Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Náš Lopuch Vám
vytře zrak

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu Orální sex [ŽP: 4 týdny] (kategorie Sexualita) moderují Tigo, stanny.

Hrajte si, použijte rty, zuby, jazyk, polijte patrnera medem nebo šampaňským ... zapojte fantazii!

Klub Adventury ..... Klub Akty ..... Klub Andrzej Sapkowski ..... Klub Animované filmy ..... Klub Antikoncepce ..... Klub Bazar ..... Klub Blogy ..... Klub Bodypainting ..... Klub Erotic art ..... Klub Erotické pomůcky ..... Klub Fetish clothing ..... Klub Freeware ..... Klub Hádání knížek ..... Klub Hlodavci ..... Klub Humoristické knihy ..... Klub Ikonky - jak na ne!!! ..... Klub Koktejly ..... Klub Kriminalistika ..... Klub Nail Art ..... Klub Orální sex ..... Klub Osobnost Lopuchu ..... Klub Piercing, BM + tetování ..... Klub Pozadí ..... Klub Prsa ..... Klub Registrované partnerství ..... Klub Sci-fi a Fantasy obrázky ..... Klub Spore ..... Klub Svatba ..... Klub Tanec ..... Klub Těhotenství ..... Klub Testy ..... Klub Upíři ..... Klub Vzpomínky na dětství ..... Klub Zajímavé krajiny ..... Klub Zajímavé obrázky ..... Klub Závislosti a obsese ..... Klub Ztraceni - Lost

TOPlist
  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
   
[ 4097 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
potvurka Potvurka Žít a nechat žít... 6.1.2005 10:46  15
No myslím že veškeré násilí se v sexu nedá tolerovat... :-( My byli s bývalým domluveni že mi prostě před ejakulací řekne a dodělám to rukou... říkal no lepší než nic, ale já z toho fakt měla hůrzu a dělat jsem mu to fakt nechtěla.... myslím že je potřeba čas a třeba časem i Tigo změní náhled na věc.... ale třeba ne protože je to prostě nepřekonatelnej odpor a s tím se asi nic dělat nedá...
potvurka Potvurka Žít a nechat žít... 6.1.2005 10:43  14
TigoNo ono fakt asi záleží na tom partnerovi... myslím na té chuti. Můj bejvalej byl šíleně hořkej a měl toho semene nějak moc (nebo se mi to tehdy aspoň zdálo a musím říct že jsme to zkusili asi dvakrát a bylo mi nablití dycky (ale upozorňuju že to jsem byla ještě mladá a nezkušená)... dokonce jsem měla pocit že mi to teče i ušima a nosem.. brrr... Ale s mým současným miláčkem mi to do konce opravdu problém nedělá, by naopak... těší mě to! Je fakt že konzisence a chuť je jiná.... méně hořká a navíc jsou tam ty šťávičky, takže celý prožitek je prostě jiný a krásný a já si užívám takového... jak to nazvat... psychického orgasmu ... že jsem ho učinila opravdu šťastným :-)
misulina misulina 6.1.2005 10:42  13
TigoPřesně tak. Dodělat se to dá rukou. Ale pokud ti to partner narve do pusy i když zrovna nechceš, je to nechutné. Většina z nich by se svého spermatu v životě také "nenapila":-)
kocourek kocourek život je fajn zkušenost... 6.1.2005 10:41  12
Tigoto už jsi psala v er.pomůckách, myslíš že to někdy z lásky k němu zkusíš překonat, nebo je to pro tebe totálně mimo na věčné časy?
Nikdy jsem žádnou partnerku k ničemu nenutil, nejsem zvíře, ač ta ikonka tak vypadá :D (tedy nepočítám-li že se jí občas nechtělo a mně zas moc, a občas to vyšlo a občas jsem si utřel tlamičku a šel spát)
tigo Tigo Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)› 6.1.2005 10:40  11
kocourekpro muze jiste, ale pokud je k tomu partnerka nucena i pres jeji odpor, ci slysi vycitky jako "Proc to nedelas, kdyz jiny jo" - vysledkem muze byt, ze se sice jednou podvoli, ale bude to vice skody, nez uzitku. Sex (jakykoliv) ma byt radosti PRO OBA.
kocourek kocourek život je fajn zkušenost... 6.1.2005 10:38  10
no mě by zajímalo kolik žen to dělá partnerům do konce? orál provozuje skoro každý, ale jak jsem zjistil, plno žen se spermatu bojí, nebo myslím tak že k němu mají odpor.
A přitom není nic krásnějšího než orál do konce, s tím se nedá srovnat nic jiného
tigo Tigo Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)› 6.1.2005 10:38  9
Taky sem pastnu svuj prispevek :)

Mne osobne se vinou jistych neblahych zkusenosti bohuzel z chuti spermatu zveda zaludek - rada bych partnerovi udelala radost, ale mentalni blok je mentalni blok :(
potvurka Potvurka Žít a nechat žít... 6.1.2005 10:38  8
kocourek :-))))Ty jsi ale vtipný :-))))))))))
kocourek kocourek život je fajn zkušenost... 6.1.2005 10:36  7
a už nebudu zlobit a bude to k tématu slibuji, čestné pionýrské (kterýmžto jsem nikdy nebyl)
potvurka Potvurka Žít a nechat žít... 6.1.2005 10:36  6
Sláva!Tak já ten můj příspěvek hodím ještě jednou sem, kdyby mi třeba chtěl opravdu někdo odepsat, osobně si ale myslím že takovýchto chlapů je fakt málo :-) Ostatně jaké máš zkušenosti Ty Tigo???

ad sperma

Sperma obecně není žádná chuťovka, zvlášť pokud partner třeba kouří tak je hodně hořké....
Ten díl v sexu ve městě s tím hodně odporným spermatem jsem náhodou viděla a fakt to musí být asi dost prekérní situace. Je skvělé když si partneři chutnají a voní, je to taková ta sexulání chemie a když není tak bych řekla že v tom milostném prožitku něco chybí. Mě můj partner velmi chutná... sperma je takové běžné ani moc hořké ani nijak sladké, ale co by člověk neudělal pro milující osůbku že? Ale co mě na něm facsinuje jsou jeho šťávičky, takového chlapa jsem opravdu nikdy neměla.... když je vzrušený úplně je celej šťavnatej (ale hooodně) a tahle šťávička je naprosto úžasně sladká.... to prostě miluju. Olizuju ho pak jak lízátko :-) Zajímalo by mě jakou máte vy ženy zkušenosti s takovýmito šťavnatými chlapy a vy muži... napište osobní zkušenosti... třeba by mě zajímalo jak takovíhle šťavnatí pánové řeší problém s prošťavenými slipy... to se nám teda často stává. Díky :-)
kocourek kocourek život je fajn zkušenost... 6.1.2005 10:35  5
dobré šťávičky jsou například malinové jupí, to má ráda naše malá, jen jestli to není OT? :))) ale ona si s nimi užívá a požívá je výhradně orálně :D
tigo Tigo Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)› 6.1.2005 10:29  4
Potvurkasem na 110% :)
potvurka Potvurka Žít a nechat žít... 6.1.2005 10:29  3
TigoTy jsi prostě skvělá... a šťávičky sem určitě patří nebo zase ne? :-)))))))))))))
tigo Tigo Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)› 6.1.2005 10:16  2
Pro zacatek bychom mohli pokracovat v diskuzi nakousnute v Erotických pomůckách
tigo Tigo Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)› 6.1.2005 10:15  1
Takze muzete smele diskutovat - tady to nebude OT :)

[ 4097 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání REKLAMA

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt