.Přitom v cyklistice dopují všichni,kdo nedopuje nemá šanci.Samozřejmě Američané jsou čistí jako lílie a v atletice obzvlášť...Jenom si nevzpomínám, že by museli vracet olympijské medaile i když jim byl prokázaný doping.
desdichado Desdichado Je toho trochu moc - na malýho, chudýho, sirotka. 6.12.2017 19:09  9321
A zruší Rusku i MS ve fotbale a všechny další mezinárodní sportovní aktivity. ;-)
A jinak, doping, teda ten boj proti němu, je dobrý, stejně jsou podvodníci vždy o krok dopředu, ale musí být štvaní, jinak by celý sport ani neměl smysl. Co se přehání je boj proti, často smyšlenému, sexuálnímu obtěžování. Jako, když si někdo po 40. letech vzpomene, že ten či onen jej NĚJAK sexuelně obtěžoval, přičemž dokázat nejde vůbec nic, ale automaticky je dotyčný "úchyl" stavěn pod šibenicu, nehledě k teda tomu, že za sexuální obtěžování lze dnes s úspěchem označit naprosto cokoliv.
Asi převezmeme islámský pěkný zvyk a všichni budeme povinně (nebo po víně? teď nevím) chodit v burce nebo nikábu.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 6.12.2017 14:15  9320
Co se týče toho Ruska na OH, sice na jedný straně se s tím honěním dopingu všude možně přehání, na druhý straně si to rusáci zaslouží, protože co Rusko předvádí s plošným organizováním dopingu na státní úrovni, to už je za hranou a je to jak za CCCP. Takže dobře jim tak. Ovšem na třetí straně, bejt Putinem, nenechám si to líbit a pošlu na zasedání toho MOV komando Specnaz, aby jim tam pořádně zvedlo mandle :)
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 6.12.2017 14:09  9319
Zbytečně se staráš, soudruhu :)
radulosi Radulosi Dobře už bylo.... 6.12.2017 11:57  9318
Jasně, my víme že jsi agresivní magor.Až s ním jednou sám dostaneš, tak už to dobrá věc pro tebe nebude.
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 6.12.2017 09:23  9317
Boxer je dobra vec, taky ho pouzivam :-)
radulosi Radulosi Dobře už bylo.... 6.12.2017 03:15  9316
„Děti už nenosí kapesní nožíky, ale berou si nože. U kluků ve věku patnáct až devatenáct let se objevují tzv. boxery. Je potřeba to řešit dřív, než začnou v tašce nosit tatínkovu devítku,“ řekl Michal Miovský, přednosta Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice s tím, že zbraně i drogy začínají být na školách velký problém.

Většina školáků ví, kde drogu sehnat
Na školách se vedle tabáku a alkoholu objevují například konopné drogy nebo nově syntetické drogy. Ty se dají sehnat na internetu. Děti do 12 let rovněž inhalují těkavé látky. „Ve dvou třetinách případů dostanou děti ve škole drogy od spolužáků a více než 70 procent dětí ví, na koho se ve škole obrátit, aby je dostaly. Lidé si neuvědomují, že nejde o nějaké vnější nebezpečí cizích dealerů, ale že distribuce probíhá ve třídách mezi dětmi navzájem,“ zdůraznil

Zaplať pánbůh že jsem vyrůstal za socíku .Dnešním rodičům vůbec nezávidím.
radulosi Radulosi Dobře už bylo.... 6.12.2017 00:28  9315
Všeruská státní televizní a rozhlasová společnost (VGTRK) v reakci na verdikt MOV oznámila, že ruší přenosy z olympijských her.
„Bez ruské účasti olympijské hry v Pchjongčchangu přenášet nebudeme,“ oznámila tisková služba holdingu. Generální ředitel jiné celostátní mediální skupiny Gazprom media Dmitrij Černyšenko novinářům řekl, že bez ruské účasti nebudou mít ruští televizní diváci o hry zájem.
Proti účasti pod neutrální vlajkou se vyslovil trenér Jevgenij Trefilov, který loni dovedl ruské házenkářky ke zlatým medailím na olympijských hrách v Riu. „Lidé, vzpamatujte se. Každý, koho zaženou do rohu, se změní v tygra,“ vzkázal do Lausanne, kde MOV v úterý zasedal.
Zdroj: https://oh.idnes.cz/rusko-doping-pchjongchang-neutralni-vlajka-reakce-bojkot-ruseni-prenosu-1q6-/zoh-2018.aspx?c=A171205_225649_zoh-2018_mt2

Být Rusy tak zruším i MS ve fotbalu,ať si to udělají kde chtějí...
radulosi Radulosi Dobře už bylo.... 5.12.2017 21:05  9314
Sven Mě je zas na blití z nevychovaných a hloupých lidí, kteří se neumějí chovat(k ženám už vůbec ne).Jinak nechápu, jak to souvisí s počmáranými rozvalinami, které to tu hyzdí 27 let?Piště k tématu a své osobní invektivy si laskavě nechte od cesty, nebo je ventilujte doma.
sven Sven ukaž člověku smrt a smíří se s horečkou 5.12.2017 20:45  9313
vrankaJaká "vaše" ? Snad naše, tvoje a moje, já jsem totiž pořád marxista, akorát je mi na blití z té vaší komunistické strany a hlavně z takových soudružek a soudruhů, jako jsi ty a Rudý loser, kteří neumíte nic jiného, než kňučet jak podsvinčata a tím té vaší straně děláte medvědí službu. Tak si to ty ubrečená soudružko uvědom, kam jsi dala "hrdost dělnické třídy a kdo je víc". Ale asi to ten bývalej ÚV dělal dobře, když jste museli hlasovat jednohlasně, jinak běda - stádo polomozků se jinak řídit nedá, v tom měli ti tvoji papaláši vlastně pravdu.....když tady teď zase po letech vidím vzorek vaší členské základny.....
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 5.12.2017 20:11  9312
Jawohl, ty taky naser všechny moderátory :)

[ 228 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt