Registrace nového uživatele     Návod     Kluby     Hosting     Archív  Lopuchu     Lopuch.cz  

Lopuch, server nejen
pro botaniky

Lopuch.cz

Povinné ručení
Jméno:
Heslo:
Podpora LCD:
 
Archiv klubu CSI [ŽP: 8 týdnů] (kategorie Televize) moderuje Douglas.
Vítejte v klubu věnovanému americkému seriálu CSI, který u nás běží pod názvem Kriminálka Las Vegas a Kriminálka Miami každý týden v úterý a čtvrtek po deváté hodině večerní na Nově.

První dvě série lasvegaské CSI rezignují na žánrová paradigmata vytváření napětí (když na něj dojde, je většinou nakonec odhaleno jako lest), ale pracuje především s vědeckou rekonstrukcí událostí prostřednictvím forenzní analýzy. Seriál o "naratologii" tu ještě nebyl a zejména moderátorovi tohoto klubu (který se čirou náhodou naratologií zabývá) připadá jako zjevení z nebes...

Doufám, že i mnohým dalším z vás, kdo tento seriál sledujete se stejnou rozkoší jako já, a budete se nadšeně pitvat v nejmenších aspektech narativní struktury každé epizody. A nebo prostě budete nadšení... :)

Navíc Grissom je prostě bůh... Žádný soukromý život, žádné vztahy, prostě jenom jeho obor. Společně s Mulderem nejsympatičtější workholik seriálového světa. :-)

Odkazy: CSI: Las Vegas S1-S7 | CSI: New York S1-S2 | CSI: Miami S1-S4 (stručný popis epizod + jejich data vysílání, ke stažení znělky a hi-res fotky)

  Nastavení klubu     Nastavení práv     Homepage     Anketa     Přítomní     Oblíbené     Lopuch     Kategorie  
autor: 
text: 
vyplnit a 
Help
   
[ 2348 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
taipan taipan Pozor, kouše! - Nedráždit jedovaté hady! 28.9.2015 10:57  2431
Dnes CSI - The Series Finále :-)

[ 2348 ] <Novější  <<<Nejnovější  Nejstarší>>>  Starší>  
Povinné ručení porovnání

(c) 2001-2011 Lopuch.cz   
Kontakt